• Opravdu bleskové dodání i přes drobnou změnu v objednávce. Komunikace na jedničku. Takhle by to mělo vypadat. Děkuji :-)

Milá Nikol,
    máme radost, že jste spokojená! U nás jde všechno, moc rády vždy vyhovíme.
    Těšíme se na Váš příští nákup. :-)
    Za celou Anelu zdraví Janka

• Skvělá komunikace, rychlost dodání zboží

Milá Kamilo,
    snažíme se expedovat objednávky zákaznic co nejychleji. :-) Víkendové objednávky letí hned v pondělí do světa a od úterý si je můžete užívat. Máme radost, že Vás to potěšilo.

• Přírodní ekologické
    • I pro tu nejcitlivější pleť
    • Úžasná textura
    • Rady a komunikace s obchodem nejlepší

• Zajímavé čostě přírodní výrobky
    • Nedráždí atopickpu kůži
    • Fungují
    • Výborná komunikace
    • Fakt rychlá reakce na objednání, zaslání ještě ten den-čtvrtek, ppl dodalo v pátek

Reakce obchodu Anela

Děkujeme za skvělé hodnocení! Produkty pro ekzematiky jsou jednou z našich silných stránek, jsme na ně náležitě hrdé a samy je používáme. Byly také na začátku příběhu naší Anely. :-)
    Co se týká rychlosti, pokud objednávku pošlete do 10:00, ještě ten den ji většinou zabalíme a odesíláme. :-)
    Těšíme se zase někdy na viděnou na našem eshopu. :-)
    Za celou Anelu zdraví Janka

• Rychlé dodání zboží, skvělá komunikace

Reakce obchodu Anela

Děkujeme za hodnocení, máme radost, že Vám komunikace ohledně stavu Vaší objednávky vyhovovala. :-)
    Budeme rády, když se podělíte i o dojmy z produktů.

• výborná komunikace
    • perfektně zabaleno
    • rychle doručeno

Perfektní zboží velmi pečlivě a ekologicky zabalené, rychle doručené

Reakce obchodu Anela

Milá Emo, moc děkujeme. Za hodnocení i milé shrnutí.
    Jsme rády, že jsme obstály. :-) Těšíme se zase příště!

• Rychlá reakce a zaslání

Reakce obchodu Anela

Děkujeme za Vaše hodnocení!
    Za celý tým Anely zdraví Janka

• Skvělá komunikace. Jsou úžasní, zákazníků si váží.

• Přirodní produkty, milá komunikace obchodu

Přirodní produkty a milá komunikace obchodu.

• úžasná přírodní kosmetika, kterou používám již několik let
    • stále se rozšiřující sortiment
    • komunikace
    • vznik závislosti :)

• Skvělá komunikace
    • Bleskové dodání
    • Úžasné produkty

Milá Pavlo,
    moc děkujeme za hodnocení! Jsme moc rády, že jste s kosmetikou i s průběhem kolem objednávky spokojená. Těšíme se zase někdy příště, třeba u vánočních nákupů se spoustou příjemných akcí! :-)

• Přehledně navržené stránky
    • Srozumitelně vysvětlené funkce produktů
    • Kvalitní produkty
    • Skvělá komunikace
    • Znovu použitelné obaly
    • Vyšší cena

Reakce obchodu Anela

Děkujeme za Vaše skvělé hodnocení. Jsme moc rády, že jste spokojená s kosmetikou i s naším servisem kolem.
    Co se týká cen, máme je nastaveny velmi férově a transparentně a jsou stále stejné. Jako naše zákaznice si můžete být jistá, že u nás nakoupíte férově kterýkoliv den, v kteroukoliv chvíli. Naše ceny máme nastavené jak s ohledem na nás a naši obživu, tak také na vás. Nemusíte mít pocit, že jsou záměrně nadsazené, abychom si pak mohly dovolit poskytovat slevy. Naši kosmetiku vyrábíme dle vlastních, originálních receptur, ručně a s láskou ve vlastní výrobě v Orlických horách, v souladu s přírodou, kterou nezatěžujeme více, než musíme a do které mimo jiné i investujeme, aby nám dál sloužila. Budeme moc rády, když si na našem e-shopu přečtete náš příběh a dozvíte se něco víc.
    Věříme, že u nás brzy zase nakoupíte a co víc, že u nás vyberete i krásné vánoční dárky. :-)
    A kdybyste potřebovala poradit, napište nám, moc rády se Vám v rámci online poradenství budeme věnovat!

• Kvalitní přírodní produkty
    • Rychlost doručení
    • Přehlednost e-shopu
    • Komunikace s obchodem

Reakce obchodu Anela

Milá Moniko, děkujeme za hodnocení a vyzdvihnutí pozitiv našeho eshopu. Těšíme se, že se k nám brzy vrátíte, třeba pro krásné a originální dárkové balíčky na Vánoce pro Vaše blízké. :-)