• Asi jediná sehnatelná kamutová mouka a navíc čerstvě mletá. Díky za ní!
    • Kvalitní vlastní výrobky
    • Neuškodilo by více možností dopravy. PPL není nejlevnější.

• - malý výběr

- vše v pořádku
    - vyskytne-li se problém je okamžitě, ze strany obchodu, vyřešen
    - dobrá komunikace
    - dobré ceny

• Rychlé vyřízení, kvalitní obilí

• Rychlost,přesnost,komunikace v případě nedostatku zboží

Plně doporučuji!!!!

Skvělý sortiment

super rychlé a čerstvé

Spolehlivé rychlé dodání, 100procentní spokojenost.

Rychlé doručení

Rychlost

e-shop nabízí širokou škálu kvalitních produktů

• Rychlé doručení
    • Příznivé ceny
    • Není možnost vybrat levnějšího dopravce (Zásilkovna, Balíkovna...)

Vše v pořádku. Obchod doporučuji.

• sortiment
    • kvalita zboží
    • rychlost zpracování objednávky

• Přišlo mi zboží někoho úplně jiného.

Přišlo mi úplně jiné zboží. Zavolali mi, že si pro něj přijede druhý den PPL, a po naléhání mi sdělili, že to tedy bude výměnou za mé zboží. Zásilka se tak zdržela. Nějaká omluva nikde, jen dotaz, zda mi náhodou nepřišla jiná zásilka, že jim volala paní. A že tedy dojde k výměně. Čekala jsem v další, konečně té správné zásilce, písemnou omluvu, nebo nějakou drobnost, jako omluvu, ale vůbec nic. Kdybych se chovala jako oni, řekla bych, že mi dorazilo moje zboží a měla bych zboží ve dvojnásobné hodnotě.

• rychlé doručení

• rychlost, příjemné jednání, ochota

• Výhodou obchodu je nabízený sortiment. Kupuji si od nich ořechy a ořechové pasty a obojí je skvělé.
    • Slabinou je komunikace a dodací lhůta: většinou zbíží neposílají obratem, často to třeba týden trvá, a tím pádem je težké odhadnout, kdy přijde (a podle toho si zařídit, abych byl doma). Zároveň obchod sám od sebe moc nekomunikuje. Zatímco jinde člověk průběžně dostává různé maily o stavu objednávky, tady přijde mail, že objednávka byla přijata, pak se třeba týden nic neděje, a pak najednou přijde druhý mail, že už to odeslali a druhý den to přijde - a v tu chvíli už se s tím už nedá nic dělat. Přijde mi, že i s PPL mají nějakou méně rafinovanou dohodu než jiné obory, protože z těch mi i z PPL často přijde víc mailů a je možnost třeba dodávku odložit. Ale tady vždycky dostanu až SMS ten den ráno, že to přivezou za 2 hodiny, a nedá se s tím nic dělat. Je to tedy vždy trochu nervák a riziko, že mi to skončí v 2km vzdáleném parcelshopu.

Nepřijde mi normální si objednat a po týdnu obdržet informací, že to vlastně neposílají. Pokud to neposílají,asi by bylo dobré funkci objednat zrušit.

Reakce obchodu ASO zdravý život

U sklenic, které si pán objednal, je velmi jasně napsáno, že je v balících neposíláme, pouze na paletě. Informaci s týdením zpožděním pán dostal proto, že jsme v té době měli dovolenou, na kterou jsme v našem e-shopu upozorňovali.
    Nedali jsme pryč možnost objednat si sklenice po kusech proto, aby měli možnost si je takto objednat zákazníci, kteří si pro ně přijedou osobně do našeho skladu.
    Příště bychom doporučovali číst pozorně to, co je u produktu napsáno!

nakoupeno a doručeno snad za 2 dny, nakupovat tady byla radost :)

dne 25.8.2023 jsem obdržela balík ve kterém byly fazole se spotřebou do 31.8.2023 a 2x rajčatová šťáva se spotřebou do 30.9.2023. Kupovala jsem trvanlivé potraviny proto abych měla zásobu na zimu a ne abych je musela ihned spotřebovat.

Reakce obchodu ASO zdravý život

Celá situace nás moc mrzela. Paní jsme se okamžitě omluvili a dohodli jsme se na vyrovnání. Fazole s krátkou spotřebou byly okamžitě vyměněny za jiné s dlouhou dobou minimální trvanlivosti a za rajčatovou šťávu jsme paní poslali zpět peníze.