super :)

• Příjemná,rychlá komunikace...
    • Vše v nejlepším pořádku

Mohu jen doporučit!

Pěkné zboží a rychlé dodání.

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu. Moc nás těší Vaše spokojenost s nákupem. Jsme rádi, že kladně hodnotíte rychlost doručení balíčku a výběr zboží.

Věříme, že v budoucnu u nás opět s radostí nakoupíte a budeme se těšit na další objednávku.

Váš Astratex ♥

Kvalitní a pohodlné prádlo. Rychlé vyřízení objednávky.

• Vždy perfektní a velmi rychlé vyřízení objednávky, radost zde nakupovat.
    • Žádné nevýhody, jste skvělí!

• Kvalita, rychlost doručení, možnost výměny

Super rychlé dodání

• Perfektní servis, popis i míry výrobku

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

děkujeme za milý komentář a těší nás, že jste s nákupem i naším servisem byla spokojená.

Budeme rádi, pokud se na nás při příštím nákupu opět obrátíte.

Váš Astratex ♥

Obchod výborný, bohužel jsem musela vrátit, neseděla mi

• Velikostne vse sedi,obrazek je skutecnost

• Doporučuji ! Naprostá vstřícnost firmy v případě výměny,rychlost,široký sortiment,dle tabulek lze správně určit patřičnou velikost prádla.

spokojenost

• Kvalitní produkty, rychlé vyřízení a zaslání objednávky

ASTRATEX doporučuji, jsem s ním řadu let velmi spokojená.

• Nemusím nikam chodit
    • Nemusím hned platit
    • Ušetří mi to spousty času
    • Zboží je kvalitní
    • Široký výběr
    • Když potrebuju s čímkoli pomoct dovolám se lidem a ne nějakému robotu, který mi pomůže problém řešit….
    • Zboží mi bylo vždy rychle odesláno a taktéž rychlé vyřízeno pokud jsem něco vracela
    • Někdy by některých velikosti mohlo být na skladě více - zejména plavky bývají rychle přebrané…. Ale jinak jsem celkově moc spokojena

Rozhodně obchod doporučuji, za mne vidím jen samé výhody, jsem ráda že jsem Astratex objevila, ušetřilo mi to spousty času…se zbožím jsem byla vždy spokojena, nikde jinde již spodni prádlo a plavky nenakupuji. Vše perfektně promyšleno pro klienty …

Reakce obchodu ASTRATEX a.s.

děkujeme za Vaši objednávku a skvělé hodnocení. Jsme upřímně rádi, že bylo vše v naprostém pořádku a jste se zakoupeným zbožím a našimi službami spokojená.

Expedujeme do více zemí a pro všechny země je stejná nabídka. Může se stát, že ve stejné chvíli (tj. než se doprodání zboží na stránkách projeví, což může trvat pár minut) koupí stejné zboží více zákazníků. Pokud se jedná o prádlo ze stálé nabídky, dochází k průběžnému naskladnění.

Věříme, že se k nám budete ráda vracet.

Váš Astratex ♥

• Rychlost, skvěle padne.

• Rychlé vyřízení objednávky

• Pěkný střih
    • Kvalitní materiál
    • Poukazy na příští nákup

Jako vždy naprostá spokojenost.

Milá Lenko,

velice Vám děkujeme za kladné hodnocení a uvedení pozitivních bodů našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste využila naše služby a nakoupila u nás.

Velmi si toho vážíme, neboť spokojenost našich zákazníků je pro nás tím nejdůležitějším. Pevně věříme, že i nadále budete naším spokojenou zákaznicí.

Váš Astratex ♥

Rychlost dodani a vyřízení objednavky

S obchodem jsem moc spokojená, zboží sedí dle jejich tabulek,dodání je rychlé

Za mě nejlepší obchod na spodní prádlo. Velký a pestrý výběr, maximální spokojenost při popř. vrácení či výměně.
    Velké plus za dopravu zdarma!