vše OK

• Objednávka byla odeslána ve stejný den

• Vždy vše v pořádku dorazí, nikdy není problém...

Spolehlivost

Čerstvě namletá mouka, to je prostě nej...Rychlost, jednání milé, nakupovala jsem poprvé a ne naposled.

Zboží jsem našla v nabídce eshopu ale bohužel mi bylo oznámeno že tento druh neposílají žádným způsobem kvůli možnosti poškození při dopravě. Text tipu neposíláme v balících ale na paletě mě nedostatečně informoval o možnosti doručení.

Reakce obchodu ASO zdravý život

I přesto, že na internetových stránkách máme jasně napsáno, že sklenice v balících neposíláme, jsme se se zákaznicí okamžitě telefonicky spojili a informovali jsme ji o vzniklé situaci. Vysvělili jsme jí, že sklenice neposíláme, protože přepravní služba nám je často poškodila a vrátila zpět, místo aby je doručila adresátovi. I v tomto případě nám však přepravní služba účtuje přepravu za tuto nedoručenou zásilku. Po těchto zkušenostech jsme proto začali posílat sklenice pouze na paletě, nebo je rádi komukoliv vydáme osobně v našem skladu.
    Je nám líto, že i přes naše telefonické vysvětlení, nebyla zákaznice ochotná vzniklou situaci pochopit.

Chválím solidní ceny, rychlé jednání a včasné dodání.

• Jedinečné čerstvě mleté mouky
    • Dražší doprava bez možnosti výběru

• Odeslat objednávku jim trvá několik dní, což by sice samo o sobě nebylo tak hrozné, ale má to nevýhodu v tom, že to v podstatě znemožňuje odhadnout, kdy objednávka dorazí (a tedy by člověk měl být doma).
    • Před odesláním člověk nedostane žádný email, takže den doručení je naprostým překvapením.
    • Korunu tomu nasazuje PPL, která člověku napíše až třeba hodinu před doručením. Výsledkem je, že i když jsem doma např. většinu týdne, tak PPL se vždy neomylně trefí do toho jednoho dne, kdy musím do práce.

• Nejnižší cena zavařovacích víček.
    • Uvítal bych spolupráci se Zásilkovnou.

• kvalita
    • výběr sortimentu
    • výborná komunikace

Cena a rychlost dodání...

v tomto obchodě ráda nakupuji - jistota kvality

Kupuji zde kamutovou mouku, v bio kvalitě a čerstvě mletou- naprosto boží. Nevím o tom, že by se dala sehnat jinde.

• cena, rychlost dodání,

vynikající komunikace a ochota prodávajícího k požadavkům zákazníka

Skvělá komunikace ze strany obchodu.

• Velký výběr, rychlé dodání, dobře zabalená zásilka.

• dobře zabaleno
    • dobrá komunikace
    • kvalitní a chutné výrobky
    • žádná

• Vždy kvalitní zboží

Kompetentní, příjemné, seriozní

• Velký výběr zboží za skvělé ceny. Rychle dodáno, skvělá komunikace. Super ceny.
    • Žádná.