• Na eshopu byl model kláves, který už se nevyrábí

Na eshopu byl model kláves, který už se nevyrábí, ale pán z e-shopu mi zavolal, situaci vysvětlil a velmi ochotně mi pomohl k výběru alternativy. Všechno pak klaplo v řádu několika dní a nové klávesy jsou doma.

• Dobrá komunikace
    • Dokážou poradit

• Kvalita. Spolehlivost.

Velmi vstřícný přístup.

Osobní přístup a ochota doporučit nástroj na míru, jak kvalitou, tak cenou. Oceňuji osobní iniciativu.

• skvělý přístup prodávajícího. Po zaslání objednávky mi volali a zjišťovali k čemu bude ( komu - dítě, dospělý, začátečník . . . ) objednané zboží sloužit. Zároveň mi byly vysvětleny funkce a doporučen vzhledem k požadavkům jiná značka nástroje, který jsme nakonec objednali. Profesionální přístup s vysvětlením všeho potřebného a hlavně bez nátlaku na koupi něčeho jiného. Moc za tento přístup děkuji. Je vidět, že v obchodě pracují lidé, kterým záleží na tom aby nakoupená věc sloužila svému účelu a ne jen k tomu aby se něco koupilo a "pak se plakalo nad rozlitým mlékem"

• Velmi vstřícné a ochotně jednani
    • Trpělivost při vysvětlování a porovnání výrobku

• Prodejce mi sám volal a nakonec jsem koupil lepší piáno, než jsem si prvně vybral a zaplatil. To mě zachránilo, protože jsem prvně vybral špatné! Špatně jsem si přečetl popisek a prodejce mě na to sám upozornil. Doporučuji!!!

Odbornost a vztricnost prodejce

• výborná a vstřícná komunikace - za zboží, které již neměli skladem, mi obratem nabídli alternativní produkty se slevou
    • odborné znalosti personálu - telefonicky mi poskytli perfektní poradenství a porovnání nabízených produktů, včetně zohlednění k jakému účelu bude digitální piano používáno

• zásilka přišla velmi rychle

• Velmi rychlé doručení.

• Velmi ochotní, profesionální přístup.
    • S výběrem piana mi dobře poradili
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Přímý kontakt se zákazníkem. Telefonicky jsme probrali objednávku a dle doporučení zvolili lépe vyhovující zboží.

• Osobní kontakt s prodejcem
    • Objednávka na míru
    • Konzultace
    • Rychlost vyřízení a doručení
    • Kvalita

• rychlé doručení

Překvapivá ochota, Konzultace se zákazníkem po telefonu, to jsem nikde nezažil. Výborné!

• Ochota
    • Profesionálové