• rychlé vyřízení, skvělé ceny

• Dobré ceny, rychlost dodání

• ceny

• rychlost dodání
    • příznivé ceny
    • široký sortiment

• Rychlé jednání, příznivá cena.

• jedna z nejlevnějších cen
    • Objednávka s doručením do jejich vlastního výdejního boxu na místě skladu z pátečního dopoledne byla k vyzvednutí až v pondělí odpoledne
    • Papírová krabice byla doslova narvaná v o mnoho menším výdejním boxu, takže vydolovat se mi ji s velkým úsilím podařilo až po jejím výrazném potrhání.

• Opravdu rychlé doručení
    • Po dotazu emailem mi bylo obratem odpovezeno
    • cena zboží
    • Po odeslani platby mi neprislo zadne potvrzeni o doruceni

I pres negativni recenze nemohu rict nic negativniho. Prislo co jsem si objednala za nizkou cenu. Komunikace s obchodem byla dobrá, doručení rychlé.

• Dobrá cena

• Rychlost doručení
    • Nízká cena

• levné ceny

Po zaplacení mi ani nepřišlo potvrzení a shrnutí objednávky. Po naspání emailu mi druhý den došlo strohé jednovětné potvrzení s číslem objednávky. Souhr objednávky nikde - člověk přihodí pár dobrot pro pejska a už si nepamatuje, co vlastně objednal... Zimní obleček už mohl pejsek dávno nosit, ale dnes je to týden po objednání a až v dnešním telefonátu (z mé strany) jsem se dozvěděla, že jim včera obleček teprve přišel. Je rozdíl, zda na eshopu píší "ihned k expedici" a "skladem". Skladem je to někde jinde, takže čekáte ... a průběžná informovanost nikde. Dnes snad zboží odešlou, ale na dnešní dobu dlouhá dodací lhůta. Chybí komunikace.

• dobré ceny

• Rychlost a dobré ceny.

• Cena,rychlost dodání

jsem max spokojená s tímto obchodem

• Rychlé jednání a doručení
    • Rozumná cena
    • Místo fakturované čokoládové barvy klece došla ostře růžová - pro nás naprosto nevhodná barva

• rychlé jednání
    • přehledná struktura obchodu
    • dobré ceny
    • po Praze vlastní rozvoz

Příjemně strukturovaný eshop nabízející kvalitní krmivo. Ocenila jsem velmi rychlou rozvážku zboží po Praze.

• Nízká cena

Rychlé vyřízení objednávky a předání přepravci.

• přehledný sortiment, dobré ceny