• Příznivé ceny.
    • Objednávka nebyla vůbec potvrzena a na urgenci reagovali až za dva dny lakonickým zasláním faktury bez jediného slova omluvy. To už jsem měl samozřejmě zboží objednané jinde a tomuto e-shopu, stejně jako dalším dvěma stejného majitele, se příště vyhnu.

Poohlédněte se jinde, zde si zákazníka neváží a podle toho s ním také komunikují.

• Po měsíci mě nedošlo ještě objednané zboží,ale došl mě email jak jsem byla spokojená.

Tento obchod je jedno velké zklamání.
    Přišlo jiné zboží než bylo objednáno.
    Žádala jsem výměnu, bylo mi řečeno, že věc předávají reklamačnímu oddělení, mám prý být trpělivá a čekat na vyjádření, prý toho mají více. Čekám již 12 dní na vyjádření, chci zboží pouze vyměnit,nechápu proč to tak dlouho trvá.
    Teď nemám ani zboží ani peníze a vánoce se kvapem blíží.

• lhali o rozměru výrobku na stránkách
    • problematická relamace
    • neví co prodávají, inzerují něco co nemají

velmi nespokojena, okradi mě

• Vyžaduje se platba předem!

Reakce obchodu Bruder hračky

Dobrý den, je nám líto, že nejste spokojen. Zvolil jste platbu bankovním převodem, kdy zboží odesíláme po připsání peněz na náš účet. Jako způsob úhrady nabízíme i platbu na dobírku, což jste nevyužil.

• široký výběr zřejmě i vcelku kvalitních hraček
    • poněkud delší dodací lhůta

auto jsme kupovali k narozeninám syna, dorazilo v roztrhané krabici a bylo neskutečně ale neskutečně špinavé a zaprášené - dárek byl kupován na poslední chvíli, tak bohužel nebyl čas už ho vracet zpět a chtít náhradu, tak jsem ho prostě vyndala a umyla a syn dostal auto již bez krabice... být to dárek pro někoho jiného, hanbou se propadnu, takový humus to byl... obchod jsem následně informovala, ale nikdo se neobtěžoval ani reagovat, komunikace nula

• dvakrát potvrzená kompletní objednávka, až po zaplacení jsem se dozvěděla že část objednávky( levná autíčka) nemají a místo autíček nabídly malé nafukovací balonky.

• Objednali sme si uplne nieco ine.

• Objednala jsem více věcí a většina dorazila vpořádku a vše kolem objednávky bylo naprosto vpořádku.
    • jedna věc v objednávce dorazila rozbalená a nekompletní.

• Obrázky neodpovídají deklarovanému popisu. Popis zboží je zavádějící.

Pro další navázání komunikace a vyřešení problému jsem od obchodu už nedostal zpětnou odpověď. Asi dělají mrtvého brouka.

Reakce obchodu Bruder hračky

velice se omlouváme za komplikace. Bohužel došlo k tomu, že dodavatel měl uveden špatně název zboží. Tento problém jsme již odstranili tak, aby nebyl název zmatečný a byl správně pochopitelný. Je možné, že se Váš email nedostal přímo na naše reklamační oddělení- mohl se ztratit nebo spadnout do spamu. V případě potřeby zkuste prosím kontaktovat naše reklamační oddělení ještě jednou a to na emailu: [email protected]
    Děkujeme za pochopení.

• zadne
    • lzou

nic nekupovat

Zbozi dorazilo vcas a v poradku, jen jine nez jsem si objednal. Podobne, ale ne stejne a to me dost stve.

• Přehlednost nákupu
    • Doporučení od dcery
    • Byl změněn dárek SIKU World - vertikální silo + traktor s přívěsem zdarma - změněna velikost dárku na 1:82 bez oznámení spotřebiteli.
    • Nedoporučuji kvuli svévolné změně

Už v tomto obchodě nakupovat nebudu, jsem zklamán. I když se jednalo o dárek, tyk by se neměl měnit. A když se změní, tak to oznámit a nečekat, že se to nějak vyřeší.

• Největší slabina je v komunikaci a dodávkách.Když 3.12.objednáte,41.12 septají na spokojenost,ale vůbec nevědí,že žáné zboží nedorazilo.A to je dnes již 15.12.

Jsem zklamaná.

• Pěkný web.
    • Sliby, sliby. Dodávka nula.

Nejprve spokojenost, poté velké zklamání.

Reakce obchodu Bruder hračky

velice se omlouváme za stornování Vaší objednávky. Bohužel zboží již bylo u dodavatele doprodáno a termín naskladnění není znám.
    Děkujeme za pochopení.

• zboží bylo použité

V tomto obchodě jsem nakupovala několikrát a byla spokojená.Tentokrát nedávám kladné hodnocení,protože objednaná skluzavka vypadala jako by už byla použita.Chyběl návod na sestavení a skoro všechny upevňovací šrouby.Byl tam pouze jeden a ten byl ožvýkaný,jak se ho někdo snažil utáhnout.Skluzavku jsme nevraceli,protože jsme jí potřebovali jako dárek.Museli jsme si ji zpevnit sami.Navíc na můj upozorňovací meil jsem ani nedostala odpověď.

• Neinformuje na email. Nepřišly mi pokyny k platbě a až za čtyři dny email že jsem zboží neuhradila.

• Zbozi neodpovidalo popisu auto melo byt na vysilacku bohuzel nebylo
    • nevím
    • nevm

nevím

Neváží si stálých odběratelů...Nakoupil jsem už za několik tisíc korun zboží a jsem třeba s poštovným na tom hůř jak lidé z větších měst,kde jim poskytují zadarmo dopravu a přitom objednají poprvé.