Na základě negativních hodnocení zákazníků, Heureka.cz nedoporučuje nákup v obchodě Androidlevne.cz.

• po předchozích obavách dnes telefon konečně přišel. dokonce mi poslali i příslušenství zadarmo
    • objednávala jsem telefon už v dubnu a na dodání tak čekala víc jak měsíc a půl

Nakupovala jsem u nich, protože byli nejlevnější a měla jsem dobrou zkušenost už s nákupem asi před dvěmi rokami. Počítala jsem, že si déle počkám ale poslední dva týdny jsem přemýšlela, že objednávku stornuji a měla jsem obavy aby zboží tentokrát přišlo. naštěstí jsem se dneska dočkala a jsem ráda i za přibalené dárky.

• Telefon mi po více jak 6 týdnech včera dorazil
    • Komunikace jakž takž probíhala rychle
    • Nabídli mi kompenzaci
    • Nedodržení žádného že slíbených termínů
    • Dlouhé čekání

Telefon přišel, ale trvalo to o dost déle, než jsem čekal. Sami mi nabídli kompenzaci, tak jsem zvědavý, čeho se dočkám.

• 0
    • Špatná komunikace a o profesním jednání ani nemluvím

7.5 jsem koupil telefon přes androidlevne.cz ten samý den jsem odeslal peníze přišel mi email že peníze byly bez problémů připsané.pan oháňka mi stále psal že telefon bude expedován do 20 pracovních dní,po 20 pracovním dnu mi byl doporučen email že se objednávka zpozdí.pan oháňka se mi ozval 11.6 po neustálém bombardování mích e-mailů že telefon odeslal, telefon bude u mě za 3-5 dní dnes to byl 5 den a nemám telefon ani peníze,pan neodpovídá (přidám se k trestnímu oznámení na policii jinak to nejde)

• Spokojenost hlavně kvůli nízké ceně
    • Když jsem jim psal tak odpovídali rychle
    • Dlouhá dodací lhůta
    • Nešla sledovat objednávka

Telefon mi přišel v pátek. Objednával jsem to už v dubnu, takže lhůta byla ještě delší jak slibovali. Ke zboží nemám výhrady.

10.4. přijatá objednávka a odeslaná platba, zboží ani peníze nikde, jen samé výmluvy o clech atd. pořád dokola to samé. Moje trpělivost vypršela, 18.6. po vložení velmi ostré recenze mě najednou přišli peníze a prosba o úpravu recenze s tím, že zboží mě pošlou následující den na dobírku, opět lež. S tímto e-shopem už NIKDY NIC !!! Za ty nervy to vůbec nestojí, ale velké ponaučení - neplatit nic dopředu.

• cenová výhoda
    • docela rychlá komunikace
    • Dlouhá dodací lhůta
    • Sliby termínů

Očekával jsem dodání dříve. Cenová výhoda ale na druhou stranu velmi dlouhá dodací lhůta. Jinak jsem spokojený.

• Ani nevim
    • Dlouhe dodani pri stornu penize už konečně přišly

Dobry den pane Ohanka psal jste mi na email ze jste uz poslal penize a me stale nic nedorazilo nezlob te se ale ani neodepisujete je blbost jsem psat c.objednavky pisu vam emaily pokud pristi tyden penize neprijdou pridam se k ostatnim lidem co se tyce trestneho oznameni ..............doplňují peníze právě dorazily trvalo to 3 týdny od podání Storma , takže děkuji a chtělo by asi i u ostatních vše napravit pokud co píší je pravda

• hlavně cena
    • na dotazy odpovídají rychle
    • telefon dorazil a snad je vše v pořádku
    • neinformovanost o pohybu zásilky
    • dlouhá dodací lhůta

Telefon mi včera přišel a zatím se zdá být vše ok. Škoda že jsem na něj čekal skoro 6 týdnů, jinak jsem spokojený.

• dobrá cena
    • dlouhá doba dodání

Dne 17.5. 2008 jsem objednal telefon, ještě ten den jsem zaplatil. Přišel mi meil, že do 3 týdnů obdržím telefon. Do současné doby jsem telefon neobdržel. Po přečtení recenze se obrátím na PČR a podám tr. oznámení. Č.objednávky 19039717

Reakce obchodu Androidlevne.cz

Dobrý den, informovali jsme Vás na mail

• S nákupem jsem spokojený, počítal jsem, že budu na objednávku čekat déle.
    • Příslušenství k telefonu
    • Málo modelů skladem
    • Platba předem

Objednávka dnes konečně dorazila. jsem spokojený i když jsem čekal déle než bylo v podmínkách.

• Viz text...

Varování, asi už zbytečné. Dne 22.5. objednán telefon Xiaomi Redmi 4X, zaplaceno 2990, po urgenci potvrzení přišel 25.5. mail od p. Oháňky, že platba byla přijata s dodací lhůtou 3 týdny. Ty právě uplynuly a mezitím mailová adresa obchodu byla zrušena, webové stránky také a telefon je nedostupný. Obracím se na PČR s trestním oznámením a doufám, že tak učiní i další, co jako já naletěli (škoda se pro trestní účely sčítá).
    Na základě reakce níže přidávám č. objednávky 1103397840 a očekávám info na svém mailu.

