• - chyby v expedici
    • - špatná komunikace
    • - nulová ochota
    • - lživé informace a podvod

Před několika lety jsem si objednala fotoaparát, který měl mít dva objektivy. Dorazil ale jen jeden a já jsem se DVA ROKY snažila buď o vrácení peněz, nebo dodání chybějícího objektivu. Po mnoha a mnoha emailech a telefonátech mi byla sdělena adresa v Praze, kam se mám s foťákem dostavit, že ho tedy vezmou zpět. Samozřejmě, na uvedené adrese vůbec žádná fitma nebyla, po telefonu opět výmluvy a lži (pokaždé jsem telefonovala s osobami s cizím přízvukem).. Až dopis od právníka s hrozbou žaloby zafungoval a najednou do pár dní dorazil "chybějící" objektiv...

ZÁSADNĚ NEDOPORUČUJI !!!!!!!!

• Přehlednost, dobrá komunikace, rychlé vyřízení objednávky.

Vřele doporučuji.

• Zboží vám sice dodají za pár dní, ale ...
    • reklamaci nejsou schopni a ochotni vyřídit celé měsíce. Nejprve vyžadují stále další a další doklady (nejprve kopie, pak originály), pak chtějí vrátit vadné zboží, pak zase chtějí všelijaké doklady, pak vás žádají o laskavé strpení a po třech měsích nemáte stále nic - ani zboží ani peníze. Takže jestli opravdu nechcete pálit peníze a tratit čas neplodnou korespondencí, dobře si rozmyslete, kde příště nakoupíte.

Velmi nekorektní firma ve vztahu k zákazníkovi. Kvalitu dodavatele poznáte, až když se vám zboží pokazí. Já osobně budu příště volit jiného dodavatele.

• Rychlá a přesná orientace v nabídce,aktuální a přesný stav skladu,rychlé doručení!!!
    • Bez jakékoli slabiny.

Nakupuji už dlouho ke spokojenosti všech klientů kteří prostřednictvím mne obdrželi od tohoto dodavatele zboží.Já moc děkuji!!!

• Rychlost dodání.
    • Dobrá cena výrobku.
    • Hlavní slabiny nemá.
    • Akorát při manipulaci zřejmě ze skladu došlo k lehkému promáčknutí levé dolní strany v boční stěně pračky. Není to nic zásadního, ale manipulace by mohla být šetrnější.

Obchod doporučuji, asistentka zodpověděla všechny moje dotazy a rychle objednávku vyřídila. Dodávka hned druhý den po objednání je naprosto perfektní služba.
    Pračka pere hezky a jsem spokojená.

• Pro přepravu Českou poštou bylo zboží zabaleno ledabyle... jen ještě nevím proč muselo být jako součástí adresy uvedeno moje telefonní číslo... o to jsem nestál. Přesto,že jsem z pošty obdržel 2 SMS pro balík jsem stejně musel jet na poštu.

• Přehlednost,dodání bez problému.
    • Používám tento způsob nákupu již několik let i pro známé.
    • /

Protože zde nakupuji již několik let,neměl jsem žádné problémy.Doporučuji tento obchod i svým známým.

Takhle by měl fungovat každý obchod!!!!

• nejsou

• přehledný
    • dobré ceny
    • trochu delší dodací lhůta

kvalitní zboží
    spokojenost s funkčností zboží

• jen dovysvetleni, zpusob objednani, rychlosti dopravy, vsechno v poradku...zbozi prestalo fungovat po tydnu uzivani (fotoaparat), coz muze byt opravdu nahodne spatnym kusem

Vsechno v poradku

• solidnost

• Rychlost, příznivé ceny

• Cena, sortiment, rychlost dodání.

Měli oba výrobky, které jsem chtěl koupit, a to dokonce oba za nejlepší cenu. Maximální spokojenost.

• Přehledné a dobré nabídky
    • Nemámm čas chodit po obchodech
    • Relativně levné nabídky,oproti obchodům

Pokud jsem si objednal zboží,mohl jsem si vybrat datum doručení.Vřele doporučuji všem.

• Sídlí v Praze
    • okamžitě jsem měla objednávku a zálohovou fakturu na emailu
    • o žádných nevím

nejlevnější zboží
    doplňky přímo u zboží

• Dobrý den nabízíte na splátky jen jednu společnost a tak když vam to neschválí tak nemáte nic chtělo by to ještě nějaké společnosti

• nevím