• Přímý dodavatel krémů Avon
    • Dodávka se velmi opozdila, po telef. rozhovoru s obchodem mi bylo sděleno, že mají problémy s fakturacemi a dodávkami.

Dobrý den.

Problémy s fakturací měl Avon a proto nedodával zboží. Prosím pozorně poslouchat co je Vám sdělováno. Ověřit si můžete u kterékoliv Avonky, která v té době objednávala zboží. Ani nám to nebylo příjemné, když každý den dostanete sms o tom, že Vaše zboží doručíme pozítří a druhý den přijde sms, že doručení té samé objednávky bude za další dva dny a tak se to opakovalo i 10 dní v kuse. Údajně měli problém s hackerem, který jim napadl systém.

avon-anew.cz

Jem rozčarován. Proč uvadíte deklarovanou nižší cenu a výrobek nemáte. Žertéři. Nabídku jde snad odstranit, ale zřejmě nemáte čas. V podstatě to dělají snad všichni tzv. prodejci. Hodně štěstí v dalším podnikání.

Dobrý den.

Hodně štěstí při nakupování pane MP. Kdyby jste se ráčil podívat tak hned pod nadpisem produktu Avon - Far Away - tělový sprej - 75 ml bylo červeně napsáno, kolik kusů za tuto cenu máme skladem (novoroční výprodej) a že se jedná o doprodej. Takže Vaši objednávce na 10 kusů jsme nebyli absolutně schopni vyhovět. Naše reakce a kontakt ohledně objednávky byl realizován do hodiny od odeslání. Vaše recenze je mi ukradená když spočítám počet objednávek a počet recenzí dostávám se na 1 recenzi ze 100 a to většinou od člověka, který se cítí být poškozen. I já Vám přeji hodně štěstí do Frýdku-Místku, s Vaší povahou to bude asi těžké žít.

Avon-anew.cz

Nabízejí nedostupné zboží.

Dobrý den.

Jen nám velmi líto, že jste svou rtěnku nedostala. V každém obchodě se stává, že občas to neuhlídáte a některé zboží již není skladem, ostatně to není při daném množství produktů a prodeji zákazníkům na přímo, možné. Nicméně jste byla informována o té zkutečnosti do 30 minut. Rtěnku Luminous Velvet - 3,6g [Odstín: Glistening Mulberry], lze nyní opbjednat a můžeme ji mít do 3 dnů skladem. Jestli jste někdy nakupovala, kdekoliv ať už přímo u Avonu, nebo v supermarketu tak zajisté víte, že ne všechno co uvádějí v katalogu nebo letáku mají skladem. Nabízíme své služby již více jak 20 let a nejde vždy vyhovět všem. Ostatně my jsi s takových recenzí nic neděláme. Recenzi dostáváme asi 1 ze 100 vyřízených objednávek, ale jakmile má někdo pocit, že se mu děje příkoří, tak nedoporučuje každý. Žijeme prostě v ČR. Ještě jednou se omlouváme a přejeme hodně štěstí, protože s takovým nenávistným pohledem na svět se Vám musí žít špatně.

Avon-anew.cz

• Obchod aspon komunikuje pres email a informuje, ze zbozi nema skladem.
    • Problemy s dodanim zbozi, porad zadne zbozi nemam. Objednavku jsem udelala 7.6/19.

Dobrý den.

Tak to je nám velice líto, že nejste spokojená. Objednávku jste udělala 8.6. v 11:03 a be 7.6. tak to vidí heureka i náš systém. Nicméně nemyslím si, že byla chyba na naší straně ve skutečnosti jste si objednala 2 stejné odstíny lesku na rty a tím, že jsme malým e-shopem nemůžeme si dovolit mít od každého produktu více kusů skladem. Obratem ruky Vám přišel email s tím, že zboží Vám bude zasláno jakmile dojde k doplnění skladu a v termínu 14.6. bude zásilka odeslána. Mohla jste kdykoliv odstoupit od objednávky.

• Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Avon-Anew.cz

Velmi nás mrzí, že to takhle chápe zákazník. Nicméně produkt Avon - Naturals - tělový sprej s jasmínem - 100 ml jsme měli skladem poslední 3 kusy. Takže v případě, že si zákazník objednal 5 kusů bylo potřeba doobjednat. Zboží jsme schopni mít u sebe do 3 dnů. Takže za nás dodací lhůta necelých 6 pracovních dní je v pořádku. Jsme docela malý e-shop a nejsme schopni mít v tak pestré nabídce firmy Avon ve skladě více než pár kusů od každé položky.

• zboží, které bylo uvedeno výslovně skladem, skladem nakonec nebylo

Reakce obchodu Avon-Anew.cz

Přirozeně neprovozujeme pouze e-shop, ale prodáváme zboží i normalní cestou přesto, že nemáme klasickou provozovnu, a tak se může stát, že zboží, které bylo ještě ráno skladem již odpoledne nemusí být a to z důvodu prodání zboží napřímo zájemci, který nás navštívil osobně. V letáku supermarketu máte akci a když dorazíte do obchodu tak není, určitě také anonymně nedoporučujete vše. Jemi líto, že jsme Vám nemohli vyhovět.

• make - up Luxe dorazil jako již částečně použitý, vymačkaný, make up byl zvenku napatlaný i na flakónku, pudřence chyběl uvnitř kryt, takže jako dárek absolutně nevhodné.

Reakce obchodu Avon-Anew.cz

Tato zákaznice, si stěžovala emailem, a my samozřejmě reagovali, že ji rádi zboží vyměníme nebo zašleme zpět peníze a přesně podle toho jak nám ukládá zákon. Nicméně tato zákaznice naše návrhy odmítla. Myslím si, že toto zboží bylo plně v pořádku, neboť i samotná firma Avon umožňuje všem vrátit zboží a to i použité a to ve všech případech i v tom, kdy se Vám něco nezdá. Shrnutím nemáme vůbec žádný zájem na tom prodávat použité zboží, když jej máme možnost vrátit beze stráty peněz výrobci a tato zákaznice je jen konkurencí, která se nás snaží pošpinit. Každý normální zákazník při koupi výrobku v případě, že není spokojen jde výrobek reklamovat. Tahle zákaznice jen špiní dlouholetou pověst našeho e-shopu.

Objednala jsem zboží na skladě.Přišlo potvrzení objednávky i s údaji, kam zaslat peníze. Až druhý den přišlo, že je objednávka stornována.A nic víc. Až po mém dotazu přišlo vysvětlení.

Reakce obchodu Avon-Anew.cz

Objednávka byla vytvořena v odpoledních hodinách hned druhý den bylo odesláno oznámení o stavu doprodání zásob a po obdržení platby peníze zpět na účet zákaznice. Jediný dotaz, který byl ze strany zákaznice vznesen je cituji: verim,ze sve penize dostanu zpet.Jinak budu muset vase zvlastni chovani predat obchodni inspekci a uradu pro ochranu spotrebitelu. Takový email rádi oželíme. Úřad na ochranu spotřebitelů si rád hraje na slovičkaření automatický email byl změněn s přijali jsme na obdrželi jsme a až po překontrolovámí zásob je nyní zasílán email s přijetím objednávky. To jen aby jsme se dostali do mezí zákona a vyvarovali se hysterickým výstupům.