• Přehledné stránky
    • spolehlivost
    • nedodání zboží do bytu!!

Ve vašem obchodě nakupuji již přes 10 let, ale od té doby co zboží doručujete pouze za první uzamykatelné dveře, velké kusy už v jiných obchodech, které doručují zboží až do bytu. V jiných obchodech je tato služba samozřejmostí, proto nakupuji vetšinou jinde a vás nedoporučuji!

• přehledný a pohodlný
    • došla mi poškrábaná lednice a vrácení je pro mě nemožné protože jsem matka samoživitelka a po reklamaci jsem dostala slevový kupon na 500 korun ale škoda byla daleko větší a po zaslání fotek jsem se s vámi stejně moc dobře nedomluvila, byl to můj první nákup a jsem z toho strašně zklamaná takže bych vás ani nikomu nedoporučila, bohužel špatná zkušenost!

• nedodává zboží v uvedených termínech

objednávám si zde naposledy, velice neseriozní

• Zavadejici datumy dodani, 2x mi prisel mail s odlozenim, doufam, ze uz lednice konecne dorazi.

• Jednoduchost nákupu
    • Zboží provozuji pouze proto, že je umístěno ve sklepních prostorech. Je to otlučená krabice, která snad bude fungovat.

Zboží zaplaťte přepravci až po namotování a po prvním spuštění. Celkově vyhlé šasi přístroje při přejímce vizuálně neobjevíte. A když si přečtete podmínky, tak jediná cesta je: zapojit přístroj, vyzkoušet základní funkce a omýt řidiče přepravce, protože mezitím ho trefí šlak.
    Nenakupujte tímto způsobem, pokud si firma nenajde dobré přepravce a nebo dobré manipukační dělníky.

• Bylo uvedeno, že zboží je skladem, ale odpovezeno bylo, ze neni mozne ho sehnat ...
    • a to mi bylo oznameno az asi po 4 dnech ....

Nejde verit tomu, co je nabizeno. Jestli je skladem nebo ne. Docela jsem se zklamal.
    Kdyz mi to bylo odpovezeno ze to nemaji, tak stale na webu viselo nabizene zbozi s akcni cenou a ze je skladem ...

• máte slušné ceny
    • slibovali jste dodávku do 23.12. podvádíte, že je něco skladem když není

bordel stejný jako v ostatních eshopech

• výběr a objednání z domova
    • nedodržování práv zákazníků dle Občanského
    • zákoníku,jako nedodání českého návodu pro obsluhu, potvrzeného záručního listu, faktury nebo dodacího listu

na základě zkuušeností je třeba se těmto obchodům vyhýbat a nakupovat tam, kde jsou schopni a především ochotni plnit zákl.práva dle Obč.zák.

• Neochota, slaba komunikace

Naprosto arogantni komunikace obchodu pri uplatnovani reklamace (zbozi dorazilo poskozene). Zamitnuto povysenym stylem z duvodu,ze reklamace nebyla ucinena pri prevzeti,coz v mem pripade neslo, protoze slo o darek k Vanocum. Vstricnost k zakaznikovi nulova. Rozhodne nedoporucuji!!!

• Žádné
    • Sliby které neplní, pro nás zkažené vánoce.

Vyhněte se mu, je možné že jindy funguje, ale my jsme měli zkažené vánoce. Hlavní dárek nedošel ani za 10 dní a nikdo se ani neomluvil! Nenapsal a navíc poslal tuto nabídku hodnocení spokojenosti.

• ochota a laxnost personálu
    • pokud chci zjistit, kdy zboží dorazí, musím komunikovat s dopravou, kterou jsem si neobjednávala já

zvolte jiný obchod

• uvádí zavádějící dobu dodání a uvádí zboží skladem, které skladem nemá

obchod mě osobně zklamal, komunikace mailem také není nejlepší; nedoporučuji

• nízká cena, rychlé dodání při uvedení skladem
    • zboží bylo poškozené - z výroby, nejspíše 2. jakost a u značkové elektroniky to není dobré pro pověst obchodu

kdyby se nejednalo o dárek k vánocům, tak bych zboží reklamoval jako druhou jakost - z výroby ( vzhledové poškození - promáčklé vrchní nalisované plechy u elektroniky Samsung jsem dosud neviděl, alespoň ne u elektroniky dodávané jako nové, poškození rozhodně nebylo způsobeno samotnou dopravou či obchodem), jinak cena a rychlost dodání dobré, poškození nemělo vliv na funkci a v sestavě přístrojů nebylo vidět

Velice špatné, zboží nebylo vyexpedováno ani do týdne!!! Již nikdy nic si ve vašem obchodě neobjednám. Nemám důvěru k tomuto obchodu.

• špatná komunikace při dodání jiného zboží

nedoporučuji!!!
    bylo mi dodáno jiné zboží než bylo objednáno, na linku pro reklamace nebylo možno se dovolat, e mail na moji reklamaci došel pozdě a bylo mi navrženo zboží vrátit, nebyla mi navržena výměna špatně dodaného zboží. Před vánocemi naprosto nepoužitelné!!!

• jsem nedostala zboži včas

• Špatná komunikace se zákazníkem, pokud se na Vás obrátí prostřednictvím Vašeho emailu.Osobně jsem obdržel po reklamci nedodané faktury ke zboží odpověď až po skoro 14ti dnech.To je vskutku nepřijatelné!!!

Nic moc!

Nakupoval jsem poprvé a naposledy. Předpokládaný termín dodání je neustále posouván.

Ruším objednávku a po této zkušenosti již v na AZelektro nebudu nakupovat.

• - nízká cena
    • - český návod není součástí balení

• Neinformování o ani přibližné dopbě dodání