Vše Ok.

• Skvělá cena
    • Rychlé doručení
    • Bezvadné balení
  • zakoupeno v Artisan.cz před 1 týdnem

Nakupovala jsem zde poprvé, zboží dobře zabaleno, vše proběhlo hladce.
    Děkuji

• Rychlá komunikace
    • Není žádná
  • zakoupeno v Artisan.cz před 2 týdny

Vše perfektní. Nemám nic, co bych vytkl.

Široký sortiment

Reakce obchodu Artisan.cz

velice si vážíme času, který jste věnoval napsání recenze, moc nás potěšilo 100 % hodnocení - děkujeme. Jsme rádi, že jste ocenil široký sortiment, který se snažíme neustále rozšiřovat o nové kousky dřevomateriálu, montážního materiálu, barev, laků a olejů. Chceme, abyste u nás našli vše potřebné na jednom místě a odcházeli vždy spokojeni.

Objednal jste si velké množství dřevomateriálu,mimo jiného i plotová prkna s půlkulatým zakončením https://www.artisan.cz/modrinova-plotovka-21x95x1000-s-oblouckem-sibirsky-modrin-w. Plotovky není potřeba již dále upravovat broušením, jsou připravené na okamžité natření. Dřevo na plotovky je uměle vysušené a ze všech čtyř stran hladce ohoblované.
    Pro dopravu dřevomateriálu jste zvolil vozy Artisan https://www.artisan.cz/doruceni-baliku. Cena přepravy je vždy počítána individuálně a zákazník je seznámen s výší před uzavření závazné objednávky. Pokud budete s cenou souhlasit, domluvíte se na konkrétním dnu závozu, který vám bude vyhovovat. V den dodání se s vámi řidič telefonicky spojí a sdělí odhadovaný čas příjezdu. S doručeným zbožím ochotně a zkušeně pomůže za první uzamykatelné dveře.

Pokud budete mít jiné dotazy či budete chtít znát doplňující informace k tomu, co vás zajímá, neváhejte nás kontaktovat na infolince nebo je vám k dispozici chat. Obě služby jsou tu denně i o víkendu od 8 - 22 hodin.

• zakoupeno v Artisan.cz před 2 týdny

• příjemná obsluha, která mi pomohla vše naložit.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za velmi pěkné hodnocení, které jste udělil obchodu i našim kolegům.
    Za 100 % velmi děkujeme. Jsme rádi, že jste byl s ochotou pracovníků spokojený. Je pro nás velmi důležité, aby od nás každý zákazník odcházel se stejnými pocity, jako vy a v budoucnu jsme se na něj mohli znovu těšit při dalším nákupu.

Koupil jste si obkladové palubky ze dřeva severského smrku https://www.artisan.cz/palubky-obkladove-19x146x3000-kp-seversky-smrk-ab-bez-zadnich-drazek. Tento dřevomateriál disponuje vyšší životností právě díky tomu, v jakých podmínkách vyrostl oproti tuzemskému smrku. Palubky dodáváme v neošetřeném stavu. Jsou tedy připravené k nátěru. Pokud váháte při výběru správného odstínu, můžete u nás využít služby “Půjčujeme vzorníky” https://www.artisan.cz/pujcime-vam-vzornik-barev, kdy si vyberete vzorník, který potřebujete. Za vratnou zálohu 300 Kč vám po doručení částky vám jej zašleme spolu s vyplněnou obálkou pro zpětné zaslání. Po vrácení vzorníku vám ihned obratem posíláme peníze zpět.

Pokud byste měl jiné dotazy nebo potřeboval doplňující informace, neváhejte se na nás obrátit. Služba chat a infolinka jsou tu pro vás každý den i o víkendu 8 - 22 hodin. Budeme se těšit na další milé setkání u příštího nákupu.

Hezký den

• zakoupeno v Artisan.cz před 2 týdny

V Brně na pobočce velmi příjemná paní s profesionálním přístupem. Od objednávky v e-shopu vyzvednuta objednávka do hodiny. Kvalitní zboží :-)

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za kladnou recenzi a udělení 100 %. Jsme moc rádi, že jste byla spokojená s osobním odběrem na pobočce a zboží jste si mohla vyzvednout v krátkém čase od objednání. Je od vás hezké, že jste vyzdvihla profesionální přístup obsluhy, která se vždy snaží zákazníkům se vším poradit a pomoci.

