Rychlost obchodu

Ahoj zákazníku,

děkujeme za pozitivní recenzi.

Těší nás, že jsme ti dokázali objednávku doručit rychle a spokojeně.
    Pokud bys někde potřeboval načerpat více kreativity, přijď nás podívat na náš Facebook nebo Instagram. Děkujeme za podporu a těšíme se na tvou další návštěvu.

Romana z Artmie

• Veľa kvalitnych farieb za super cenu.

Ahoj Nina,

děkujeme za kladné hodnocení.

Jsme rádi, že jsme mohli přispět k tvé tvořivosti a budeme se snažit pokračovat v poskytování vysoce kvalitních produktů za dostupné ceny.

• Příjemné webové prostředí obchodu
    • Široký sortiment

Ahoj Michale,

děkujeme za hodnocení.

Jsme rádi, že jsme ti mohli poskytnout takový zážitek při prohlížení naší nabídky. Neustále se snažíme rozšiřovat naši nabídku, abychom zákazníkům přinesli ještě více možností pro výběr.

Těšíme se na další příležitost spolupracovat s tebou.

Romana z Artmie

rychlé jednání, zboží dobře zabaleno

Milý zákazníku,

ceníme si, že sis našel čas na zanechání zpětné vazby.

Velice nás těší, že jsme ti dokázali zboží doručit včas a v dobrém stavu. Naše úsilí o dodržování termínů je pro nás důležité, abychom ti mohli přinést spokojenost.

Nekonečno inspirace při tvoření ti přeje,
    Romana z Artmie

• rychlost dodání, kvalita obchodu i výrobků

Milá Jano,

Tvá spokojenost nás utvrzuje v tom, že jsme v naší práci na správné cestě.
    Snažíme se neustále překonávat očekávání zákazníků přinášet to nejlepší, co naše společnost nabízí.

Pokud budeš mít na nás jakékoli požadavky, jsme tady pro tebe. Budeme se těšit na tvé další nákupy.

• Rychlost, příjemná komunikace, spolehlivost

Ahoj zákazníku,

velmi děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu.

Naším cílem je vytvořit prostor, kde se umění a kreativita setkávají s láskavostí a podporou, aby každý váš nákup byl nejen transakcí, ale také příjemným zážitkem, který obohatí váš umělecký život. Snažíme se o více než jen prodej uměleckých potřeb, chceme nabídnout prostor, kde může každá návštěva naší stránky být inspirací a kde se kreativita potýká s empatickým porozuměním a osobním přístupem.

Hezký den ti přeje,

• Rychlé

Ahoj zákazníku,

děkujeme za tvou recenzi!

Snažíme se, aby každý zážitek s nákupem u nás byl co nejpohodlnější a nejrychlejší, abys co nejdříve mohl začít užívat své umělecké potřeby. Pokud máš jakékoli další otázky, připomínky nebo potřebuješ poradit při výběru produktů, neváhej se na nás obrátit.

Těšíme se na tvou další návštěvu!

• Spolehlivý obchod

Ahoj zákazníku,

děkujeme ti za krásná slova!

Ve světě Artmie nabízíme širokou paletu uměleckých potřeb, od profesionálních barev a štětců až po speciální plátna a kreslící potřeby, abychom podpořili tvou kreativitu na každém kroku. Snažíme se dělat vše pro to, abychom našim zákazníkům nabídli nejen špičkové umělecké potřeby, ale i prvotřídní zákaznický servis.

Těšíme se na tvou další návštěvu!

Ahoj zákazníku,

děkujeme ti za tvou pozitivní zpětnou vazbu.

Naše komunikace s klienty je pro nás v Artmie klíčovou prioritou. Věříme, že otevřený a přímý dialog je základem úspěšného vztahu a spokojenosti na obou stranách. Snažíme se být vždy dostupní a reagovat na tvé dotazy a požadavky s maximální rychlostí a profesionalitou.

Pokud máš jakékoli dotazy, nebo potřebuješ poradit s výběrem produktů, náš tým je tu pro tebe.

• Přístup
    • Výběr

Milý zákazníku,

děkujeme za tvůj čas strávený hodnocením stránky.

Pracujeme na tom, aby byl nákup u nás pro umělce co nejvíce příjemný. Rovněž se snažíme poskytnout veškeré informace a pomoc při výběru. Doufáme, že ti i nadále budeme umět vyjít vstříc a že u nás budeš rád nakupovat.
    Pokud budeš mít dotazy, určitě nás kontaktuj. Vážíme si tvé zpětné vazby.

• pohodlí

Ahoj umělec,

děkujeme, že ses podělil o svou pozitivní zkušenost.

Jsme rádi, že ti můžeme poskytovat takové služby. Snažíme se o to, aby všechny balíky byly spolehlivě doručeny až přes práh domova. Pro nás nejsou problém ani rozměrově větší balíčky. Snažíme se být flexibilní a usnadnit umělcům jejich tvůrčí cestu.

Těší nás, že jsi měl s námi pozitivní nákupní zážitek. Budeme rádi, když k nám zavítáš i na naše sociální sítě.

