Na základě negativních hodnocení zákazníků, Heureka.cz nedoporučuje nákup v obchodě Androidlevne.cz.

Na objednaný telefon čekám 10 dnů, poslední reakce je zboží předáno k expedici, do 3 dnů bude doručeno...

Reakce obchodu Androidlevne.cz

Dobrý den, objednávku jste obdržel po 13 dnech od uhrazení. Pravděpodobně jste přehlédl informaci, že vámi objednaný produkt byl s dostupností ze skladu z velkoskladu s expedicí do 14 dní. nevidíme tedy důvod této negativní recenze.
    Prosíme o reakci

• Dobré ceny a velký výběr
    • Pěkné a přehledné stránky
    • Není uvedený telefonní kontakt
    • Pouze e-mailová komunikace
    • Dlouhá dodací lhůta (v mém případě nekonečných 23 dní!)

Podle mého má tento e-shop má největší slabinu v celkem neprofesionálním přístupu k zákazníkovi. Za 1. absence telefonního kontaktu na webových stránkách, takže jste odkázáni pouze na e-mailovou komunikaci a je pouze na prodejci jestli a kdy Vám odpoví. Stánky vypadají velice přehledně a profesionálně slibující profesionální a seriozní služby zákazníkovi. Realita je však trochu jiná, např. hned na úvodní stránce webu je potencionálnímu zákazníkovi slibováno, že zboží je skladem k okamžité expedici nejdéle však 5-7 dní. V mém případě jsem 2. den po objednání obdržel e-mailovou zprávu, že byla přijatá platba za zboží a že bylo předáno k expedici. Cca po týdnu od objednání mi přišla další zpráva e-mailem, že zboží bude expedováno nejpozději do 3 dnů. Po dalších 10ti dnech mi přišla omluvná zpráva za zdržení dodání zboží s dotazem zda mám o zboží ještě zájem, že mohu objednávku stornovat a vrátí mi peníze nebo v opačném případě mi okamžitě zboží pošlou poštou a jako omluvu nabídli 5% slevu z kupní ceny zpět na účet. Souhlasil jsem s 2. variantou a dlouho očekávané zboží konečně do 5ti dnů (vč. víkendu) dorazilo (snad dorazí i slibovaná sleva).
    Bohužel v zásilce chyběla faktura a záruční list (v obchodních podmínkách mají psáno, že toto je samozřemostí), takže budu muset ještě dodatečně řešit.
    Sám jsem potom zvědavý jak se bude řešit případná reklamace zboží.
    Na závěr bych chtěl říci, že jsem se celkem hodně dlouho rozmýšlel zda na začátku tohoto hodnocení zvolím DOPORUČIT či NEDOPORUČIT známému a zeptal jsem se sám sebe zda bych v tomto obchodě opět něco zakoupil a odpověděl jsem si, že asi nejspíš ne, pokud bych nechtěl na zboží čekat téměř měsíc než mi dorazí. Upřímně řečeno po 1. 14 dnech jsem si už začal myslet, že se jedná o podvodný e-shop, kterých zvlášťě před Vánocemi roste jako hub po dešti a pomalu se začal loučit se zaplacenou částkou. Ani po 3 týdnech nekonečného čekání můj optimismus moc nestoupal až do okamžiku kdy jsem obdržel zásilku v pořádku ovšem bez dokladu. Co se týká samotného zabalení balíku tak nelze mluvit o nějaké pečlivosti, jelikož zboží v originální krabici výrobce bylo pouze vloženo do bublinkové obálky bez vyznačení, že se jedná o křehké zboží. V případě mobilního telefonu, který je v originální krabici vložen displayem k venkovní straně obalu je vůbec zázrak, že takto "zabalený" dorazil v nepoškozeném stavu.
    Nechci tímto hodnocením jakkoliv házet špínu na zmíněný e-shop, jen popisuji vlastní zkušenost a je možné, že ostatní zákazníci jsou naopak nadmíru spokojeni. Já měl možná jen smůlu shodou různých okolností a pevně doufám, že další moje případné jednání s touto firmou budou již v pořádku.

Reakce obchodu Androidlevne.cz

Zpoždění bylo způsobeno ze strany České pošty, přesto byla kupujícímu nabídnuta refundace, kterou přijal.