• Netuším
    • nefunkčnost a neaktuálnost množství sortimentu na skladě se řadí mezi tradiční nefunkční český obchodnický folklór. KDYŽ SI NĚCO OBJEDNÁM NA SKLADĚ S TÍM, ŽE TO TAM JE JAKÝM PRÁVEM JE OBJEDNÁVKA STORNOVÁNA ŽE TO NENÍ SKLADEM?!?

Naprosto tuctový nefunkční obchod. Nikdo s vámi nekomunikuje, a jestli něco koupíte je sázka do loterie jestli to nááááhodou mají skladem. Jednoznačně nedoporučuji!!!

• Přehledný, rozšířený, ověřený působením na trhu. I když produkt, co jsem požadoval nesehnali, brzy mě vyrozuměli takže jsem se mohl zařídit jinak. I když nebyl obchod nejlevnější, rád si stovku nebo dvě připlatim za kvalitní jednání.
    • Zatím mi nejsou známi, jen to že neměli nabízený produkt, ale jak jsem zjistil tak ho neměli ani jinde zřejmě chyba dodavatele.

Věřím mu.

• nepružnost a klamavá nabídka

Nákup proběhl přes server 4pneu.cz. Objednávka byla za 859,-/ks, obchod uvedl, že zboží nejde objednat ani u výrobce. Dva dny poté jsem si totéž zboží objednal u konkurenčního prodejce za vyšší cenu, kde mi sdělili, že zboží je dostupné u výrobce a bez problémů mi jej doručili. Obrázek si udělejte sami.

• O žádných nevím.

Nabízí zboží, které není schopen dodat.

Zástupce obchodu mi napsal, že disky není možno sehnat ani u výrobce, přesto ale jiné zásilkové služby tyto disky mají stále v nabídkách !!!

• Zatím nic moc
    • Dlouhá dodací lhůta

Nevím ale mohli by se zlepšit v dodacích lhůtách !

Reakce obchodu AXA Pneu

Dobrý den, pokud se zboží objednává u dodavatele, může se lhůta prodloužit. Přesto se snažíme, aby byla i tak objednávka vyřízena co nejdříve.

• inzeruje zboží, které nemá skladem a následně nabízí jiné produkty

Reakce obchodu AXA Pneu

Aktuální skladové zásoby jsou vždy viditelné v detailu zboží, pokud objednáte zboží, které je označeno jako "nedostupné" - znamená to, že daný produkt nemáme skladem a je lepší předem zavolat, abychom zjistili zda je možné jej objednat od našich dodavatelů.

• neobtezuji se ani omluvit pri stornovani objednavky z jejich strany...

Lepsi je nakoupit kdekoliv jinde a usetri si tak cas a nervy.

• Nijak mimořádné
    • Nabízí zboží, které nemá!

Běžné zboží nabízí jako ostatní dodavatelé,
    ale nabízí stále i zboží, které nemá.

Reakce obchodu AXA Pneu

Dobrý den,nabízíme i zboží, které nemáme v dané chvíli na skladě, ale lze ho objednat u dodavatele. Dostupnost se však může kdykoliv měnit. Proto je lepší se před objednáním informovat na dostupnost telefonicky či mailem.

• Je známý a zavedený.
    • Nevím o nich.

Nenakupuji po internetu tak často, abych mohla posoudit kvalitu. Zatím dodrželi pravidla.

Při objednávce bylo uvedeno, že je zboží skladem, byla mi potvrzena objednávka a druhý den přišel e-mail, že zboží není. Nepokládám to za férové, buď něco je, nebo není a mělo by to být uvedeno správně .

• nabízí termíny které nemůžou splnit

z důvodů větší poptávky mají dodání z 24 hod změněno na 3 dni , ja objednané kola nemám ani po 12-ti dnech i když jsem to již 2x urgoval .

Reakce obchodu AXA Pneu

Dobrý den,omlouváme se za zdržení. V sezóně se bohužel dodací lhůta může prodloužit i z toho důvodu, že přepravní společnosti nestíhají. Můžete nám poslat číslo objednávky, abychom prověřili její stav? Děkujeme.

• Nejnižší cena, jinak žádné zvláštní výhody nemá.
    • Uvádí že má pneu skladem, ale ve skutečnosti je vůbec nemá. Vysoká cena za dopravu- 100Kč/ks. Jedná se o obchod 4pneu, který s obchodem AXA pneu spolupracuje.

Obchod 4pneu moc nedoporučuji. Provedl jsem objednávku z důvodu nízké ceny a že zboží bylo napsané že je skladem. Nakonec ho ale neměli.

Reakce obchodu AXA Pneu

Dobrý den, skladová dostupnost je aktualizovaná několikrát denně. V sezóně se však může stát, že jiný zákazník objedná chvíli před Vámi větší množství zboží a tím pádem se Vaše objednávka nevykryje.
    Děkujeme za pochopení.

• při hledání na internetu to byla přehlednost a cena
    • zákazník naprosto není informován o stavu objednávky

zatím nevím , nemám ani informace o stavu objednávky, zboží zatím nedorazilo ........

Reakce obchodu AXA Pneu

Dobrý den,pokud Vám nepřišel potvrzovací email o objednávce, je možné, že jste zadal nesprávný mail. Můžete nám poslat číslo objednávky na [email protected], abychom ověřili její stav?
    Děkujeme.

Objednal jsem si zimní pneumatiky na auto, ihned mi přišla faktura a částka k zaplacení. Zboží jsem uhradil přes bankovní účet a poté mi přišla odpověď, že zboží není skladem a mohu si vybrat jiné. Řešil jsem dalších pár dní navrácení peněz a pneumatiky si koupil u jiné společnosti, kde vše probíhalo rychle, komunikace výborná a auto mám již přezuté a čekám na navrácení peněz od této společnosti.

• Dobrá cena zboží.
    • Vysoká cena dopravy a nemožnost zvolit jiného dopravce.

1. Levné gumy.
    2. Dobrá a rychlá komunikace s obchodem
    3. Nedoporučím kvůli vysoké ceně za dopravu.

• CENA
    • Nemožnost osobního odběru.

Pokud někomu nevadí 800Kč za dopravu,tak dobrý!!

Reakce obchodu AXA Pneu

Dobrý den,osobní odběr již máme k dispozici.

• zboží uvedeno skladem skladem nebylo a bylo k dodání za 14 dní

Děkujeme za pochopení.