• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Rychlé dodání,ochota, jsme maximálně spokojeni, určitě se vrátíme k dalšímu nákupu.

Perfektní komunikace, rychlé dodání, maximální ochota, všem doporučuji k nákupu, určitě opět obchod navštívíme:) mi

Nakonec jsme vybrali jiné piano. Milý a vstřícný přístup, profesionální poradenství

• Nejlepší zákaznický servis, který jsem kdy zažila. Jsou velmi ochotní s čímkoli poradit a dost se vyznají.
    • zboží mi bylo dodáno do dvou dnů od odeslání

• Takýto skvelý zákaznícky servis, odborné poradenstvo pred zaslaním objednávky a záujem o zákazníka som ešte nezažila. Keby to šlo, dám aspoň 10 hviezd
    • Naozaj znalý personál, predávajú odborníci na hudobné nástroje
    • Nie je čo vytknúť, nákup dorazil fakt fofrem

Nemôžem nič iné ako odporučiť. Poslala som objednávku. Z obchodu sa mi hneď druhý deň ozvali, povedali že zboží je připraveno, ale majú pár otázek k záměru na používanie - tu mi pán vysvetlil že daný produkt úplne nevyhovuje mojim požiadavkám ale vie mi v danej cenovej hladine odporučiť iný hudobný nástroj ktorý viac splní dané využitie. Veľmi príjemná komunikácia - spríjemnilo mi to deň a doslova ma to zahrialo na srdci. Kupovala som ako darček manželovi ktorý sa chce učiť hrať a preto som šťastná za odbornú radu a viem, že takto dostal fakt najlepší možný model.

perfektní přístup obchodníka, vysvětlí co jak funguje, ptá se jestli je nástroj pro učení nebo pro pokročilého, navrhuje a dává ke zvážení varianty, vysvětluje výhody a nevýhody, má skutečný zájem o stoprocentní naplnění vašich představ a spokojenosti, nakonec mi nabídl nástroj s lepšími parametry za srovnatelnou cenu, všichni jsou milí, ochotní a vstřícní, rozhodně doporučuji!!!

• ochota, vstřícnost, rychlé jednání.

Dokáží profesionálně poradit. Vědí o čem mluví

• Skvělé poradenství před koupí
    • Dobré ceny

• Vynikající komunikace a doporučení.
    • Profesionální přístup.

• profesionální přístup, příjemná komunikace,
    • ochota poradit

The attention was very good.

• Bezkonkurenční přístup a zákaznický servis ! Perfektní telefonické konzultace p. Vitka, na základě kterých jsme změnili naši objednávku k nástroji, který bude lépe vyhovovat našim potřebám. 5 hvězdiček je málo ! :) Děkujeme !

Profesionální přístup, dokonalé znalosti nabízeného nástroje, děkuji za pomoc s výběrem.

• osobní konzultace, odbornost, vstřícnost, loajalita.

Nákup zde mohu jen doporučit, jsou zde odborníci, kteří neváhají odpovídat na vaše dotazy. S trpělivostí s Vámi vyberou vhodný nástroj.

+ Individuální přístup.

Uvedené zboží už od dodavatele neměli, tak mi doporučili jiné, podle parametrů o něco lepší. V podstatě za stejné peníze. Souhlasil jsem a věřím, že budu spokojen.

Kvalitní zboží a milá zákaznická podpora. Doporučuji :-)

Velice milí lidé, skvělá komunikace, rádi poradí,na % doporučuji

• Rychlé, osobní jednání

Příjemné jednání, ochota pomoci při výběru a velice dobrá doporučení s přihlédnutím k přání zákazníka, profesionální přístup.