• Aspoň napsat kde mám objednávku ne?

Obchod mi vyšel aktivně v ústrety, maximální spokojenost, doporučuji.

• Odporúčam

Doporučuju obchod , před tím umřela u mě matka kterou jsem koupil , obchod mě zavolal a domluvili jsme že firma mě pošle matku zdarma a došlo všechno v pohodě. Děkuju

• Dobře zabalené
    • formikárium vypadá super
    • komunikace

Kdybych se nezeptala, tak jsem nevěděla, že balíček odešel.. to obchod ještě komunikoval..
    Potom nám dorazil balíček, vše vypadalo v pohodě, byl označený jako křehký, nejevil se jako poškozený, ale! vybalili jsme zkumavku z pěnového obalu, přes značnou vlhkost uvnitř zkumavky nebylo skoro nic vidět, ale královnu jo, dokonce živou, a kromě ní tam bylo několik mrtvých mravenců - zeptali jsme se, kde máme hledat ty larvy - nejsme zkušení, víme ale jak larvy mravenců vypadají, ale neviděli jsme žádné... tady má jít o synovu první kolonii, hodně o tom viděl a četl, moc po tom toužil a podle videí jsme mysleli (s rezervou), že přijde něco naprosto úžasnýho! takže tady bylo trochu zklamání... dotaz zůstal bez reakce..
    Pak jsem poslala fotky jak vypadala zkumavka při přijetí balíku a teď a že královna v ní již pátý den přetrvává a moc života v ní není, tak co s ní - nechceme aby nám uhynula, chceme jí zachránit, ale obchod nekomunikuje..
    Obávám se, že královnu čeká stejný osud jako ostatní ze zkumavky, tak nám asi zůstane prázdné formikárium..

• Reklamace, zasílání nového produktu
    • Při kontaktu je komunikace nedostatečná!
    • Velmi nevhodné formikárium (standart dub) protéká a vlhkost nevydrží
    • Velmi laciný plast
    • M. structor a M. barbarus kolonie
    • Nesmyslné ceny?

Nevím, jak bych to tu měl stručně a srozumitelně popsat. Rozhodně se ale nejedná o žádnou TOP koupi.
    Formikárium při zavlažování propouští vodu a hrozí vytopení kolonie. Navíc samotná vlhkost zmizí v podstatě okamžitě a za 2 dny je hned hnízdo sušší než Sahara. Použité plasty bych vyrobil i z hlenu starého důchodce za 20 minut. Jako již pětiletý chovatel vím o Messorech nějaký pěkný kus informací a můžu říct, že popisky na obchodu občas postrádaj jakýkoliv smysl. Cena mravenců? královnu structorů za 400Kč nebo levnější barbarus bych ještě skousnul, ale královna s pár sotva žijícími dělnicemi za tisíc korun ve zkumavce, která vypadá jako by tam žili už 3 roky? To už je fakt moc. Když už, tak samotné královny, ale rozhoně ne kolonie. Konkurence pro sběrače by mohl být nizozemský Esthetic Ants nebo český Ants Europe aj. zejména jihoevropské obchody. Konkurence pro formikária? Všude. Mnohem, mnohem levnější formikára svůj účel plní daleko lépe než tento levný plastový kus. Třeba znova Esthetic Ants; velmi levná a fakt dobře zpracovaná formikária, ať už ytong, nebo 3D tisk.
    Za mě tento obchod rozhodně nedoporučuji, ale podle jiných recenzí, co jsem viděl to vlastně fakt taková katastrofa není, formikárium se ale fakt nevyplatí. Možná bych si ale vzal samotnou královnu, to je ale tak vše.

První zkušenost a je dobrá.

Antsparku, moc děkuji za rychlé dodání farmy))) Balení je prostě geniální, usazení mravenců proběhlo v pořádku, nyní jako rodina objevujeme svět mravenců. Děkuji mnohokrát!!!

Vynikajici komunikace obchodu.

• doslova jediná výhoda je, že je co řešit
    • naprosto všechno

obyčejní ruští sellouti vyrábějící krabice odpadů, kterým říkají mraveniště. prodávají samotné mravence nesmyslně draho A K TOMU S PARAZITY! a navíc podávají dost mylných informací, dokonce kopírujou přesně doslova a do písmene texty jiných obchodů, naschvál mažou negativní recenze a myslí si, jaký to průkopníci jsou, když říkaj: mravenci jsou ideální pro děti. tohle zaprvý v żádným případě není pravda a zadruhý: jim na to ti lidi skáčou. jako sorry ale formikárium užitečné maximálně tak na usedání prachu za 3000 to by mělo doslova dojít okamžitě každému, že je nesmysl. celý tento obchod a jejich zaměstnanci bez dostatečného vývinu je jeden velký bizár a úplně to ničí československé hobby mezi mravenci, ovšem takto v podvodu se žít nedá. jestli chcete začít s chovem mravenců, obraťte se na antseurope.eu nebo antsczecha, kde to je brané profesionálně a ne selloutsky.

Reakce obchodu AntsPark Mravenčí park

Koukame, že někdo ma zavist jak jsme uspěšny na trhu a jake kvalitni vyrobky prodavame :))

Velká spokojenost, rychlé doručení, vše pečlivě zabaleno bez zbytečných plastových vyplní.

• Důkladně zabalené zboží
    • Formikarium je z bytelneho materiálu
    • Málo komunikace přes e-mail… nepřišlo mi potvrzení o odeslání a ani faktura.
    • Na stránkách je napsáno, ze barvu písku mám napsat do poznámek, ale i přes to mi přišli jiné barvy než jsem chtěla.

• Doručení v pořádku
    • Formikárium netěsnilo, protékalo, došlo k úmrtí kolonie
    • nekvalitní zboží

už nikdy více.

Objednal som pre.dcerku mravce messor, dorazili v poriadku ďakujem

• Skvělé jednání
    • Kvalitní produkt

• Rychlé odeslání
    • Rychlá komunikace
    • Rychlé vyřízení reklamace (do 5 kalendářních dnů obdrženo nové zboží)

• komunikace
    • reakce na dotazy

• Jednoduchý, přehledný web
    • Komunikace se zákazníkem
    • Zpětná vazba
    • Rychlost komunikace

Skvělý e-shop. Nemám vůbec co vytknout. Dokáží rychle reagovat na dotazy a navíc vám poradí. Objednávka dorazila pěkně zabalená.