• rychlá komunikace a expedice zboží, kvalitní zboží
    • nespolehlivý smluvní doručovací partner
  • Absolutně nespolehlivá doručovací služba Geis, avizovali doručení zásilky, ale nedorazili, nikdo nevolal, ani se neomluvili. Na druhý den další sms o doručení, opět nedoručeno i když kurýr věděl,že nebudeme doma, opět nevolal. Další termín doručení kuryr nebyl schopný sdělit. Objednávku jsem zrušila a nedoporučuji dodání přes Geis.

• Vyskytl se problém, ale byl ihned oznámen a napraven
    • Na eshopu mají zboží uvedené skladem, i když tomu tak nebylo

• Rychlá reakce,vše ok

Za tým Römer autosedačky Jana

Rychlý a snadný výběr na web. stránkách. U zboží bylo připsáno doručení či aspoň odeslání do 24 hod., což se nakonec mírně protáhlo, ale nakonec se vše stihlo k naší spokojenosti.

Reakce obchodu Autosedacky-eshop.cz

Děkujeme za Vašeho hezké hodnocení a doporučení.
    Za tým Römer-cz.cz Jana.

Vsem doporucuji. Rychle,spolehlive,informuji o tom v jakem stavu je objednavka...jsem spokojena.

Reakce obchodu Autosedacky-eshop.cz

Mnohokrát děkujeme za krásné hodnocení, máme z něj upřímnou radost. Těší nás Vaše spokojenost s našimi službami.
    Za tým Römer-cz.cz Jana

• Široká nabídka sortimentu.
    • Nedostatečně popsané typy uchycení jednotlivých sedaček - není na první pohled/přečtení jasné, jaký je rozdíl mezi SL uchycením a konstrukčně pevným uchycením. Díky tomu jsem učinil špatnou objednávku a zboží jsem musel posílat zpět a měnit ho za jiné. Zbytečná komplikace. Jinak komunikace s obchodem kvůli této změně vynikající a velmi vstřícná.
    • Velký problém jsem měl s dopravcem. Geis garantuje možnost placení kartou, nicméně realita je jiná, využívá brigádníky, kterým nesvěřuje terminály a musíte se s nimi po doručení zboží hádat, aby zajistili to, co deklarují v rámci svých služeb. Proto bylo zboží doručeno o den déle a s velkým vyjasňováním, jak to má být provedeno.

Rychlé vyřízení objednávky, horší popis typu uchycení sedaček, vstřícná komunikace v případě problému.

• Sortiment, cena.
    • Neponúka porovnanie produktov. Napríklad ak by som chcel porovnať parametre dvoch, troch autosedačiek a nájsť rozdiely.

Príjemný, prehľadný, ochotný.

• rychlost a pohodlí objednávky z domova
    • nevím

Výborná komunikace a rychlé jednání.

• rychlá komunikace

Obchod mne upozornil na přiobjednané zboží k autosedačce, které nebylo možno použít s novou autosedačkou a ochotně mi objednávku upravili a ihned vrátili peníze zpět. Vřele doporučuji

Reakce obchodu Autosedacky-eshop.cz

Mnohokrát děkujeme. V případě nejasností vždy kontaktujeme pro upřesnění, protože naším cílem je spokojený zákazník.
    Za celý tým Jana

• výhodná cena
    • dárek k nákupu
    • nenašla jsem

doporučuji, jsem spokojená

Reakce obchodu Autosedacky-eshop.cz

Velmi děkujeme za kladné hodnocení a doporučení, Jana.

• Rychlost dodání. Doprava zdarma!!!

Reakce obchodu Autosedacky-eshop.cz

Děkujeme za Vašeho hodnocení a doporučení, Jana.

• ochota, rychlost

Za tým Römer autosedačky Jana

Vse v pořádku a doporučuji.

Mnohokrát děkujeme, vážíme si Vašeho doporučení. Jana

Byl jsem absolutne spokojeny

Reakce obchodu Autosedacky-eshop.cz

Velice nás těší, že jste ve všech ohledech spokojen a těšíme se na příští spolupráci. Jana

• široký výběr, přehledné vyhledávání

solidní jednání

Velmi děkujeme!

• informování o zásilce a čase dodání
    • kvalitní zboží
    • horší přehlednost eshopu

Eshop je méně přehledný, ale po nějaké době hledání se nakonec lze celkem dobře zorientovat. Např. na první pohled nelze úplně dobře rozlišit podobné autosedačky.

Reakce obchodu Autosedacky-eshop.cz

Věřte, že se o přehlednost maximálně snažíme. Děkujeme za celkově pozitivní hodnocení.

• přehlednost
    • péče o zákazníka

Reakce obchodu Autosedacky-eshop.cz

Moc děkujeme! V zákaznickém servisu jsme zavedli odpolední směnu a dokonce fungujeme i v neděli večer.

• Dobré ceny, široká nabídka
    • Doprava

Děkujeme!

• Rychlý výběr kvalitních sedaček a příslušenství značky Romer.
    • Dodací lhůta a komunikace se zákazníkem.Po 4 pracovních dnech od objednávky až po mé mailové urgenci se webshop ozval a zkomunikoval mi důvody opožděné expedice.

I když se webshop tváří jako prodejce přímo od výrobce Romer (což jsem si myslel)tak jde o prodejce komplet dětského zboží od mnoha jiných výrobců.Pokud chcete zásilku rychleji než do týdne tak se určitě ozvat na mail a ověřit si status zásilky pokud není po 2 dnech vyexpedována.