Už si zde neobjednám. Objednal jsem si pnue 2ks, poslali mi jednu vyrobenou sedmý týden 2007 to je čtyři roky stará pneu. Druhou desátý týden 2010. Chtěl jsem vyměnit kus za kus osobně, ale to prý nejde, můžu je vrátit a objednat si je znovu. Takže dopravu bych platil ještě dvakrát a kde mám jistotu, že budou nové?

• Žádné
    • Nespolehlivost uveřejňovaných dat. Zastrašování zákazníka.

Vyhněte se mu obloukem.

Reakce obchodu AXA Pneu

Dobrý den, můžete nám prosím uvést, o jaký problém se jednal?
    Děkujeme.

Objednávku jsem musel stornovat. Vystavené zboží na internetu v obchodě neměli.

Reakce obchodu AXA Pneu

Aktuální skladové zásoby jsou vždy viditelné v detailu zboží, pokud objednáte zboží, které je označeno jako "nedostupné" - znamená to, že daný produkt nemáme skladem a je lepší předem zavolat, abychom zjistili zda je možné jej objednat od našich dodavatelů.
    Děkujeme za pochopení.

• prodáváte to co nemáte

• nenabízí
    • nabízí zboží, které nakonec nemá

• nevím
    • chaos

kupujte jinde

Viz důvod zrušení objednávky

• - pozadoval jsem potvrzeni roku vyroby pneumatik, protoze jsem nechtel kupovat rok vyroby 2008. Byl jsem operatorkou ujisten, ze rok vyroby je 2009, nebi 2010. Po vyzvednuti se ukazalo, ze rok vyroby je 2008 a pracovnici skladu me potvrdili, ze operatorky je s temito dotazy nekontaktuji a tudiz casto uvedou zakazniky v omyl a oni pak musi resit neprijemnou situaci

- rychle a prehledne webove stranky
    - dobra cena
    - dukladne proverit, jestli slibovane zbozi opravdu odpovida Vasim pozadavkum, nechat operatorky kontaktovat sklad pro potvrzeni

Reakce obchodu AXA Pneu

Dobrý den,za tyto komplikace se omlouváme. V případě, že zákazník chce vědět rok výroby pneumatik, vždy tyto informace ověřujeme.
    Děkujeme za pochopení.

• Přehledný průvodce webovými stránkami, rozumné ceny.
    • Byla to moje první objednávka a nebyl dodržen termín dodávky, který byl pro mě rozhodující.

• Priobjednal jsem kompletaci a vyvazeni pneumatik/disku, ze ctyr kol byly na trech kompletne uvolnena vyvazovaci zavazi, vyvazeni odflaknute, kola jsem si muzel nechat znova vyvazit!!!

Rozhodne si nenechat za priplatek kompletovat/vyvazovat kola - velmi nekvalitne provedeno!!!

Reakce obchodu AXA Pneu

Dobrý den, za tyto komplikace se omlouváme. Vynasnažíme se, aby se tato situace již neopakovala.
    Děkujeme za pochopení.

• doposud jsme neobdrželi fakturu

Reakce obchodu AXA Pneu

Dobrý den,pošlete nám prosím na mail [email protected] číslo objednávky a fakturu Vám obratem pošleme.
    Děkujeme.

• Vzhledem k nesplnění smlouvy ze strany obchodu o žádných nevím.
    • Obchod nedodržel uzavřenou smlouvu, což je skandální.

V dnešní době se doslova roztrhl pytel s eshopy na autodíly či pneumatiky. Kdykoliv ale něco koupím, ukáže se, že zboží není nebo je za jinou cenu, než za kterou jsem ho zakoupil na eshopu. Pro mě to znamená ztrátu času, neboť musím opakovat výběrové řízení.

• zcela nevyhovující komunikace ze strany dopravce DPD - nikdo předem nevolal a řidič zavolal až když stál se zbožím před vchodem -- nemusel jsem být v práci a zboží bych si nevyzvednul -- kvůli tomu osobně zkusím příště raději jiný e-shop

pokud jsem měl smůlu na řidiče/dopravce, potom hodnotím pozitivně; pokud je však toto standard, proto mé rozhodnutí nakupovat je ospravedlnitelné

Reakce obchodu AXA Pneu

Dobrý den, za problémy s přepravní službou se omlouváme. Vynasnažíme se, aby se tato situace již neopakovala.

• dobra komunikace
    • rychle dodani
    • nejlevnejsi cena
    • -

ve vasem obchode byly mnou pozadovane alu kola za nejlepsi cenu. dodani bylo super rychle. jsem spokojena, proto bych doporucila obchod svym znamym. dekuji

• KVALITA ZA ROZUMNÉ CENY
    • ŽÁDNÉ

DOPORUČUJI

• široký sortiment
    • uváděli že zboží je na skladu
    • provozují falešnou reklamu
    • uvádějí že zboží mají skladem,přitom to není vůbec pravda,dokonce ve všech třech obchodech.
    • neodbrnost a nevědomost o pnabízeném zboží

Bohužel jsem v tomto obchodě nemohl nakoupit,protože objednané zboží,které uváděli
    že mají na skladu,bohužel dlouhodobě vůbec nemají.
    Tento obchod záměrně klame zákazníka,na zboží které uvádí že má na skladu ale skutečnost je jiná.
    Tato společnost provozuje tři internetové obchody se stejným sortimentem ale pod jiným názvem.Proto si dejte velký pozor na takovéto
    podvodníky a tento obchod nikomu opravdu nedoporučuji.
    styx

• Výběr doma, porovnání cen a dostupnosti.
    • I když jsem si pneumatiky vybral, nevím zda budou dodány a dovezeny skutečně přesně ty co jsem si objednal.
    • Konkrétně v mém případě 3 pneumatiky byly dodány roku výroby 2009 a jedna byla dodána s rokem výroby 2007. Toto by jsem v normálním obchodě nepřevzal. Předpokládal jsem, že když beru 4 pneumatiky, budou dodány i stejného roku výroby.

Ověřit dostupnost a zejména shodu objednaného zboží...

Nedopuručuji

• jednoduchost