• Velmi rychle a super komunikace

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Moc nás to těší a motivuje v další práci. V případě potřeby se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Budeme se těšit na další objednávku.

Krásný den,

tým AQUA-SHOP

• Komunikace s obchodem

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

děkujeme za Vaši zprávu. Moc nás těší, že jste spokojen s našimi službami. V případě dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

Těšíme se na další objednávku a přejeme krásné dny,

tým AQUA-SHOP

• perfektní komunikace
    • super spolupráce
    • rychlost odeslání zboží
    • žádná

maximální spokojenost, vřele doporučuji!!!

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

moc děkujeme za kladné hodnocení. Velice nás těší, že jste si udělal čas a napsal nám zpětnou vazbu. Motivuje nás to v další práci.

Budeme se těšit na příští nákup a v případě dotazů jsme Vám kdykoliv k dispozici na naši infolince.

Krásný advent a pohodové svátky,

Lucie AQUA-SHOP

• Dobrá komunikace s výrobcem.

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

moc Vám děkujeme za kladné hodnocení a budeme se těšit na další nákup.

• Přehledné stránky
    • Výborná komunikace a vysvětlení všech dotazů

Výborná komunikace po emailu a zodpovězení všech mých dotazů v krátkém čase. Ochotně poradili s výběrem, proto jsem osmózu objednal zde

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

moc náš těší, že jste spokojený s našimi službami. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Jsme tu pro Vás :-)

• Rychlost komunikace
    • Přehlednost obchodu
    • Kvalita vyrobku

Dobrý den, Eliško,

moc děkujeme za Váš čas a kladné hodnocení našeho e-shopu. I nadále se budeme snažit dělat naši práci na 100% a těšit se na Vaši příští objednávku.

Lucie AQUA-SHOP

• Rychlost dodání a skvěla komunikace

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

moc Vám děkujeme za kladné hodnocení. Velice nás těší, že jste spokojený s našimi službami a budeme se těšit na další nákup.

Krásné dny,

• výborná komunikace
    • odborný personál
    • dokáží poradit

Při řešení problému s kvalitou vody jsme konečně našli filtrační vložku, která nám sníží hladinu manganu a železa. Zmizel zápach a "stopy" na bateriích či na záchodě.

Reakce obchodu AQUA-SHOP.cz

velice nás těší, že jste spokojený s našimi službami. Motivuje nás to v další práci. Budeme se těšit na Váš příští nákup.

Krásný den,