• velký výběr zboží
    • příjemné ceny
    • rychlé doručení

• cena, rychlost

Objednám zboží za výbornou cenu a během dvou dnů ho dostanu. Je to pro mě důležitější, než se vybavovat a dopisovat si. Naprostá spokojenost.

• jednotlivé zboží samostatně zabaleno ve folii, takže spousta obal. materiálu gratis
    • pestrá nabídka a ceny vypadají příznivě
    • dobrá lhůta dodání (tzn dřív než do týdne)
    • doporučuji nevybalovat v interiéru, neboť v balíčku - v krabici - se může objevit nějaké překvapení např brouk či něco podobného a např polštáře a podobný sortiment raději kupovat jen v kamenném obchodě
    • některé výrobky mají lhůtu spotřeby už pouze 0,5 roku, což nebylo v nabídce uvedeno

poměrně dobrá doba dodání a relativně výhodné některé ceny (ve srovnání s jiným obchodem), cca polovina dodaných výrobků je zcela OK

• Výborné ceny

• Ceny
    • Občas vázne komunikace

• Dobré ceny, rychlost dodání

• dobrá cena
    • zboží rychle připraveno k osobnímu odběru

• Rychle dodani
    • Ckvela cena

Naprosta spokojenost

• Vybrán podle ceny
    • Bezproblémový nákup
    • Šílené balení

S obchodem spokojenost, měli na akci náš oblíbený obojek, ušetřil jsem. Překvapivý byl obsah balení, každý kousek v mnoha vrstvách strečky. Rozbalování nic moc a kopec odpadu. Chránit nezničitelný obojek v plechové krabičce další hromadou strečky je plýtvání. Ale to je jen drobná vada na kráse. Mám co jsem objednal, rychle a levně.

• Velmi dobré ceny

• příznivé ceny
    • nejasná dostupnost, horší komunikace o dostupnosti

Dostupnost zboží byla "skladem", ale obchod zjevně nerozlišuje mezi skladovou dostupností ve svém skladu a nějakém externím/u dodavatele. Objednáno v neděli večer s osobním odběrem, když jsem v pondělí ověřovala, očekávali, že bude v úterý. Ve středu zmatečný email "odevzdáno dopravci, čekejte na SMS". Po pár pokusech jsem se úspěšně dovolala až v pátek, kdy mi bylo sděleno, že ve středu posílal SMS, že to tam je (žádná SMS nepřišla).
    Chystala jsem se e-shop nedoporučit, ale nakonec doporučuji. Objednána přepravka na psa, kterou jsem na místě chtěla zkusit složit, nebylo to úplně jednoduché a pán na skladě mi velmi ochotně pomáhal asi 20 minut. Druhé zboží jsem se rozhodla si nevzít, dobropis byl vystavený v ten samý den (pátek), peníze vráceny na účet hned v pondělí, tj. po víkendu.

• Velký výběr
    • Super ceny
    • Při osobním odběru ochotný a milý personál
    • Občas vázne komunikace

• velký výběr zboží za rozumné ceny
    • velice rychlé doručení objednávky

• Super ceny, rychlost

• Výhodné ceny, rychlé doručení vybraného zboží

• nízká cena

• Výhodná cena
    • Velmi mě potěšil výdejní box v Chuchlích, nemusím se vázat na pracovní dobu a vyzvednutí bylo velmi jednoduché a rychlé

• dobrá cena, rychlé jednání
    • Jediné co mne :
    • Zboží zaplaceno převodem při objednání 7. 1. (364 Kč)
    • Faktura vystavena 9. 1. se splatností 23. 1. a se závěrem:
    • Zbývá uhradit 364,00 Kč
    • 11. 1. žádost na prodejce, proč tomu tak je, dosud bez odezvy.