Zakoupila jste si dřevěné plotovky rovné ze smrkového dřeva kvalita AB https://www.artisan.cz/plotovky-drevene-rovne-seversky-smrk-18x95x1500-kvalita-ab, které jsou připraveny k natření, není třeba je nijak upravovat či brousit. Lať je kvalitně opracovaná a ze všech 4 stran hladce ohoblovaná. Díky chladnějšímu podnebí severských zemí, odkud dřevina pochází, je odolnější, má delší životnost a větší hustotu dřeva.
    Pro dokonalou ochranu příčných řezů, doporučuje pužít REMMERS ochranný nátěr přímo k tomu určený https://www.artisan.cz/remmers-ochranny-nater-pricnych-rezu-extra-0-75-l. Prostředek znemožní průniku vlhkosti v místech řezných hran a plotovky vám nebudou praskat. Docílíte tak ještě delší životnosti a větší ochraně.

Pro další informace nebo dotazy nás můžete kontaktovat prostřednictvím infolinky a chatu. Tyto služby jsou vám k dispozici denně od 8 do 22 hodin.

• Ochotný přístup k zákazníkovi
    • Rychlost dodání zboží
    • Nic.

Reakce obchodu Artisan.cz

velice si vážíme vysokého hodnocení - děkujeme. Jsme rádi, že náš obchod splnil na 100 % vaše očekávání. Myslíme si, že vstřícnost a ochota k dobrému obchodu prostě patří. Vždy je naší prioritou spokojenost zákazníka a proto jsme tu vždy pro vás. U každé zásilky dbáme na kvalitním zabalení a zároveň se snažíme o co nejrychlejší expedici.

Objednal jste si podlahové palubky ze smrkového dřeva https://www.artisan.cz/podlahove-palubky-27x146x4000-smrk-kvalita-b. Vybral jste si kvalitu dřeva BC, která je vhodná pro nenáročného zákazníka. Jsou levné a mají viditelné vady, jako například smolíky, popraskání a vypadané suky.
    Pokud byste uvažoval o opravě menších vad dřeva, doporučujeme použít tmel na dřevo SOUDAL https://www.artisan.cz/tmel-na-drevo-smrk-250g. Rychle zasychá a po vytvrdnutí je snadno brousitelný. Pokud byste s ním zadělával větší defekty, musíte po vrstvách a mezi nimi nechat tmel řádně vytvrdnout.

• zakoupeno v Artisan.cz před 3 týdny

• Množství zboží skladem. Pružnost v řešení. Příjemná obsluha.

Reakce obchodu Artisan.cz

moc děkujeme za velmi milé hodnocení. Jsme rádi, že oceňujete vstřícnost obsluhy. Vždy je radost číst kladné recenze na náš obchod. Děkujeme. Vaše spokojenost = naše priorita.

Pořídil jste u nás velké množství montážního materiálu pro práci se dřevem. Vruty SD Rapi-Tec se zápustnou hlavou https://www.artisan.cz/sd-vrut-nerez-a2-5x100mm-cast-zap-t25 nyní nabízíme za akční cenu při nákupu celého balení. Jsou v provedení s plným nebo částečným závitem a zápustnou hlavou s drážkou Torx, která minimalizuje vyklouznutí šroubovacího nástávce nebo proklouznutí nástavce v drážce.
    Při každé práci, kterou vykonáváte, nezapomínejte na svou bezpečnost. K té pomůžou pracovní ochranné rukavice Palawan https://www.artisan.cz/palawan-rukavice-d-m. Na dlaních a na prstech mají vrstvu mikroporézního paropropustného latexu a pružný náplet na zápěstí. Pletené pětiprsté nylonové rukavice jsou bezešvé.

• zakoupeno v Artisan.cz před 4 týdny

Obchod je myslim velmi dobry,ma rozsahly sortyment zbozi,objednavku vyrizije rychle.Bohuzel ale dodani zbozi,ktere resi smluvni partner je trystni,zbozi ktere jsem objednal 8.6.a okamzite zaplatil prevodem jsem do dnesniho dne to je 17.6.neobdrzel i kdyz vim,ze zbozi obdrzel prepravce neprodlene po zaplaceni.

