• zakoupeno v Artisan.cz před 1 týdnem

rychlost a kvalita dodání,

• zajímavé ceny
    • velký výběr

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za čas, který jste věnoval vyplnění recenze. Zboží máte možnost si vyzvednou na 11 prodejnách Artisan nebo si ho poslat přímo domů.

V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte na infolince nebo chatu. Jsme vám k dispozici každý den od 8 do 22 hodin i o víkendu.

• Super ceny
    • Velký výběr

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme, že vyzdvihuje naší širokou nabídku zboží .Neustále pro vás rozšiřujeme sortiment i doplňkové služby.

Super

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme, že náš obchod na 100% doporučujete. Hlavním cílem všech zaměstnanců je, aby od nás zákazníci odcházeli spokojeni.

Nyní máte možnost využít nově nabízenou službu - Doprava Artisan vozy do vybraných měst za férový paušál.

• zakoupeno v Artisan.cz před 2 týdny

Předpokládáme delší spolupráci proto bych uvítal platbu na fakturu.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme, že doporučujete náš obchod.Na našem webu nabízíme kvalitní dřevomateriál, který vám dovezeme až domů. Máte zájem o dlouhodobou spolupráci napište na info@artisan.cz a kolegyně s vámi ráda domluví detaily.

Naší novinkou je rozvoz do vybraných měst za férový paušál.

• Rychlé vyřízení, dobra cena i sleva 65+

Reakce obchodu Artisan.cz

velice nás těší Vaše 100% spokojenost. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky. Každý registrovaný senior nad 60 let a držitel kartičky ZTP u nás nakoupí s výhodami!

• spolehlivost

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme, za čas který jste věnovali vyplnění recenze. Hlavním cílem všech zaměstnanců je, aby od nás zákazníci odcházeli spokojeni. Neustále pro vás rozšiřujeme sortiment i nabídku doplňkových služeb.

• Profesionalita, vstřícnost

Reakce obchodu Artisan.cz

velice nás těší Vaše spokojenost.Děkujeme, že vyzdvihujete naše profesionální jednání. Vždy se snažíme našim zákazníkům co nejlépe a nejvýhodněji poradit.

Naší novinkou je rozvoz do vybraných měst za férový paušál..

• rychlost jednání

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše 100% hodnocení. Na názorů zákazníků nám záleží. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky.

• zakoupeno v Artisan.cz před 1 měsícem

• otevřeno v sobotu, příjemná ochotná obsluha

Dobrý den Radku,

velice nás těší Vaše spokojenost. Vždy se snažíme všem zákazníkům co nejlépe a nejvýhodněji poradit. Naší novinkou je rozvoz do vybraných měst za férový paušál.

Zboží nebylo kompletní.

Reakce obchodu Artisan.cz

velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost a následné hodnocení.
    Vždy se snažíme o co nejhladší průběh každé objednávky. Pokud dojde k nějaké komplikaci, prosím obratem kontatkujte naše kolegyně, které s vámi vzniklou situaci vyřeší.
    Můžete nás kontaktovat elektronicky či telefonicky.

• Rychlá komunikace se zákazníkem

Reakce obchodu Artisan.cz

velice nás těší Vaše 100% spokojenost. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky. Zboží máte možnost si vyzvednou na 11 prodejnách Artisan nebo si ho poslat přímo domů.

• zakoupeno v Artisan.cz před 1 měsícem

velké množství výběru materiálu.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za příjemnění dne kladnou recenzí. Na našem webu nabízíme kvalitní dřevomateriál, který vám dovezeme až domů. Více o dopravě naleznete na našich neustále aktualizovaných stránkách.

spokojenost

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme, že doporučujete náš obchod. Hlavním cílem všech zaměstnanců je, aby od nás zákazníci odcházeli spokojeni. Vždy se snažíme všem co nejlépe a nejvýhodněji poradit.

• zajímavý sortiment
    • rozumné ceny
    • možnost vyzvednutí v kamenném obchodě

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za krásné zpříjemnění podzimního pondělí Vaší kladnou recenzí. Vždy se snažíme všem zákazníkům co nejlépe a nejvýhodněji poradit. Zboží máte možnost si vyzvednou na 11 prodejnách Artisan.

• zakoupeno v Artisan.cz před 1 měsícem

• Rychlé vyřízení objednávky, kvalitní zboží.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše 100 % hodnocení. Každého názoru si vážíme. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky.

• zakoupeno v Artisan.cz před 1 měsícem

Individuální sjednání přepravy, které proběhlo velmi rychle.

Dobrý den Radomíre,

velice nás těší Vaše kladná recenze. Na našem webu můžete najít hned několik způsobů dopravy. Naší novinkou je rozvoz do vybraných měst za férový paušál.

• zakoupeno v Artisan.cz před 1 měsícem

• Velmi dobré ceny, kvalitní zboží.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme, že náš obchod na 100% doporučujete. Na našem webu nabízíme kvalitní dřevomateriál, barvy i montážní materiál. Možnost osobního odběru na 11 prodejnách Artisan.

• zakoupeno v Artisan.cz před 1 měsícem

Vše proběhlo s úsměvem a bez čekání

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za vaše 100% hodnocení. Na názoru našich zákazníků nám záleží. Na všech prodejnách vždy naleznete proškolený personál s úsměvem a dobrou radou.

• Rychlost dodávky

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za 100 % hodnocení. Vždy se snažíme, aby každý zákazník obdržel své objednané zboží co nejdříve a v TOP stavu. Vaše spokojenost = naše priorita.

Nově si u nás můžete objednat službu krácení formátovací pilou. Materiál dostanete zkrácený přesně podle vašich požadavků. Prořezy posíláme s materiálem. Tuto službu zajišťujeme na e-shopu a na prodejně Straky. https://www.artisan.cz/kraceni-drevomaterialu

V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte na infolince nebo chatu https://www.artisan.cz/kontakt. Jsme vám k dispozici každý den od 8 do 22 hodin i o víkendu.

Hezký den

Ivona B.