• Rychlé vyřízení objednávky.

Rychlé doručení bez problémů. Komunikace s obchodem na jedničku.

• Dobré ceny

• Rychlost vyřízení

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Mohu jen doporučit. K objednávce jsem dostala i dáreček jako omluvu za čekání :) určitě to nebyla má poslední objednávka.

Objednala jsem si jej již podruhé. Chuť je úžasná. Bála jsem se, že Arabica bude silná na co nejsem zvyklá, silná káva mi nedělá dobře, ale ani jsem to nepoznala. Jsem maximálně spokojená, nadšená

• žádná
    • Již 3x objednáno a zboží nikdy nepřišlo :-(

spokojenost

• Veliká spokojenost

• Zboží vůbec nedorazilo!

Objednala jsem poprvé 20.5.2023 Celerový olej. Dodnes tj. 11.7.2023 jsem NIC NEDOSTALA, žádný balíček. Ani žádné upozornění nebo vysvětlení. Ovšem přišla mi na e-mail "faktura" u které je samozřejmě dávno prošlá lhůta splatnosti a to se mi tedy nelíbí !!! Taky jsem dostala na můj e-mail zprávu, abych prý ohodnotila svůj nákup u anilab.cz, tak tedy nyní hodnotím! Čekala jsem dost dlouho a když mi přišla zpráva, abych hodnotila, poslala jsem v dobrém úmyslu odpověď, že jsem dosud nic nedostala.Bez reakce.
    Já se tedy bez toho Celerového oleje obejdu...Ale nelíbí se mi vůbec, že dostanu hned na e-mail fakturu s nějakou lhůtou splatnosti, ale zboží ŽÁDNÉ!!! To se mi ještě nestalo! Nejsem žádná tzv. stěžovatelka,ale už jsem to musela napsat.

• Vše proběhlo v naprostém pořádku.

• Jsem prostě spokojená

Dobrá komunikace, rychle bezproblémové dodání. A hlavně super produkt. Za mě spokojenost.

• Rychlost a spolehlivost dodání

• Velká spokojenost.

Na písemnou reklamaci mi nikdo neodpověděl. Jedno balení kávy přišlo poškozené a káva byla vysypaná v balíčku.

Rýchle dodanie a veľmi mi pomáhajú produkty od ANi značky :) Dakujem

• Zboží bylo zaplaceno dcerou před 4 týdny. Nějaká holka volala 2 týdny po objednání a zaplacení produktu, slíbila ,že pošlou v pondělí ,uběhly už 2 týdny. Na email nikdo nereaguje ,budu žalovat přes právníka.

• Nerespektuji osobni udaje

Behem objednavky odmitl jsem sdileni odobnich udaji a fotaznij spojojenosti, ale prodejna sere na to a dosrsl jsem z heureky ten dotaznik

Web je v ".cz" doméně, tak bych čekal, že eshop bude nastaven pro český trh. Ale při běžně používané platbě předem na účet jsem se až při dokončení objednávky na základě potvrzujícího emailu dozvěděl, že platba má směřovat do SK banky, ale cena je uvedena jen v CZK. Objednávku jsem prostě nezaplatil, pže platbu jde posat jen v EUR a odpovídající částku jsem se nedozvěděl. To mi přijde jako poněkud zvláštní přístup k zákazníkovi. Pravda, dál jsem s eshopem nekomunikoval. Možná jsem něco přehlédl. Možná při dobírce je všechnov cajku. Ale nějak nemám chuť to zkoušet. Ostatně aninpo týdnu se eshop neozval, že je něco špatně. Třeba se ale ozvou po měsíčním zúčtování. :-D