Reakce obchodu Artisan.cz

moc děkujeme za kladné hodnocení a udělení nejvyššího možného počtu hvězdiček.
    Velice nás mrzí vzniklá situace, kterou jsme ihned po přečtení prověřili. Kurýr se vám snažil doručit balíček 3x, bohužel se nikdy nedovolal a na uvedené adrese vás nezastihl. Dle informací od kolegyně s vámi celou záležitost řeší a brzy budete mít své objednané zboží doma. Pokud budete cokoliv potřebovat, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme.

dokonalý shop

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za velmi krásné označení našeho obchodu. Je škoda, že nám jen o kousek uniklo 5 hvězdiček. Váš názor je pro nás nesmírně důležitý. Zajímá nás, co bychom mohli ještě zlepšit. Naší hlavní prioritou je spokojenost zákazníků, proto vnímáme názory všech, jako nesmírně přínosné pro zlepšení již nastavených procesů.

Objednal jste si kotvící hrot čtvercový https://www.artisan.cz/kotvici-hrot-ctvercovy-100x100x900mm, který se používá při montáži základů dřevostavby bez betonáže. Slouží pro ukotvení tlačených hranatých sloupků do hliněného podkladu.
    Před začátkem montáže doporučujeme dřevo ošetřit dekorativní lazurou REMMERS https://www.artisan.cz/vyhledat-produkt/REMMERS%20UV%2B%20Lazura%20-%20dekorativn%C3%AD%20lazura%20na%20d%C5%99evo, kterou nabízíme v několika objemech a barvách. Stačí si jen vybrat a můžete začít. Lazura je nezávadná pro životní prostředí, zvířata i lidi. Ochrání dřevomateriál před UV zářením a povětrnostními vlivy.

• zakoupeno v Artisan.cz před 4 týdny

• velký výběr zboží

Reakce obchodu Artisan.cz

moc nás potěšilo vaše vysoké hodnocení. Za 100 % děkujeme.
    Máme velkou radost, že oceňujete široký výběr z našeho sortimentu. Nabídku zboží, ale i poskytovaných služeb se snažíme stále rozšiřovat. Naším cílem je, aby u nás každý zákazník našel vše potřebné.

Objednal jste si, mimo jiného, XYLADECOR Classic tenkovrstvou ochrannou lazuru 3v1 https://www.artisan.cz/xyladecor-classic-hp-bpr-3v1-ochranna-olejova-tenkovrstva-lazura-na-drevo-5-l-orech, která je určená k venkovnímu ošetření dřevěného materiálu. Například na obklady domů, chat, altánů, plotů, pergol, balkonů, dveří nebo oknen. 3v1 znamená, že má dlouhodobý účinek proti houbám způsobující modrání dřeva, zároveň ji lze použít jako první, druhý a třetí nátěr.
    Pokud budete v budoucnu vybírat barvu, ať už na modernizaci pokojů v domácnosti nebo například plotu kolem zahrady, můžete využít naší nabízené služby “Půjčujeme vzorníky barev” https://www.artisan.cz/pujcime-vam-vzornik-barev. Vyberete si vzorník a za vratnou zálohu 300 Kč vám ho spolu s vyplněnou obálkou na zpětné odeslání pošleme. Doma si v klidu a pohodlí vyberete ten správný odstín, který bude přesně zapadat do vašich představ.

• zakoupeno v Artisan.cz před 1 měsícem

• Ochotné, vstřícné a slušné jednání

Drahá doprava objednaného zboží

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za čas, který jste věnoval k vyplnění recenze. Těší nás, že oceňujete ochotné a vstřícné jednání. Na dobré komunikaci nám záleží. Naším hlavním targetem je, aby od nás každý zákazník odcházel spokojený.
    Bohužel, s ohledem na stávající ceny pohonných hmot na trhu, jsme i my nuceni tuto skutečnost zohlednit do cen dopravy vozy Artisan. Výhodou, při zvolení tohoto způsobu doručení je, že si sám zvolíte nejvhodnější termín závozu. V den závozu vás bude řidič kontaktovat a upřesní čas příjezdu.