Veronika z Artmie

• Rychlost dodání i kvalita zboží.

Milá Věrko,

tvá spokojenost je pro nás největší odměnou. Rádi čteme, že vše proběhlo podle tvých představ a bez zbytečných problémů.

Pokud bys na nás měla jakékoli dotazy, jsme tu pro tebe.
    Děkujeme za tvou důvěru v naše služby.

Hezký den ti přeje,

super

Ahoj zákazníku,

je pro nás velmi povzbuzující, že jsi nám věnoval taková milá slova!

Jsme rádi, že jsme tě natolik zaujali naší nabídkou, že se k nám rád vrátíš. Tvá podpora je pro nás hnacím motorem. Díky tvým slovům budeme mít ještě větší motivaci pracovat na sobě a zlepšovat se.

Těšíme se na tebe!

Veronika z Artmie

Vždy všechny objednávky doručeny v pořádku a rychle. Doporučuji!

Milá zákazníce,

tvá spokojenost nás utvrzuje v tom, že jsme v naší práci na správné cestě.

Pokud bys na nás do budoucna měla nějaké speciální požadavky, budeme rádi pokud nám je posuneš a budeš nás kontaktovat.

rychlé jednání

Milá Eliško,

těšíme se, že se ti líbí naše nabídka.

Aktivně pracujeme na jejím dalším rozšíření. Budeme velmi rádi, pokud nám zůstaneš věrná. Pokud bys měla na nás další otázky, napiš nám na zákaznickou linku.
    Veronika nebo Romana se ti budou rádi věnovat.

S přátelským pozdravem,
    Veronika z ARTMIE

Ahoj Staněk,

děkujeme za tvou recenzi!

Těší nás vědět, že sis cenil rychlosti našich služeb. Vždy se snažíme co nejrychleji zpracovat objednávky, abychom ti mohli co nejdříve doručit tvé oblíbené produkty. Děkujeme za tvou podporu a těšíme se na další nákupy s tebou v našem obchodě!
    Pokud budeš mít jakékoli další požadavky nebo otázky, neváhej nás kontaktovat.

Veronika z Artmie

• špatně zabaleno - kyblík s pastou byl porušen a částečně vylitý

Ahoj zákaznice,

děkujeme, že sis našla čas na hodnocení.

Je nám líto, že objednávka dorazila poškozená. Dáváme si záležet na tom, aby byly objednávky pečlivě zabaleny. Dáváme vždy pozornost detailům, abychom se ujistili, že nedojde k poškození. Občas se bohužel při přepravě může stát, že dojde k poškození zboží. Chceme tě však ujistit, že tvá spokojenost je pro nás velmi důležitá.

Prosíme, abys nás kontaktovala na našem reklamačním oddělení, kde se pokusíme situaci co nejlépe vyřešit a zajistit, abys byla s našimi službami spokojena. Můžeš nás kontaktovat na telefonním čísle +421 57 2 225 010 (po-pá: 8:00-15:30) nebo napsat e-mail na adresu [email protected].

Veronika z Artmie

• Rychle vyřízená objednávka, dodávka zboží v pořádku.

Ahoj zákazníku,

velmi děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu!

Jsme potěšeni, že jsi byl s našimi službami spokojen a že tvá objednávka byla rychle a bezproblémově vyřízena. Spokojenost zákazníků je pro nás prioritou a jsme rádi, že jsme ti mohli poskytnout kvalitní služby.

S přátelským pozdravem,

Veronika z Artmie

• Balík přivezli poškozený,ihned před řidičem byla učiněna kontrola obsahu,bylo zjištěno,že chybí černé plátno 50x70.ARTMIE ihned zboží nahradila.VŠEM MOCKRÁT DĚKUJEME!!!

Obchod hodnotíme 1***
    KAREL D. Výtvarné potřeby Pražská 15, 66902 ZNOJMO.

Ahoj Karle,

děkujeme za hodnocení.

Spokojenost je pro nás velmi důležitá, a proto jsme se snažili rychle řešit tuto situaci. Těší nás, že jsme ti mohli ihned poskytnout nové plátno a vyřešit tento problém.

Tvá podpora a důvěra jsou pro nás obrovskou hodnotou. Věříme, že v budoucnosti budeš se službami naší společnosti spokojen a že ti budeme moci poskytnout ještě lepší zákaznický zážitek.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Veronika z Artmie

• doručování na adresu , SMS nepřišla , jen telefonát a nezvonil dostatečně dlouho, a musel jsem volat zpět, řidič byl nedaleko od adresy doručení a nepokusil se doručit a raději zboží dovezl dál do Parceshopu

Ahoj George,

děkujeme za tvou zpětnou vazbu a hodnocení našich služeb.

Je nám líto, že zážitek s doručením nebyl zcela bezvadný. Budeme se snažit zajistit, aby tento aspekt byl v budoucnu řádně zvládnut. Tvá zpětná vazba nám pomáhá zlepšovat naše služby a zajistit, abychom ti mohli poskytnout lepší zkušenost při budoucích nákupech.

Máš-li další dotazy nebo připomínky, neváhej nás kontaktovat. Tvá spokojenost je pro nás prioritou.