ok

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. V případě potřeby se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

Těšíme se na další nákup a přejeme hezký den,

• rychlost doručení
    • bezpečné zabalení
    • spolehlivost
    • dostatek informací

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Velice si toho vážíme a motivuje nás to v další práci.
    V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit, kolegové na zákaznické lince 482 777 100 jsou Vám připraveni pomoci.

Těšíme se na další nákup a přejeme pohodové dny,

• Spolehlivost kvalita

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

moc děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení. Všechny nás to motivuje v další práci. V případě potřeby se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Těšíme se na Vaši další objednávku.

Lucie AQUA-SHOP

Zboží dorazilo brzy, nemám žádné připomínky, jsem spokojená.
    Pánková

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velice nás to těší a motivuje v další práci. V případě dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit - jsme Vám k dispozici na zákaznické lince 482 777 100.

Budeme se těšit na další objednávku.

Lucie AQUA-SHOP

Produkty, které jsem kupovala v jiném eshopu byly dlouho nedostupné, našla jsem zde. Za mě spokojenost. Brzké doručení.

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

velice nás těší, že jste spokojena s nákupem a našimi službami. Budeme se těšit na další objednávku.

V případě potřeby se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

Lucie AQUA-SHOP

profi servis, dokonalý přehled o čištění vody obecně.
    Vpodstate dokáží vyfiltrovat pitnou vodu i z kalze

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

moc děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás těší, že jste spokojený s našimi službami. V týmu máme odborníky ve svém oboru, kteří jsou připraveni Vám být i nadále kdykoliv k dispozici.

Budeme se těšit na další objednávku.

Lucie AQUA-SHOP

Zkušenost z obchodem dobré,až na to že vám naúčtujou paletu,která je již dávno rozpadlá a na vyhození.

• Velmi rychle a super komunikace

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Moc nás to těší a motivuje v další práci. V případě potřeby se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Budeme se těšit na další objednávku.

• Komunikace s obchodem

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

děkujeme za Vaši zprávu. Moc nás těší, že jste spokojen s našimi službami. V případě dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

Těšíme se na další objednávku a přejeme krásné dny,

tým AQUA-SHOP

• firma má technika s výbornou znalostí sortimentu a použití, navíc velmi ochotného.
    • 0

Telefonicky poradili správný filtr a po dohodě odeslali. Za čtyři dny už teče perfektně čistá voda. Firmě nečiní potíž ani platba internetem, což nám na samotě vyhovuje více než hotovostí. Děkujeme, přijdeme zas!

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Moc nás těší, že jste spokojený s našimi službami. V případě doplňujících dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Těšíme se na další objednávku.

Krásné dny,

Vše OK

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

jsme moc rádi, že jste spokojený s našimi službami. V případě dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

Přejeme Vám krásné dny,

tým AQUA-SHOP

• Velké plus za technické konzultace ohledně jejich výrobků a přizpůsobení naší situaci. Opravdu jsme s panem po telefonu vše probrali i mimo jeho obor.
    • Dovedli nám velmi rychle zjistit pro nás podstatný ale běžně neuvedený technický detail.
    • Proti jiným obchodům tady mají logické myšlení a velmi se zákazníkovy věnují přestože je nákup nejistý.

Zatím nevím nevýhody,uvidíme časem.

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

velice Vám děkujeme za tak milé hodnocení, kterému jste věnoval svůj čas. Moc si toho vážíme a motivuje nás to v další práci. Vždy se snažíme dělat maximum pro Vaši spokojenost, která je pro nás největší odměnou. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Krásné dny přeje,

• Bezproblémový obchod

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a budeme se těšit na příští objednávku.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

rychlé dodání

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

děkujeme za Vaši zprávu. Moc nás těší, že jste spokojený. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Těšíme se na další nákup a přejeme krásný den,

Zboží bylo objednáno 26.12.2023 a došlo až 4.1.2024

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

mrzí nás Vaše nespokojenost s délkou dodací lhůty, ale mezi svátky pracují kurýrní služby v omezeném režimu a bohužel není v našich silách ovlivnit tuto skutečnost. Vámi vybraný produkt má navíc uvedenou dostupnost do 3 dnů, proto došlo k nestandardnímu prodloužení dodání Vašeho zboží.

Děkujeme za pochopení a v případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit na telefonní lince 482 777 100.

Krásný den přeje,

Rychlost, vstřícnost, ochota.

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

moc Vám děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Motivuje nás to v další práci.
    Budeme se těšit na Vaši příští objednávku. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku, kde jsou kolegové připravení Vám poradit.

Úspěšný rok 2024 Vám přeje,

• perfektní komunikace
    • super spolupráce
    • rychlost odeslání zboží
    • žádná

maximální spokojenost, vřele doporučuji!!!

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

moc děkujeme za kladné hodnocení. Velice nás těší, že jste si udělal čas a napsal nám zpětnou vazbu. Motivuje nás to v další práci.

Budeme se těšit na příští nákup a v případě dotazů jsme Vám kdykoliv k dispozici na naši infolince.

Krásný advent a pohodové svátky,

rychlost dodání zboží, kvalita

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

děkujeme za Váš nákup. Velice nás těší, že jste spokojený s našimi službami.

Krásný adventní čas,

Lucie AQUA-SHOP

• Dobrý výběr a rychlost dodání zboží

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

děkujeme za Váš nákup a kladné hodnocení. Moc náš těší, že jste spokojený s našimi službami.

Krásný adventní čas,

Rychlé dodání objednaného zboží

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Těší nás, že jste spokojena s našimi službami.

Krásný advent,