Obojek došel , ale nebylo to OK. Datum respirace byla jen do 24.4.2024, což bylo 7dní po dodání zásilky. Odesílatel o tom předem nikde neinformoval, že antiparazitický obojek bude za pár dní (4dny) prošlý. Uvidíme, jestli bude
    dobře fungovat. Před rokem jsem měli ten samý a pejsek byl 6měsíců bez klíštat.

• Zboží bylo doručené včas a v pořádku, nebyl žádný problem

Obchod doporucuji, byla jsem spokojena

Spokojenost. Rychlé doručení.

Rychlé dodání. Doporučuji

• rychlé doručení,pečlivě zabaleno.

• velký výběr zboží
    • příjemné ceny
    • rychlé doručení

• Vše v pořádku

osobní odběr

Dne 26.3. jsem si objednal a zaplatil granule. Téhož dne jsem byl telefonicky informován o tom, že zboží není skladem a že mi budou peníze vráceny na účet. Do dnešního dne jsem neobdržel zboží ani granule!

Zboží zatím nedorazilo od 22.3.2024,byť jsem již několikrát objednávala v obchodě,nikdy nebyl s dodávkou problém a netrvalo tak dlouho dodání zboží.

• dobrá cena

Dobrá cena

• cena, rychlost

Objednám zboží za výbornou cenu a během dvou dnů ho dostanu. Je to pro mě důležitější, než se vybavovat a dopisovat si. Naprostá spokojenost.

• Rychlá reakce obchodu, ráno zboží objednáno, odpoledne k vyzvednutí.

Velký výběr zboží,dobré ceny,rychlé dodání zboží.

Rychlost, spolehlivost

• Rychlé dodání bez problému.

• jednotlivé zboží samostatně zabaleno ve folii, takže spousta obal. materiálu gratis
    • pestrá nabídka a ceny vypadají příznivě
    • dobrá lhůta dodání (tzn dřív než do týdne)
    • doporučuji nevybalovat v interiéru, neboť v balíčku - v krabici - se může objevit nějaké překvapení např brouk či něco podobného a např polštáře a podobný sortiment raději kupovat jen v kamenném obchodě
    • některé výrobky mají lhůtu spotřeby už pouze 0,5 roku, což nebylo v nabídce uvedeno

poměrně dobrá doba dodání a relativně výhodné některé ceny (ve srovnání s jiným obchodem), cca polovina dodaných výrobků je zcela OK

• Na webu jim nefunguje adresář Zásilkovna, musíte tedy volit dražší způsob dopravy