Zboží zaplaceno již před jedenácti dny a nedorazilo. Zásadně nedoporučuji.

První objednávka přišla v pořádku. Druhá ač bylo uvedeno dodání 17.1. ještě nedorazila (24.1). Z e-shopu žádné vysvětlení ani omluva.

• žádná
    • Již 3x objednáno a zboží nikdy nepřišlo :-(

• Zboží vůbec nedorazilo!

Objednala jsem poprvé 20.5.2023 Celerový olej. Dodnes tj. 11.7.2023 jsem NIC NEDOSTALA, žádný balíček. Ani žádné upozornění nebo vysvětlení. Ovšem přišla mi na e-mail "faktura" u které je samozřejmě dávno prošlá lhůta splatnosti a to se mi tedy nelíbí !!! Taky jsem dostala na můj e-mail zprávu, abych prý ohodnotila svůj nákup u anilab.cz, tak tedy nyní hodnotím! Čekala jsem dost dlouho a když mi přišla zpráva, abych hodnotila, poslala jsem v dobrém úmyslu odpověď, že jsem dosud nic nedostala.Bez reakce.
    Já se tedy bez toho Celerového oleje obejdu...Ale nelíbí se mi vůbec, že dostanu hned na e-mail fakturu s nějakou lhůtou splatnosti, ale zboží ŽÁDNÉ!!! To se mi ještě nestalo! Nejsem žádná tzv. stěžovatelka,ale už jsem to musela napsat.

• Zboží bylo zaplaceno dcerou před 4 týdny. Nějaká holka volala 2 týdny po objednání a zaplacení produktu, slíbila ,že pošlou v pondělí ,uběhly už 2 týdny. Na email nikdo nereaguje ,budu žalovat přes právníka.

• Nerespektuji osobni udaje

Behem objednavky odmitl jsem sdileni odobnich udaji a fotaznij spojojenosti, ale prodejna sere na to a dosrsl jsem z heureky ten dotaznik

Web je v ".cz" doméně, tak bych čekal, že eshop bude nastaven pro český trh. Ale při běžně používané platbě předem na účet jsem se až při dokončení objednávky na základě potvrzujícího emailu dozvěděl, že platba má směřovat do SK banky, ale cena je uvedena jen v CZK. Objednávku jsem prostě nezaplatil, pže platbu jde posat jen v EUR a odpovídající částku jsem se nedozvěděl. To mi přijde jako poněkud zvláštní přístup k zákazníkovi. Pravda, dál jsem s eshopem nekomunikoval. Možná jsem něco přehlédl. Možná při dobírce je všechnov cajku. Ale nějak nemám chuť to zkoušet. Ostatně aninpo týdnu se eshop neozval, že je něco špatně. Třeba se ale ozvou po měsíčním zúčtování. :-D

17.2.2023 jsem provedla objednávku. Dnes je 1.3.2023 a nic, na emaily neodpovídá, telefon mrtvý, přišla jsem o víc jak o 2000 Pozor! asi se jedná o podvod. Firmu nikde nedohledáte.

Nulová komunikace, dárek k vánocum bez omluvy nedorazil . Přitom objednán byl dostatečně včas

Na zboží už čekám 14 dní. Obchod nekomunikuje.

• Zboží nedorazilo
    • Obchod mi ani po měsíci emailů a telefonátů nevrátil peníze

• Objednavka nedorazila

• Objednávku jsem po více než pěti týdnech čekání na zaplacené zboží zrušila. Obchod komunikuje jen reaktivně a nedokáže sdělit termín dodání zboží.

Nyní čekám na vrácení peněz.

Zaplacená objednáka zboží které bylo skladem do dnešního dne nedorazila.

• Dvě objednávky a ani jedna nedorazila. Nechápu a ani na telefon firma nekomunikuje.

Dvě objednávky a ani jedna nepřišla. Čekám už přes měsíc.

Zboží mi nepřišlo a i když bylo zaplacené,se nikdo dva tydny po termínu neozval.

• Doposud nemam objednane zbozi a ani me jinak nekontaktovali

• Ani po 12-ti dnech zboží nedorazilo. Obchod nekomunikuje, nebere telefony, nereaguje na emaily. V žádném případě v tomto obchodě nenakupujte!! Klame zákazníky.

Zboží nedorazilo a ani mi neodpovídají na meil

• Kde nic tu nic :)
    Zatím ani slovo, kdy mi zboží doručí.
    Ale snad vše dojde. Přeji pěkný Den.