Super rychle zpracovani obednavky. Po prijeti platby bylo zbozi odeslano. Za tri dny od odeslani platby bylo doruceno, podotykam ze obednano bylo 19.12. Spokojenost!!!

Reakce obchodu APEI.CZ

Děkujeme za pozitivní hodnocení a věříme, že si u nás vyberete i další produkty ke své spokojenosti :)

Vaš APEI.CZ

rychlé vyřízení objednávky, výborná komunikace s obchodem

Celková spokojenost

Vaš APEI.CZ

Dostal jsem e-maily v ten samý čas - 1. objednávka byla stornována; 2. objednávka byla vyřízena. Naštěstí byla

• Ceny
    • Přehledný obchod
    • Velký výběr

Velký výběr zboží
    Nízké ceny
    Rychlost dodání
    Nízká cena dopravy (Zásilkovna)

Všechno bezproblémově proběhlo.

• Velmi dobrá komunikace
    • Rychlost vyřízení objednávky

Nemohu hodnotit zboží, to leží již 9 den někde v depu dopravce.

• rychlost dodání

• Rychle vyrizeni

Doporučuji.Profi služby.

• Kamenná prodejna

Vaš APEI.CZ

• vše ok, rychlé dodání zboží

• spokojenost maximální
    • nemám

Vaš APEI.CZ

• zboží dorazilo rychle - 2 dny, což třeba u jiných obchodu slibovali do 3 dnů a pak napsali, že se dodávka zdrží o 10 dnů a to tvrdí zboží skladem. viz ALZA.cz

NIC

Vaš APEI.CZ

Můj první nákup. Spokojenost. Slušné ceny.

• vše v pořádku

Vaš APEI.CZ

• Dobrá komunikace rychlé doručení.

Vaš APEI.CZ

Nákup v obchodě doporučuji. Objednávka byla vyřízena okamžitě, tj jeden den jsem objednala, druhý den jsem si už objednávku vyzvedla v OC Flora. Zboží je perfektní, skvělá věc (ponorka) kompatibilní s Legem, za nejlepší cenu. Obsluha v obchodě perfektní, usměvavý, milý a ochotný klučina. Obchod nabízí i jiné zajímavé věci, takže už jsem znova nakoupila a opět plná spokojenost. Děkuji

Reakce obchodu APEI.CZ

Velice nás těší, že jste s naší odvedenou prací spokojená, pochvalu předáme kolegovi na prodejnu.

Hezký den Vám přejeme, tým APEI.CZ

• Vstřícný a ochotný přístup k zákazníkovi, rychlé dodání.

Nic

• rychle odeslani zbozi