• Přímý dodavatel krémů Avon
    • Dodávka se velmi opozdila, po telef. rozhovoru s obchodem mi bylo sděleno, že mají problémy s fakturacemi a dodávkami.

Dobrý den.

Problémy s fakturací měl Avon a proto nedodával zboží. Prosím pozorně poslouchat co je Vám sdělováno. Ověřit si můžete u kterékoliv Avonky, která v té době objednávala zboží. Ani nám to nebylo příjemné, když každý den dostanete sms o tom, že Vaše zboží doručíme pozítří a druhý den přijde sms, že doručení té samé objednávky bude za další dva dny a tak se to opakovalo i 10 dní v kuse. Údajně měli problém s hackerem, který jim napadl systém.

avon-anew.cz

Zatím nemám až tolik veliké zkušenosti , ale po tom , kdy jsem si 2x-3x objednala zboží , mi bylo dodáno v krátké době a mohu říci , že jsem spokojená .

• Rychlé dodání.

• rychlost dodání

Rychle a profesionálně

100% spokojenost

Jem rozčarován. Proč uvadíte deklarovanou nižší cenu a výrobek nemáte. Žertéři. Nabídku jde snad odstranit, ale zřejmě nemáte čas. V podstatě to dělají snad všichni tzv. prodejci. Hodně štěstí v dalším podnikání.

Dobrý den.

Hodně štěstí při nakupování pane MP. Kdyby jste se ráčil podívat tak hned pod nadpisem produktu Avon - Far Away - tělový sprej - 75 ml bylo červeně napsáno, kolik kusů za tuto cenu máme skladem (novoroční výprodej) a že se jedná o doprodej. Takže Vaši objednávce na 10 kusů jsme nebyli absolutně schopni vyhovět. Naše reakce a kontakt ohledně objednávky byl realizován do hodiny od odeslání. Vaše recenze je mi ukradená když spočítám počet objednávek a počet recenzí dostávám se na 1 recenzi ze 100 a to většinou od člověka, který se cítí být poškozen. I já Vám přeji hodně štěstí do Frýdku-Místku, s Vaší povahou to bude asi těžké žít.

Avon-anew.cz

• objednání zboží z klidu domova

Nabízejí nedostupné zboží.

Dobrý den.

Jen nám velmi líto, že jste svou rtěnku nedostala. V každém obchodě se stává, že občas to neuhlídáte a některé zboží již není skladem, ostatně to není při daném množství produktů a prodeji zákazníkům na přímo, možné. Nicméně jste byla informována o té zkutečnosti do 30 minut. Rtěnku Luminous Velvet - 3,6g [Odstín: Glistening Mulberry], lze nyní opbjednat a můžeme ji mít do 3 dnů skladem. Jestli jste někdy nakupovala, kdekoliv ať už přímo u Avonu, nebo v supermarketu tak zajisté víte, že ne všechno co uvádějí v katalogu nebo letáku mají skladem. Nabízíme své služby již více jak 20 let a nejde vždy vyhovět všem. Ostatně my jsi s takových recenzí nic neděláme. Recenzi dostáváme asi 1 ze 100 vyřízených objednávek, ale jakmile má někdo pocit, že se mu děje příkoří, tak nedoporučuje každý. Žijeme prostě v ČR. Ještě jednou se omlouváme a přejeme hodně štěstí, protože s takovým nenávistným pohledem na svět se Vám musí žít špatně.

Avon-anew.cz

vzhledem k náročnému .vánočnímu období,zboží bylo doruřeno brzo.

• Rychlé dodání zboží, příznivé ceny

• vyzvednutí zásilku v libovolnou dobu

Rychlé jednání.

• Vše proběhlo k moji spokojenosti.

... objednávka zboží - dodání zboží .....vše O.K.

• komunikace

• Sehnala jsem zde, co jsem potřebovala, navíc za dobrou cenu
    • Spolehlivost
    • Možnost Zásilkovny

Potřebovala jsem se na něco zeptat a paní z eshopu mi během chvíle odepsala na můj email a ochotně mi odpověděla na to, co jsem potřebovala vědět. Vše dopadlo na výbornou, velice děkuji a tento eshop doporučuji!

Hezké zboží, super ceny, bleskové dodání

• Ochotný

• Obchod aspon komunikuje pres email a informuje, ze zbozi nema skladem.
    • Problemy s dodanim zbozi, porad zadne zbozi nemam. Objednavku jsem udelala 7.6/19.

Dobrý den.

Tak to je nám velice líto, že nejste spokojená. Objednávku jste udělala 8.6. v 11:03 a be 7.6. tak to vidí heureka i náš systém. Nicméně nemyslím si, že byla chyba na naší straně ve skutečnosti jste si objednala 2 stejné odstíny lesku na rty a tím, že jsme malým e-shopem nemůžeme si dovolit mít od každého produktu více kusů skladem. Obratem ruky Vám přišel email s tím, že zboží Vám bude zasláno jakmile dojde k doplnění skladu a v termínu 14.6. bude zásilka odeslána. Mohla jste kdykoliv odstoupit od objednávky.