• Něco objednám a druhý den mi přijde že objednávku stornovali a bez udání důvodu. Na zpětnou reakci nereagují.

Nikdy si nic neobjednavejte.

• Skoro nulová komunikace, po obdržení emailu o přijetí se 14 nic neděje a nic se nezmenilo

Velmi špatná komunikace. Zboží bylo uvedeno jako skladem a i přesto, že jsem ho hned zaplatila, tak nepřišlo. Na můj telefonický dotaz, co je se zbožím které je již uhrazeno mi bylo sděleno, že již není a částku mi vrátí. Je to již další týden a stále nic.

• Obchod nekomunikuje, zboží, které mělo být skladem, objednáno před deseti dny a zatím dle stránek prodejce "v řešení".

Nespolehlivý, nakupovat jinde

• Zbozi jsem zaplatil predem a i kdyz bylo skladem, ubehl tyden a stale nic. Odpoved na mailovy dotaz se nekonala, smutny pribeh!

Zboží jsem si objednala, bylo uvedeno že je skladem.Proto jsem si ho tady objednala. Zaplatila jsem ho hned a týden se mi nikdo neozval. Psala jsem email, nikdo mi neodpověděl.Teprve po mém telefonním hovoru, jak to vypadá s objednávkou, mi sdělili, že zboží nemají a čekají na dodávku. Tak jsem je prosila, aby mi dali vědět. Další den mi přišla objednávka zrušena s tím, že produkt je vyprodaný a dodavatel ukončil prodej.

• arogantního majitele

rozhodně nedoporučuji

• žádný
    • všechny

V TOMTO OBCHODÉ JSEM VLASTNÉ NIC NEKOUPIL A UŽ BYCH SI TAM NIC NEOBJEDNAL. OBJEDNÁVKY VŮBEC NEŘEŠÍ , ČLOVĚK TAM MUSÍ VOLAT A ZJIŠŤOVAT CO JE S OBJEDNÁVKOU.

• Zboží nedorazilo ani týden po slíbeném termínu.

žádné info o zpoždění zásilky, prostě nic

• Uvádí zboží skladem, ale pravda to není.

Nelíbí se mi jednání obchodu.
    To, že se zboží již neprodává jsem se dozvědel až po odeslání peněz. Už je to týden a peníze mi stále nevrátili.

• nesolidní jednání

Nedoporučuji, zboží není skladem.

• Pro nás kupující - Žádné!
    • Výhody má obchod leda tak pro sebe a ještě Lže a u všeho píše - zboží skladem!
    • Zboží sice je skladem ale v Číně a ne tady v obchodě, ale to tam už napsáno není!
    • Píšou na stránkách obchodu - prodejny že je zboží skladem, a není to pravda, teprve ho budou objednávat určitě z Činy, tomu napovídá čekání než zboží dorazí, je to otřes, hrůza!

Pokud teda chcete čekat od 14-dní do 1-měsíce nebo i déle, tak Vám mohu obchod doporučit!
    Objednáte si věc, potvrdíte objednávku, vše je OK, za 2 - 3 dny vyhlížíte Poštu zda nedorazí balíček, jenže teprvve asi po pěti dnech se s Vámi spojí že pokud chcete Vámi objednané zboží, tak ho musí bohužel teprve objednat, jako v mém případě se jedná o klávesnici na notebook HP, nefunguje mi, takže si více než měsíc budu psát asi na ptáku místo na klávesnici!

• zadne
    • lzou o stavu zbozi skladem

nebyl

• ???
    • Komunikace na nic, na zákaznické lince lžou, za svou chybu se ani neomluvili. UŽ NIKDY VÍC!!!

zrušili mi objednávku tiskárny, protože zboží nad 30kg nelze poslat na dobírku, musí se zaplatit předem.Ta tiskárna váží 24kg!!!Když jsem tam zavolala, vypadalo to, že se domluvíme, ale opět při platbě předem a za mnohem vyšší cenu. Jestli oni tak trochu nejsou podvodníci.

• neaktualizuje nabídku na svých webovkách

raději snad ani ne... :-(

• Již žádné.
    • Nepravdivé informace.

Má objednávka byla zrušena s tím, že zboží již není a ani v budoucnu nebude. Při objednání bylo skladem a ihned po zrušení mé objednávky bylo na stránkách obchodu inzerováno úplně stejné zboží v počtu 5ks skladem - ovšem již o cca 500,-kč dražší.

• Nevím
    • Zatím nevím

Zbozi sice dorazilo, ale bylo neuplne, obsah baleni mel obsahovat 5 veci, ale 2 chybely. Vec s nimi resim

• nízká cena
    • omezená schopnost dodání