Reklama

Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí. Hodnocení lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu. Více o Ověřeno zákazníky.

Zákazníci u obchodu v posledním půlroce nejčastěji zmiňují

  • Doporučuje obchod

    90 %

    Zboží dorazilo za 5 dní

    • rychlost, kvalita zabalení
  • Doporučuje obchod

    100 %

    Od kolegů z práce jsem dostal dárkový poukaz na malířské potřeby v hodnotě 10 000 Kč. Učinil jsem výběr barev a pláten, zadal kód z poukazu a objednané zboží jsem měl do týdne doma. Tím děkuji ctěným kolegům i mému oblíbenému internetovému obchodu ARTMIE.

  • Doporučuje obchod

    100 %

    • Rychlost, spolehlivost. Úložní místo bylo přístupné i o víkendu a skvělá služba.

    Trochu dražší zboží, ale cena/kvalita dobrý poměr.

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Rychlost a kvalita

  • Doporučuje obchod

    100 %

    • Kvalitní sortiment
    • Příznivé ceny
  • Doporučuje obchod

    100 %

    dobrý výběr

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Zboží dorazilo za 3 dny

    • Výborná komunikace
    • Velký výběr sortimentu
    • Skvělé ceny
    • Perfektní e-shop
    • Ochotně Vám poradí
    • Opravdu rychlé dodaní
    • Úžasní lidé za tím stojí

    Velmi ráda tady nakupuji. Uz nevyhledávám jine možnosti, protože tady se mě dostane vše co potřebuji. Když dělají různé akce jako “bazarik” je to zábava a ty ceny no posadí Vás to na zadek! Velké dík že jste! Super jste!

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Zboží dorazilo za 4 dny

    • rychlost doručení, kvalita zabalení

    přehledný e-shop, zboží kvalitní a rychlé doručení

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Rychlost dodání a vše vždy bez problémů

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Dobrý výběr, snadné objednání a dodání zboží.

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Vše je v pořádku a zboží už mám vyzkoušené, proto u Artmie nadále nakupuji.

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Zboží dorazilo za 3 dny

    • Obchod skvělý,velký výběr kreativních dárků
  • Doporučuje obchod

    100 %

    • Rychlé doručení
  • Doporučuje obchod

    100 %

    Kvalitu obchodu poznáte, až když dojde k problému. A Artmie se "pěkně odkopala"! Přišel mi rozbitý stojan - druhý den jsem napsala e-mail, třetí den mi poslali nový a vyzvedli si PPLkem ten rozbitý, čtvrtý den jsem měla stojan. Takhle by se měl zachovat každý opravdový obchodník. Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků, a velmi ráda objednám i příště.

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Ráda v tomto obchodu nakupuji. Vše proběhlo rychle.

  • Doporučuje obchod

    90 %

    Zatím jsem nic z toho nevyzkoušela, tak nemůžu hodnotit. Ale co je mi líto, je rozbité dno u té pasty relief. Vytáhla jsem kelímek z obalu (zabaleno to bylo dobře, to nemůžu říct, tak to prasklé dno právě nechápu), ale pasta mi kápla na koberec a měla jsem od ní i špinavé triko, všimla jsem si toho až později. Naštěstí to šlo všechno vyčistit. Doufám, že mi ta pasta nevyschne dříve než ji použiju...

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Zboží dorazilo za 3 dny

    • Senzační obchod.

    Naprosto skvěly obchod.

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Zboží dorazilo za 4 dny

    Rychlé dodání, zboží vypadá kvalitně, dárek potěšil

  • Doporučuje obchod

    100 %

    Zboží dorazilo za 1 týden

    objednávala jsem již několikrát, a vždy velká spokojenost, doporučuji

  • Doporučuje obchod

    100 %

    • .