Objednal jste si dřevěné latě na lavičku v AB kvalitě ze smrkového dřeva https://www.artisan.cz/late-na-lavicku-drevene-smrk-35x100x1950-kvalita-ab, které jsou připraveny ihned k natření a namontování. Vy je dále nemusíte nijak brousit ani upravovat, ze všech čtyř stran jsou ohoblované.
    Doporučuje je před montáží ošetřit například ADLER Pullex 3in1 tenkovrstvou impregnační lazurou https://www.artisan.cz/adler-pulex-3-v-1-lasur-0-7-5-l-dub. Jedná se o impregnaci, základní nátěr a konečné ošetření v jednom.

• Rychlý, spolehlivý

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za plný počet hvězdiček. Opravdu máme radost, že jste s naším obchodem spokojen a nemusíte hodnotit jinak.
    Jsme moc rádi, že nás řadíte mezi spolehlivé obchodníky, které bez obav můžete doporučit známým lidem ve svém okolí.

Objednal jste si pečující sadu na okna a dveře ADLER Windoor Care-Set https://www.artisan.cz/adler-windoor-care-set-pecujici-sada-na-okna-a-dvere, která prodlužuje trvanlivost lazurovacích a krycích nátěrů. Je vhodná k ošetření dřevěných, ALU i PVC povrchů oken, vchodových dveří a zahradního nábytku. Natřený povrch odpuzuje vodu, oleje a jiné nečistoty.
    K práci doporučujeme použít ochranné rukavice. Obzvlášť, pokud máte citlivou pokožku. I u nás v obchodě máte na výběr ze čtyř druhů rukavic https://www.artisan.cz/vyhledat-produkt/rukavice. Stačí si jen vybrat, které budou vhodné na práci, kterou zrovna realizujete.

Výborná komunikace

Reakce obchodu Artisan.cz

moc nás potěšilo vaše 100 % hodnocení. Jsme rádi, že k vám objednávka dorazila rychle a v pořádku. Myslíme si, že komunikace jistě patří mezi důležité “základní stavební kameny” každého dobrého obchodu.

Objednala jste si u nás plastové plotovky Transform v hnědé barvě https://www.artisan.cz/plotovka-transform-recyklat-hneda-pulkulata-78x21x1000-r, které jsou vyrobené z recyklovaného plastu. Vynikají dlouhou životnostní, v podstatě nulovou údržbou a nepodléhají vlhkosti, povětrnostním vlivům ani plísním.
    Při práci s plotovkami můžete použít při vrtání a krácení stejné nástroje, jako při práci se dřevem nebo kovem. Doporučujeme kouknout se na nabídku šroubů HAŠPL https://www.artisan.cz/vyhledat-produkt/%C5%A0roub%20samovrtn%C3%BD, u kterého vám ostrá špička zaručí snadné zakousnutí do materiálu a tím i rychlé zavrtání. Jsou vyrobené z oceli a na povrchu pozinkované. Nemusíte si je objednávat po balení, ale jen po kusech.

Pro další informace nebo dotazy nás můžete kontaktovat prostřednictvím infolinky a chatu. Tyto služby jsou k dispozici denně od 8 do 22 hodin.

• Výběr
    • Rychlost doručení

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za strávený čas, který jste věnoval vyplnění recenze. 100 % - děkujeme !
    Potěšilo nás, že jste ocenil široký výběr barev, které máme v nabídce na e-shopu.Máme radost, že se k vám zásilka dostala včas a v pořádku. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyexpedování každé objednávky. Zároveň dbáme i na kvalitní zabalení. Vaše spokojenost = naše priorita.

Objednal jste si OSMO Dekorační vosk v bílé barvě https://www.artisan.cz/osmo-dekoracni-vosk-transparentni-0-75l-bily, který se skvěle hodí na nátěr OSB desek, masivní podlahové palubky, plochy nábytku a lepené dřevo. Natřená podlaha nebo například dřevěný stůl skvěle odolá rozlitému vínu, kávě, mléku, ale i slinám a potu. Dekorační vosk se nemusíte bát použít ani na dětské hračky.
    Pokud před nátěrem objevíte na dřevu vrypy, prasklinky nebo menší dírky, doporučujeme je zadělat OSMO Tmelem na dřevo https://www.artisan.cz/tmel-na-drevo-5l. Rychle zasychá a po vytvrzení se snadno brousí. Tmel je navíc zcela bez zápachu. Chcete-li dosáhnout podobného barevného odstínu jako máte podkladový materiál, smíchejte ho s prachem z broušení daného dřeva.

