• Kvalitní a spolehlivý.

Velká spokojenost.

Milá Jano,
    těší nás, že jste s naší kosmetikou spokojená. :-)

• Kvalita výrobku

• Kvalita výrobku
    • Rychlost odeslání

• e-shop má výborný přístup k zákazníkům
    • jeho zboží je kvalitní a cenově přijatelné

Po zkušenosti chci i nadále být zákazníkem e-shopu

Reakce obchodu Anela

Milý Pepo, děkujeme za Vaše hodnocení! Máme radost, že jste byl s nákupem u nás spokojený a že Vám produkty vyhovují.
    Rády Vám příště poradíme i něco dalšího. Stačí napsat. Těšíme se! :-)
    Za celý tým Anely zdraví Janka

• Skvělá komunikace
    • Znovu použitelné obaly
    • Vyšší cena

Reakce obchodu Anela

Děkujeme za Vaše skvělé hodnocení. Jsme moc rády, že jste spokojená s kosmetikou i s naším servisem kolem.
    Co se týká cen, máme je nastaveny velmi férově a transparentně a jsou stále stejné. Jako naše zákaznice si můžete být jistá, že u nás nakoupíte férově kterýkoliv den, v kteroukoliv chvíli. Naše ceny máme nastavené jak s ohledem na nás a naši obživu, tak také na vás. Nemusíte mít pocit, že jsou záměrně nadsazené, abychom si pak mohly dovolit poskytovat slevy. Naši kosmetiku vyrábíme dle vlastních, originálních receptur, ručně a s láskou ve vlastní výrobě v Orlických horách, v souladu s přírodou, kterou nezatěžujeme více, než musíme a do které mimo jiné i investujeme, aby nám dál sloužila. Budeme moc rády, když si na našem e-shopu přečtete náš příběh a dozvíte se něco víc.
    Věříme, že u nás brzy zase nakoupíte a co víc, že u nás vyberete i krásné vánoční dárky. :-)
    A kdybyste potřebovala poradit, napište nám, moc rády se Vám v rámci online poradenství budeme věnovat!

• Vysoka kvalita produktu
    • 100% prirodni slozeni a vratne obaly
    • Pomaha a nedrazdi i citlivou pokozku, ekzem a podobne
    • Super rychle doruceni

Reakce obchodu Anela

Děkujeme za hodnocení i shrnutí všech kladných zkušeností. Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě! Rády čteme, že oceňujete složení kosmetiky i naše vratné obaly. :-)

• Rychlost dodání zboží
    • Kvalitní výrobky

• Kvalitní zboží

Reakce obchodu Anela

Moc děkujeme za hodnocení! :-)

• Kvalitní přírodní produkty
    • Rychlost doručení
    • Přehlednost e-shopu
    • Komunikace s obchodem

Reakce obchodu Anela

Milá Moniko, děkujeme za hodnocení a vyzdvihnutí pozitiv našeho eshopu. Těšíme se, že se k nám brzy vrátíte, třeba pro krásné a originální dárkové balíčky na Vánoce pro Vaše blízké. :-)