Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí. Hodnocení lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu. Více o Ověřeno zákazníky.
Zákazníci u obchodu v posledním půlroce nejčastěji zmiňují
-
Doporučuje obchod
Zboží dorazilo za 5 dní
- rychlost, kvalita zabalení
-
Doporučuje obchod
Od kolegů z práce jsem dostal dárkový poukaz na malířské potřeby v hodnotě 10 000 Kč. Učinil jsem výběr barev a pláten, zadal kód z poukazu a objednané zboží jsem měl do týdne doma. Tím děkuji ctěným kolegům i mému oblíbenému internetovému obchodu ARTMIE.
-
Doporučuje obchod
- Rychlost, spolehlivost. Úložní místo bylo přístupné i o víkendu a skvělá služba.
Trochu dražší zboží, ale cena/kvalita dobrý poměr.
-
Doporučuje obchod
Rychlost a kvalita
-
Doporučuje obchod
- Kvalitní sortiment
- Příznivé ceny
-
Doporučuje obchod
dobrý výběr
-
Doporučuje obchod
Zboží dorazilo za 3 dny
- Výborná komunikace
- Velký výběr sortimentu
- Skvělé ceny
- Perfektní e-shop
- Ochotně Vám poradí
- Opravdu rychlé dodaní
- Úžasní lidé za tím stojí
Velmi ráda tady nakupuji. Uz nevyhledávám jine možnosti, protože tady se mě dostane vše co potřebuji. Když dělají různé akce jako “bazarik” je to zábava a ty ceny no posadí Vás to na zadek! Velké dík že jste! Super jste!
-
Doporučuje obchod
Zboží dorazilo za 4 dny
- rychlost doručení, kvalita zabalení
přehledný e-shop, zboží kvalitní a rychlé doručení
-
Doporučuje obchod
Rychlost dodání a vše vždy bez problémů
-
Doporučuje obchod
Dobrý výběr, snadné objednání a dodání zboží.
-
Doporučuje obchod
Vše je v pořádku a zboží už mám vyzkoušené, proto u Artmie nadále nakupuji.
-
Doporučuje obchod
Zboží dorazilo za 3 dny
- Obchod skvělý,velký výběr kreativních dárků
-
Doporučuje obchod
- Rychlé doručení
-
Doporučuje obchod
Kvalitu obchodu poznáte, až když dojde k problému. A Artmie se "pěkně odkopala"! Přišel mi rozbitý stojan - druhý den jsem napsala e-mail, třetí den mi poslali nový a vyzvedli si PPLkem ten rozbitý, čtvrtý den jsem měla stojan. Takhle by se měl zachovat každý opravdový obchodník. Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků, a velmi ráda objednám i příště.
-
Doporučuje obchod
Ráda v tomto obchodu nakupuji. Vše proběhlo rychle.
-
Doporučuje obchod
Zatím jsem nic z toho nevyzkoušela, tak nemůžu hodnotit. Ale co je mi líto, je rozbité dno u té pasty relief. Vytáhla jsem kelímek z obalu (zabaleno to bylo dobře, to nemůžu říct, tak to prasklé dno právě nechápu), ale pasta mi kápla na koberec a měla jsem od ní i špinavé triko, všimla jsem si toho až později. Naštěstí to šlo všechno vyčistit. Doufám, že mi ta pasta nevyschne dříve než ji použiju...
-
Doporučuje obchod
Zboží dorazilo za 3 dny
- Senzační obchod.
Naprosto skvěly obchod.
-
Doporučuje obchod
Zboží dorazilo za 4 dny
Rychlé dodání, zboží vypadá kvalitně, dárek potěšil
-
Doporučuje obchod
Zboží dorazilo za 1 týden
objednávala jsem již několikrát, a vždy velká spokojenost, doporučuji
-
Doporučuje obchod
- .