Rychlost, ochota

Bleskové vyřízení objednávky, příjemná sleva pro registrovaného zákazníka, jsem spokojena a děkuji.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete naše benefity pro registrované zákazníky. Vždy se snažíme aby od nás zákazníci odcházeli spokojení a rádi se k nám vraceli, proto se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky.

Každý registrovaný senior nad 60 let a držitel kartičky ZTP u nás nakoupí s výhodami!

• Rychle

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete rychlost vyřízení. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky.

Rychlé dodaní

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že jste byl spokojený s rychlým doručením. Snažíme se dělat vše pro rychlé vyřízení každé objednávky.

Zboží máte možnost si vyzvednou na 11 prodejnách Artisan nebo si ho poslat přímo domů.

Klára E.

• Super ochota ve skladu a předání informací
    • ještěrka ve skladu

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaší kladnou recenzi. Těší nás, že vyzdvihujete naše ceny, které se snažíme držet na konkurenceschopné úrovni. Na vstřícném jednání se zákazníky si zakládáme. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky. Naší prioritou je, aby od nás zákazníci odcházeli spokojení a rádi se k nám vraceli.

Nevíte si rady s odstínem barvy - půjčte si od nás vzorník barev pro lepší představu odstínu.

Klára E.

Výborná komunikace, doprava, pomoc při složení materiálu.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete naší komunikaci, na které si zakládáme. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, proto se snažíme vždy dobře poradit při výběru zboží. Dopravu nabízíme našimi vozy, abychom mohli garantovat spolehlivé doručení.

Klára E.

• Rychlé vyřízení a dodání zboží

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete rychlé vyřízení, vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky.

Klára E.

Rychlé vyzvednutí. Paní mi při výdeji ještě mnohé poradila.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky. Našim cílem jsou spokojení zákazníci, proto se snažíme vždy poradit při výběru. Komunikace se zákazníky je pro nás důležitá.

Klára E.

• velký výběr dobré ceny

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Ceny se snažíme držet na konkurenceschopné úrovní a sortiment neustále rozšiřujeme. Našim cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí.

Klára E.

Spolehlivý obchod. Vše k naprosté spokojenosti.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete naší spolehlivost. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí.

Klára E.

• Online chat funguje až do 22hod a zaměstnanec na chatu je rychlý, vstřícný a pohotový (využito vícekrát)
    • Rychlé odeslání zboží
    • Velký výběr

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete velký výběr zboží, sortiment neustále rozšiřujeme. Každou objednávku se snažíme odeslat co nejdříve. Na komunikaci se zákazníky si zakládáme, proto je pro zákazníky dostupný chat, každý den od 8 hod do 22 hod včetně víkendů. Naším cílem jsou spokojení zákazníci a proto se snažíme vždy dobře poradit s výběrem zboží.

Nyní máte možnost využít nově nabízenou službu - Doprava Artisan vozy do vybraných měst za férový paušál.

• Rychlé doručení

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdihujete rychlé doručení. Vždy se snažíme každou objednávku co nejdříve odeslat.

• příjemné věcné jednání

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu, které nás velmi těší. Naším cílem je, aby od nás zákazníci odcházeli spokojení a rádi se k nám vraceli. Na komunikaci se zákazníky si zakládáme a vždy se snažíme dobře poradit při výběru zboží.

Klára E.

Dozvěděl jsem se o vás náhodou, byl jsem se podívat a jsem spokojen, co jsem potřeboval, jsem dostal. Určitě o vás dám vědět.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, když od nás zákazníci odcházejí spokojeni. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí.

• Bezkonkurenční ceny

Super

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše 100% hodnocení našeho obchodu. Těší nás, když od nás zákazníci odcházejí spokojeni. Ceny se snažíme držet na konkurenceschopné úrovni.

Klára E.

• pěkný výběr plastových trámků a latí
    • mají k tomu i spojovací materiál
    • možno objednat pouze přes Toptrans, což je extrémně drahé a ne moc dobré

Výrobky z recyklátu doporučuji.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Sortiment neustále rozšiřujeme a snažíme se vždy nabízet i veškeré potřebné příslušenství k danému zboží. Kromě dopravy společností Toptrans nabízíme i možnost vlastní dopravy, kdy zboží dovezeme v domluvený čas našimi Artisan vozy, cena dopravy u každé objednávky je počítána individuálně.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí.

Klára E.

Skvěle fungující chat s poradnou
    Rychlé doručení

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky. Těší nás, že vyzdvihujete naše poradenství prostřednictvím chatu. Našim cílem je aby od nás zákazníci odcházeli spokojení, proto rádi poradíme při výběru zboží.

Rychlost.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete rychlost vyřízení. Vždy se snažíme o co nejrychlejší expedici každé objednávky. Naším cílem je aby od nás zákazníci odcházeli vždy spokojení.

Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete rychlé vyřízení Vaší objednávky. Vždy se snažíme o co nejrychlejší expedici každé objednávky. Naším cílem je aby od nás zákazníci odcházeli vždy spokojení.