• K pneumatice nedávají daňový doklad. Po vyžádání zaslali cca po týdnu až po potvrzení od PPL.

Objednávka jsem zaplatila a další mi přišel s tím, že zboží bohužel už poslali někomu dalšímu a momentálně ho nemají (peníze už měli odeslané) a jestli bude chtít vrátit peníze. Peníze zpět do teď nemám a již je to přes týden.

• proč nabízí boží, když není na skladě

Na internetu je informace: skladem, zítra u Vás
    Při objednání je informace: skladem u externího dodavatele, pozítří u Vás
    Ve skutečnosti: u Vás po 9 dnech

Chybí zde možnost osobního odběru, který preferuji.

pneumatiky udávané jako skladem obchod jednostranně zrušil z důvodu, že údajně byli na skladě pouze dva kusy, nenabídli ani alternativu, ani žádné jiné řešení. Takto si představuji absolutní amatérismus a nedoporučuji zde ztrácet čas.

Klame zákazníky.

Dobrý den

Můžete nám popsat s čím jste u nás byl nespokojen? Pokusíme se situaci napravit.

Předem děkujeme za zprávu

• Nabíží zboží které není schopen dodat

neseriózní-uvádí že zboží je skladem a poté objednávku zruší že nemá zboží!

• NEDOPORUČUJI - NABÍZEJÍ PNEU, KTERÉ NEUMĚJÍ DODAT. NIKDO SE ANI NEZAVOLAL ABY SE OMLUVIL. JEN NAJEDNOU PO PÁR DNECH PŘIJDE EMAIL ŽE OBJEDNÁVKU STORNUJÍ. NEJEN NA SVŮJ SPORTOVNÍ VŮZ NAKUPUJI CELKEM DRAHÉ PNEU KAŽDÝ ROK, ALE UŽ URČITĚ NE NA AXAPNEU! - NEVÁŽÍ SI ZÁKAZNÍKŮ, NEUMĚJÍ JEDNAT.

N-E-D-O-P-O-R-U-Č-U-J-I

Reakce obchodu AXA Pneu

podle dostupné komunikace, jste objednal celoroční pneumatiky Sava Adapto a jako podmínku jste uvedl rok výroby 2014. Bohužel se nám tyto podmínky nepodařilo naplnit a proto jsme se rozhodli raději objednávku zrušit než nedodržet Vaše podmínky.

• Nestarají se o aktuální nabítku

nedoporučuji!

Reakce obchodu AXA Pneu

Aktuální skladové zásoby jsou vždy viditelné v detailu zboží, pokud objednáte zboží, které je označeno jako "nedostupné" - znamená to, že daný produkt nemáme skladem a je lepší předem zavolat, abychom zjistili zda je možné jej objednat od našich dodavatelů.

• Uvádí, že má zboží (pneumatiky) skaldem, i když to není pravda.

Reakce obchodu AXA Pneu

Dobrý den, skladová dostupnost je aktualizovaná několikrát denně. V sezóně se však může stát, že jiný zákazník objedná chvíli před Vámi větší množství zboží a tím pádem se Vaše objednávka nevykryje.

• Dobré ceny a sortiment, hodně položek skladem.
    • Nedostal jsem fakturu při převzetí, že mi ji pošlou emailem ale ani emailem nepřišla. Aby se člověk doprošoval daňového dokladu, který potřebuji do účetnictví.

Reakce obchodu AXA Pneu

Dobrý den, pokud vyřízení objednávky proběhlo úspěšně a přijali jsme platbu, pak byste měl mít fakturu na mailu. Pokud se k Vám faktura z jakéhokoliv důvodu nedostala, můžete si ji stáhnout přímo na stránkách(nemusíte se ani přihlašovat, viz http://www.axa-pneu.cz/faktura-k-objednavce ).

• Špatná komunikace se zákazníkem, i když chyba byla na straně obchodu.Nikdo nedal zprávu,že zboží bude opožděno z důvodů nefunkčnosti systému.Musel jsem telefonovat a po týdnu došlo ke stornu.

• Nulová komunikace. Pokud bych sám neurgoval dodání nikdo by se neozval. Po několika výmluvách na nefunkční systém a opakovaných posunech termínu mi nakonec řekli, že neví kdy to dodají...

Předchozí objednávky v pořádku, ale ta poslední mne již odradila od dalších nákupů...

• nabízali nejlevnější pneu, ale nemohli dodat

sice upozornili že zboží nemají na skladě ale mohou dodat do 14 ti dnů,poyději objednávku stornovali

• Prodali jste mi dva roky staré pneumatiky, což je nehoráznost. Upozornění zcela žádné. Kdyby se jednalo o zimní pneumatiky, hodil bych vám je na hlavu.

Od tohoto obchodu ruce pryč.

Reakce obchodu AXA Pneu

Dobrý den, pokud jste se zbožím nespokojen, můžete ho samozřejmě vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. Dva roky staré pneumatiky nám dodávají výrobci a jsou označovány jako nové.
    Děkujeme za pochopení.

Naprosto neschopni! Nedoporucuji! !!!!!!!

Dobrý den

Reagujete zde anonymně
    Můžete popsat s čím jste u nás byl nespokojen a my se pokusíme situaci napravit.

Předem děkujeme za zprávu
    Tým AXA Pneu

• po objednání žádný e-mail se shrnutím objednávky, žádná reakce, kdy zboží dorazí...Myslím, že to jsou hlavní slabiny...

Reakce obchodu AXA Pneu

pravděpodobně jste zadal chybně email. Ozvěte se prosím emailem nebo telefonicky, abychom mohli Vaší objednávku dohledat.

AXApneu

• Inzeruje zboží, ktery neni schopen dodat

Příšerný!!!

Reakce obchodu AXA Pneu

Aktuální skladové zásoby jsou vždy viditelné v detailu zboží. Pokud objednáte zboží, které je označeno jako "nedostupné" - znamená to, že daný produkt nemáme skladem a je lepší předem zavolat, abychom zjistili zda je možné jej objednat od našich dodavatelů.

• již žádné
    • špatná komunikace,nezajém při reklanmaci

Pneu jsem zakoupil,vozidlo po montaži třepalo a vylučovací metodou jsem zjistil,ktrerá pneu to dělá,tu jsem zaslal zpět prodejci a ten odkazal na firmu tirex tyre a tí odvolávají na prodejce.Je 28.12 2012 a pneu doposud od 5.měsíce není vyreklamovaná.Měli by se stydět a vše bude řešit přes obchodní inspekci.Již by tam nekoupil ani ventilek.Jsou to pouze překupníci,nic víc.

• v tomto případě jsem žádnou výhodu nenašel
    • špatné informace o skladových zásobách

ve společnosti pravděpodobně nespolupracují spolehlivě jednotlivá pracoviště ( sklad - web.stránky)