Objednany a zaplaceny 2ks houpacky,dorazil 1 ks.Komunikace nulova,tyden nikdo nezveda telefon,ani nikdo neodpovida na e-mail

• Zboží přišlo poškozené.
    • Při volání na telefonní čísla tohoto eshopu mi to nikdy nikdo nezvedl.

Muj konečný názor je bohužel špatný, na tento eshop se nemohu spolehnout, tudíž ho nikomu nedoporučuji. Zboží buď balil někdo velmi roztržitý a nevšiml si vady na produktu anebo veděl, že mi zabalil poškozenou věc. Ať to bylo jakkoli, je to ostuda.

• rychlost dodání
    • komunikace

Potřeboval jsem reklamovat produkt z důvodu závady. Obchod nereaguje na mail a telefony nikdo nebere.

• Ani neví co mají skladem. Člověk s objednávkou počítá a nakonec má smulu

Velmi dlouhá doba dodání.

• Nelze platit kartou

• pestrá a bohatá nabídka
    • prodává výrobky nespolehlivých dodavatelů
  • je to moc nezodpovědne a smutne.Termin dodani byl k 31.12.2019.Telefony se raci nezveda mail je nedorucitelny ,celkova nespokojenost.

Zboží přišlo v již jednou rozbalené krabici a autojeřáb byl rozmontovaný.

Zboží mi zatím nebylo doručeno, přestože jsem hned po odeslání objednávky dostala mail, že je vyřízena. Teď půjdu shánět dárek na Štědrý den, což se mi ještě nestalo. S objednáváním přes internet jsem zřejmě skončila. Možná je problé jen s přepravcem, ale je to už po několikáté. Takže nedoporučuji.

Při sestavování hračky došlo ke zranění dospělého člověka neboť jeden díl byl vadný.
    Komunikace s obchodem je zdlouhavá, volání vám odmítnou....

Nic takového jsem neobjednal ani nedostal Příště sledujte správně adresu

• Žádná komunikace

• neochota řešit možnosti dopravy

• Zla komunikacia s obchodom

Zboží došlo poškozené

• Dobrý den ,už Vám píši naposledy.Nechci s obchodem tohoto kalibru mít nic společného.Asi nečtete mé odpovědi.Prosím už ně neotravujte.

Požadovala jsem prověření barevné varianty produktu, byla mi poslána jiná. Vůbec nemají ponětí, co produkt obsahuje.

• Panenka (má sama chodit) byla dodána s vylomenou nohou, nelze ji tedy používat
    • V obchodě neberou telefon (zkoušela jsem různou denní dobu) ani nezavolali zpět na nepřijaté hovory

Dodáno poškozené zboží.
    V obchodě neberou telefon (zkoušela jsem různou denní dobu) ani nezavolali zpět na nepřijaté hovory.

• bohužel nedá se dovolat vůbec na telefon,.
    • potvrdí vám objednávku, ale nemáte přehled, kdy vám zboží doručí a nebo zda bylo alespoň vyskladněno.

Na uvedený telefon, se vůbec nelze dovolat.¨

Potvrdí Vám objednávku, ale dál nemáte o objednaném zboží žádná přehled, zda už došlo k vyskladnění a nebo datum doručení.