• Nejlepší ceny na trhu
    • Obrovské skladové zásoby

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu, které nás velmi těší. Ceny se snažíme držet na konkurenceschopné úrovni a každou objednávku se snažíme vyexpedovat co nejdříve. Náš sortiment pravidelně rozšiřujeme, abychom zajistili, že naši zákazníci najdou vše, co potřebují pro své projekty, na jednom místě.

Nevíte si rady s odstínem barvy - půjčte si od nás vzorník barev pro lepší představu odstínu.

Pozdrav s vůní dřeva posílá

• Dostupnost
    • Vstřícnost při odběru :-)

Nic

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaší kladnou recenzi. Těší nás, že vyzdvihujete naše ceny, které se snažíme držet na konkurenceschopné úrovni. Na vstřícném jednání se zákazníky si zakládáme, naší prioritou je, aby od nás zákazníci odcházeli spokojení a rádi se k nám vraceli.

Klára E.

• rychlé doručení a velmi rozumná cena za dopravu nadrozměrného nákladu

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že jste byl spokojený s rychlým doručením a cenou za dopravu nadrozměrného nákladu. Snažíme se nabízet kvalitní služby za férové ceny.

Zboží máte možnost si vyzvednou na 11 prodejnách Artisan nebo si ho poslat přímo domů.

Klára E.

• mají všechno možný a dobrý ceny

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, když od nás zákazníci odcházejí spokojeni. Sortiment neustále rozšiřujeme a ceny se snažíme držet na konkurenceschopné úrovni.

Pozdrav s vůní dřeva posílá

• Sortiment
    • Rychlost vyřízení objednávky
    • Kratší otevírací doba pobočky

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete naše ceny, které se snažíme držet na konkurenceschopné úrovni. Sortiment pro naše zákazníky neustále rozšiřujeme a každou objednávku se snažíme vyexpedovat v co nejkratším termínu. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou.

Klára E.

• Cena, velmi profesionální přístup referenta e-shopu.

Reakce obchodu Artisan.cz

velice nás těší Vaše 100% hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete náš profesionální přístup, na kterém si zakládáme. Chceme aby od nás zákazníci odcházeli spokojení a rádi se k nám vraceli.

Každý registrovaný senior nad 60 let a držitel kartičky ZTP u nás nakoupí s výhodami!

• Skvělá komunikace
    • pomoc při vykládce
    • Příjemné jednání
    • cena - akce
    • není co vytknout

Reakce obchodu Artisan.cz

velice nás těší Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Zakládáme si na komunikaci se zákazníky, přistupujeme ke každému individuálně a snažíme se vždy poradit co nejlépe s výběrem zboží. Vážíme si, že vyzdvihujete naše ceny, které se snažíme držet na konkurenceschopné úrovni a neustále vymýšlíme různé akce, aby u nás zákazníci nakoupili co nejvýhodněji.

• Nejlepší ceny

Klára E.

• s ohledem na velikost mé objednávky mi byl nabídnut podstatně levnější způsob dopravy

Reakce obchodu Artisan.cz

těší nás Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Zakládáme si na komunikaci se zákazníkem a poradenství. Vždy se snažíme zákazníkům co nejlépe poradit, aby od nás odcházeli spokojení a rádi se k nám vraceli.

• Nízké ceny
    • Zboží skladem
    • Velký výběr

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu na náš obchod. Vaše hodnocení nás velice těší. Sortiment neustále rozšiřujeme a ceny se snažíme držet a konkurenceschopné úrovni. Naším cílem je aby od nás zákazníci odcházeli spokojení.

• možnost doručení balíkovna

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Těší nás, že vyzdvihujete rychlost a ceny, které se snažíme držet na konkurenceschopné úrovni. Našim cílem je aby od nás zákazníci odcházeli spokojení.