Kava je božská a cítim sa úplne nabitý energiou ☺️

Rychlé a slušné jednání, upozornění na chybu v objednávce od obchodu, za to velmi děkuji, rychlá náprava, objednané zboží příslo velmi rychle, děkuji.

• Rýchle dodanie

Bol som prekvapený že som mal vzorku reishi kavy zadarmo v baliku :) Dakujem

Vynikajúce ANi kavy a caje už som ochutnal veľa druhov ale tie mi aj pomáhajú a nemusím brat lieky … a majú super ceny

17.2.2023 jsem provedla objednávku. Dnes je 1.3.2023 a nic, na emaily neodpovídá, telefon mrtvý, přišla jsem o víc jak o 2000 Pozor! asi se jedná o podvod. Firmu nikde nedohledáte.

• Rxghlost, komunikace, ceny produktů; milý dárek navíc.

Nulová komunikace, dárek k vánocum bez omluvy nedorazil . Přitom objednán byl dostatečně včas

Na zboží už čekám 14 dní. Obchod nekomunikuje.

• Zboží nedorazilo
    • Obchod mi ani po měsíci emailů a telefonátů nevrátil peníze

• Objednavka nedorazila

• Objednávku jsem po více než pěti týdnech čekání na zaplacené zboží zrušila. Obchod komunikuje jen reaktivně a nedokáže sdělit termín dodání zboží.

Nyní čekám na vrácení peněz.

Zaplacená objednáka zboží které bylo skladem do dnešního dne nedorazila.

• Dvě objednávky a ani jedna nedorazila. Nechápu a ani na telefon firma nekomunikuje.

Dvě objednávky a ani jedna nepřišla. Čekám už přes měsíc.

Zboží mi nepřišlo a i když bylo zaplacené,se nikdo dva tydny po termínu neozval.

• Doposud nemam objednane zbozi a ani me jinak nekontaktovali

• Velmi dobré internetové stránky.
    • Podrobný popis zboží

• skvělé ceny

skvělá nabídka, hodně dobré ceny, rychlé odeslání

• Ani po 12-ti dnech zboží nedorazilo. Obchod nekomunikuje, nebere telefony, nereaguje na emaily. V žádném případě v tomto obchodě nenakupujte!! Klame zákazníky.

• Pohodlné objednání.Velký výběr produktů,nejen kávy.Doporučuji.

Doporučuji.Velmi chutná káva.Ochutnala jsem více druhů a všechny jsou výborné.
    Jsem velice spokojená, protože i dodání zboží je rychlé.Jsem vaše věrná zákaznice.

Zboží nedorazilo a ani mi neodpovídají na meil