• výběr zboží (15)
  • ochota (14)
  • nakoupil v obchodě Aranys před 2 týdny

• Velmi příjemný , ochotný i osobní přístup a to i v době před Vánocemi, kdy měli učitě hodně, hodně práce.

Mám jen velmi dobré zkušenosti s tímto obchodem i se zakoupenými klenoty. Rozhodně doporučuji.

• nakoupil v obchodě Aranys před 2 týdny

super, spolehlivost, rychlost dodání

• Bezproblémová výměna
    • Rychlá komunikace

S nákupem jsem byla velmi spokojena, rychlé dodání. Protože jsem špatně odhadla velikost zboží, bez problémů mi ji vyměnili. Komunikace rychlá, paní velmi ochotná a příjemná. Všem doporučuji tento e-shop.

Děkujeme za milou reakci i Vaše doporučení. Hanka - tým Aranys

• nakoupil v obchodě Aranys před 4 týdny

• krásné zboží
    • dobré ceny
    • superrychlé dodání

Obchod naprosto doporučuji, dodání bylo přímo bleskurychlé.

Reakce obchodu Aranys

To nás velmi těší, že i dopravce spolupracoval tak, jak bylo potřeba. Jsme rádi, že jste byla spokojená s nákupem u nás.

• nakoupil v obchodě Aranys před 3 týdny

Určitě doporučuji, rychlost dodání, super ceny. Ochotně odpovědí na dotaz ke zboží.

Reakce obchodu Aranys

Děkujeme za vaši milou recenzi, rádi našim zákazníkům pomůžeme a poradíme.

• Naprosto skvělý eshop!
    • Rychlé doručení, skvělá komunikace.
    • Nádherné šperky, vždy se sem ráda vracím.

ARANYS jednoznačně doporučuji. :-)

Děkujeme! Krásný, zimní den. Lenka za www.aranys.cz

• nakoupil v obchodě Aranys před 4 týdny

Zboží dorazilo v pořádku a rychle, s nákupem jsem velmi spokojena, nabídka zboží se mi moc líbí a chystám se objednat po čase další. Velmi jsem spokojena s tím, že ke šperkům s granátem je dodán certifikát pravosti.
    Marie Muzikantová

Reakce obchodu Aranys

Dobrý den, děkujeme, že jste si našla čas na recenzi a těšíme se opět na návštěvu. Hezký večer, Lenka, www.aranys.cz

• nakoupil v obchodě Aranys před 1 měsícem

Rychlé dodání. Přijatelné ceny.

Problém - u objednávky nebyla přiložena faktura (účtenka)

Reakce obchodu Aranys

Dobrý den, děkujeme, že jste si našli čas na recenzi. Tištěné faktury jsou nahrazeny elektronickým souborem ve formátu pdf, který je zasílán na e-mailovou adresu při odeslání zboží. Šetříme tak životní prostředí. Kdybyste chtěli tištěnou fakturu nemáme problém Vám ji zaslat dodatečně poštou. Děkujeme mnohokrát za pochopení. Přeji hezký den. Lenka, WWW.ARANYS.CZ

• Rychlé dodání zboží
    • Bohužel nausnicky z ruzeninu nebyly kvalitně navleceny na dratek, dva kaminky drzely na vlásku a v den doseni se odtrhly.

Reakce obchodu Aranys

Dobrý večer, děkujeme, že jste si našla čas nám napsat. :) Velmi se omlouváme. Máte možnost reklamace, případně vrácení zboží. Vzhledem k množství odeslaných objednávek se bohužel ve výjimečných situacích může stát, že se vyskytne u některého zboží závada. Proto se ještě jednou omlouváme, přejete-li si, využijte možnost vrácení nebo výměnu. Děkujeme mnohokrát za objednávku a přejeme Vám hezký den. S pozdravem Lenka Aranys.cz

• nakoupil v obchodě Aranys před 2 měsíci

Zboží bylo doručeno včas a v pořádku.

Paráda! Děkujeme moc, Lenka, ARANYS.CZ

Vse OK

Paráda! Jsme rádi. Hezký víkend, Lenka, Aranys.cz

• nakoupil v obchodě Aranys před 1 měsícem

takove drevene sperky v okoli nekoupim,proto jsem rada,ze jsem si je u vas mohla koupit

Reakce obchodu Aranys

Dobrý den, děkujeme za recenzi, snažíme se mít exkluzivní sortiment. Přeji hezký večer, Lenka Aranys.cz

• Rychlé dodání.

Dopučuji.

Skvělé. Jsme rádi, že vše rychle proběhlo. Krásný víkend, Lenka ARANYS.CZ

• cekam na vymenu

Reakce obchodu Aranys

Dobrý den, děkujeme, že jste si našel čas na recenzi. Jasně , není problém vyměnit jakýkoliv řetízek za kratší nebo delší. :-) Snažíme se mít pro Vás velkou nabídku délek, aby si každý vybral, která mu nejvíce vyhovuje. Děkujeme za objednávku a těšíme se zase. S pozdravem Lenka, ARANYS.CZ

• Jste strašně rychlí!

Reakce obchodu Aranys

Děkujeme! Velmi nás baví balit Vaše objednávky. :-) Už čekáme na další.. . Lenka, Aranys.cz

velice rychlé jednání

Reakce obchodu Aranys

Děkujeme za vaše kladné hodnocení nákupu na našem e-shopu.

• nakoupil v obchodě Aranys před 1 měsícem

Zboží přišlo do druhého dne a v pořádku, se zbožím jsem spokojená,mohu doporučit.

Reakce obchodu Aranys

Velmi nás těší, že můžete doporučit náš obchod a vše proběhlo v pořádku a k vaší spokojenosti.

• rychlé zaslání zboží
    • široký sortiment

Reakce obchodu Aranys

Jsme rádi, že jste byla spokojena jak se šíří sortimentu, který nabízíme, tak s rychlostí zaslání objednávky. Děkujeme za vás nákup, Veronika z Aranys

• nakoupil v obchodě Aranys před 1 měsícem

Maximalně spokojená. Potřebovala jsem brož housle pro přítelkyni do Austrálie (hudebnice) a po broži toužila na klopu saka a je nádherná. Děkuji

Reakce obchodu Aranys

Dobrý den, děkujeme mnohokrát za Váš čas a napsání recenze, jsme rádi, že jste u nás našla to co jste hledala a dárek potěšil. Přejeme Vám krásný víkend, s pozdravem Lenka , www.aranys.cz

• nakoupil v obchodě Aranys před 1 měsícem

• Profesionální a lidský přístup s maximální ochotou zákazníkovi vyhovět a najít náhradní řešení. S takovým vstřícným přístupem jsem se dlouho nesetkala.
    • Žádná nemůže existovat - je dokonalý!

Reakce obchodu Aranys

Dobrý den, děkujeme mnohokrát za takový pozitivní příspěvek, moc si toho vážíme. :-) Těšíme se zase. S pozdravem Lenka, WWW.ARANYS.CZ