• Rychlá komunikace ,informace a dodání

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za 100 % hodnocení. Jsme rádi, že při objednávce proběhlo vše v pořádku. Na komunikaci mezi námi a zákazníky nám opravdu záleží. Myslíme si, že k dobrému obchodu prostě patří.
    Velmi nás těší, že jste využil dopravu vozy ARTISAN. Pro dodání dřevomateriálu je ideální. Náš proškolený personál materiál zná a ví, jak s ním správně zacházet, před závozem vás vždy kontaktuje a informuje o přesném času dodání, což je velkou výhodou.

Objednal jste si KVH hranoly NSi https://www.artisan.cz/kvh-hranoly-delka-4000-80x120x4000-i, které lze je využít jak pro stavbu střešních krovů, tak pro rýgle do plotových polí nebo jako stavební hranoly.
    Před použitím doporučujeme dřevo ošetřit ochranným olejem REMMERS https://www.artisan.cz/vyhledat-produkt/rehkla02500, který nabízíme bezbarvý, ale i v několika odstínech. Účinné látky poskytují ochranu proti modrání, plísním a řasám. Nátěr velmi dobře odolává UV záření a povětrnostním vlivům.

• zakoupeno v Artisan.cz před 1 měsícem

Perfektní zboží, rychlá dodávka.

Reakce obchodu Artisan.cz

těší nás, že jste si našel čas na zhodnocení nákupu v našem obchodě. 100 % - děkujeme!
    Opravdu máme radost, že patříte ke spokojeným zákazníkům. Vždy si dáváme záležet na tom, aby se k vám objednané zboží dostalo v TOP stavu a co nejrychleji.

Objednal jste si celé balení půlkulatých dřevěných plotovek https://www.artisan.cz/plotovky-drevene-pulkulate-seversky-smrk-balene-18x95x1200-25-ks-kvalita-ab, u kterých máte dopravu DPD po ČR zdarma. Plotovky dodáváme v přírodním stavu, jsou ihned nachystané na natření. Nemusíte je tedy předtím brousit či jinak upravovat. Doporučujeme je ošetřit např. lazurou na ploty Adler Pullex 3in1 https://www.artisan.cz/vyhledat-produkt/3in1. Jedná se o tenkovrstvou, impregnační lazuru na bázi rozpouštědla. Získáte tak základní a konečný nátěr v jednom. Na nové dřevo doporučujeme 2 - 3 nátěry. Je vhodná k použití v exteriéru. Nabízíme ji v několika odstínech.
    V naší nabídce máme plotovky i z jiných materiálů např. bezúdržbové plotovky z WPC https://www.artisan.cz/wpc-plotovky-kusove-zakulacene a plotovky plastové https://www.artisan.cz/vyhledat-produkt/plotovky%20plastov%C3%A9. Trváte-li na klasice, využijte přírodní dřevo, co hodně vydrží - plotovky ze sibiřského modřínu https://www.artisan.cz/ploty-plotovky-drevene-modrin.

Věříme, že se k nám ještě podíváte. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte se obrátit na zákaznickou linku nebo chat. Jsme k dispozici denně 8 -22 hod.

Pěkný den

Ivona B.

• zakoupeno v Artisan.cz před 2 měsíci

Vše bez problémů.

Reakce obchodu Artisan.cz

děkujeme za čas, který jste věnoval napsání recenze na náš internetový obchod. Jsme rádi, že vše proběhlo v naprostém pořádku a vy nemusíte hodnotit jinak.
    Vaše spokojenost = naše priorita.

Zakoupil jste vruty RAPI-TEC https://www.artisan.cz/rapi-tec-sk-8x160mm-plocha-hl-t40-zluty, přičemž jste využil slevu na nákup celého balení. Vruty jsou určené pro veškeré konstrukční řezivo, OSB desky, překližky, atd. Jejich talířová hlava s vylisovanou podložkou zvyšuje nosnou sílu.
    Vruty jsou vhodné i na Durelis desky https://www.artisan.cz/durelis-desky, které máme ve třech rozměrech v nabídce také. Lze je použít ve ve vlhkých prostorách, a to díky nátěru melaminovým lepidlem. Díky němu si desky drží rozměr, tvar a sílu.

Pro další informace a dotazy se neváhejte obrátit na naší infolinku nebo chat. Obě služby jsou k dispozici denně od 8 do 22 hodin.

Hezký den