Objednal jsem si u nich podruhé mravenčí farmu s královnou a dělnicemi. Kluci byli prostě skvělí - zavolali zpět a zkontrolovali, jestli jsem vzal všechno do formikária. Požádal jsem o co největší a nejsilnější rodinu. Vyšli mi vstříc a poslali mi tu nejlepší rodinu v jejich obchodě! Diskutovali jsme také o možnosti vylepšení stávajících farem a dodatečném plnění zakázek. Byl jsem spokojený, stejně jako můj syn. Všem tento obchod doporučuji. Zboží dorazilo po pár dnech bez poškození.

Obchod mi vyšel aktivně v ústrety, maximální spokojenost, doporučuji.

• Odporúčam

Doporučuju obchod , před tím umřela u mě matka kterou jsem koupil , obchod mě zavolal a domluvili jsme že firma mě pošle matku zdarma a došlo všechno v pohodě. Děkuju

První zkušenost a je dobrá.

Antsparku, moc děkuji za rychlé dodání farmy))) Balení je prostě geniální, usazení mravenců proběhlo v pořádku, nyní jako rodina objevujeme svět mravenců. Děkuji mnohokrát!!!

Vynikajici komunikace obchodu.

Velká spokojenost, rychlé doručení, vše pečlivě zabaleno bez zbytečných plastových vyplní.

• Důkladně zabalené zboží
    • Formikarium je z bytelneho materiálu
    • Málo komunikace přes e-mail… nepřišlo mi potvrzení o odeslání a ani faktura.
    • Na stránkách je napsáno, ze barvu písku mám napsat do poznámek, ale i přes to mi přišli jiné barvy než jsem chtěla.

Objednal som pre.dcerku mravce messor, dorazili v poriadku ďakujem

• Skvělé jednání
    • Kvalitní produkt

• Rychlé odeslání
    • Rychlá komunikace
    • Rychlé vyřízení reklamace (do 5 kalendářních dnů obdrženo nové zboží)

• komunikace
    • reakce na dotazy