Reakce obchodu Androidlevne.cz

Dobrý jak jsme uváděli níže aktuálně nás kontaktujte na mailovou adresu teraebusiness@gmail.com. Pokud jste objednával zboží z velkoskladu, doba expedice je zpravidla do 10-20 prac. dní. Z anonymní recenze neurčíme o jakou objednávku se jedná, proto prosíme o doplnění čísla objednávky.
    Děkuejme

• Cena, komunikace
    • Dodani

Na objednavku jsem cekal od dubna, puvodne mel telefon dorazit minuly tyden. Nakonec jsem kvuli problemum se clenim cekal o tyden dele. Komunikace 's obchodem byla dobra jen jsem se vzdy musel pripominat sam.

Děkujeme za potvrzení

• Nedodání zboží, nevrácení platby

Objednaný telefon jsem neobdržela ve lhůtě stanovené smluvními podmínkami. Rozhodla jsem se proto objednávku stornovat. Platba mi zpět nepřišla, kontaktní email i webové stránky jsou již nedostupné.
    Podána stížnost na PČR a ČOI.
    Doplňuji číslo objednávky: 22429443

Reakce obchodu Androidlevne.cz

Dobrý den můžete prosím doplnit do recenze číslo Vaši objednávky, abychom ji mohli ověřit a kontaktovat Vás?

• Bezkonkurenční cena
    • Dodané zboží odpovídá mému očekávání
    • Dlouhé lhůty dodání
    • Malý výběr příslušenství

Až na dobu dodání bylo snad vše v pohodě, počítal jsem že do 4 týdnů bude telefon doma nakonec jsem čekal ještě o dva týdny dýl. S komunikací s eshopem jsem problém neměla, většinou odpovídali ihned. Že samotného telefonu jsem zatím nadšený, tak doufám, že nadšení mi i nadále zůstane.

Děkujeme za Vaši recenzi

• Nabízeli nejlepší cenu
    • Komunikace probíhala celkem rychle
    • K telefonu jsem dostala obal a krycí sklo
    • Nedodržení uvedené lhůty dodání

Sháněla jsem telefon a v tomto eshopu ho měli nejlevněji. Při objednání slibovali dodací lhůtu max. 20 prác. dní. Tuto lhůtu překročili o více jak týden. Na druhou stranu mi k telefonu poslali zdarma obal a krycí sklo. Pozitivně hodnotím i komunikaci, jelikož na mé dotazy většinou odpovídali obratem.
    Obchod bych doporučila kvůli ceny, s uváděnými lhůtami raději nepočítejte. V každém případě jsem s telefonem spokojená.

Reakce obchodu Androidlevne.cz

Děkujeme za VAši recenzi a omlouváme se za zpoždění

• Nedodají zboží, nevrací platby.
    • Šejdíři, nevrací peníze.
    • Špatný obchod.
    • Podvodníci.

Špatný obchod , slibují , nic nedodají a nevrátí ani platbu.

Reakce obchodu Androidlevne.cz

Dobrý den, mohl byste prosím do Vaši recenze napsat o jakou objednávku se jedná? Pokud byste objednávku stornoval, bude Vám platba vrácena formou kterou jste hradil. Bez čísla konkrétní objednávky však neurčíme o jakou objednávku se jedná

• ŽÁDNÁ - ŠEJDÍŘ 1.TŘÍDY A HLAVNĚ VELKÝ PODVOD
    • NEDODRŽENÍ OBCHODNÍCH PODMÍNEK
    • SLIBY A LŽI A JEN OKECÁVÁNÍ NESCHOPNOSTI OBCHODNÍKA
    • DLOUHÁ DOBA VYŘÍZENÍ, SPÍŠ NEVYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY
    • ZASLANÉ PENÍZE JSOU POUŽITY PRO OSOBNÍ ŽIVOT OBCHODNÍKA A MOBIL V NEDOHLEDNU...

Vážení,
    jen krátce a bodovitě - každý kdo má 5 pohromadě pochopí a udělá si obrázek
    1. 2.5.2018 objednávka mobilu Samsung Galaxy A8 (zlatý) - cena i s poštovným 4.809,- potvrzeno mailem a předání informací na kterou banku a účet poslat uvedenou částku - zaplatil jsem hned a to prostřednictvím své banky

2. 4.5.2018 - mail s číslem objednávky 18599544 s odkazem na fakturu 11009540 a dotazem kde jsou peníze a že stále nic nemají. - odeslal jsem potvrzení, že bylo zaplaceno i kopii jednorázového příkazu ze stránek banky

3. 9.5.2018 - mail, že stále neevidují mou platbu - odpovědí byla kopie stavu z mého účtu na stránkách banky, kde bylo jasně vidět že bylo zaplaceno

4. 28.5.2018 - po mém dotazu - kde je mé zboží -
    "Dobrý den, expedici čekáme na konci týdne. Pravděpodobně v pátek.
    Ohanka

5. 4.6.2018 - opět dotaz, kde je mobil - odpověď -
    "Dobrý den, zatím bohužel ještě na dodání modelů čekáme, další dodávku, kdy by tyto modely měli dorazit máme tuto středu.
    Ohanka

6. 13.6.2018 - dotaz, jak to vypadá a KDY KONEČNĚ - odpověď - asi žádná - mail s dotazem nedoručitelný, webové stránky neexistují = TRESTNÍ OZNÁMENÍ A ZPRÁVA NA ČOI. Mám jen jednu trpělivost a s podobnými elementy, podvodníky a šejdířema jsem hned hotový, jen kazí jméno e-shopu a internetovým poctivým obchodníkům a věřte pane OHÁNKA, že on si někdo počká a nebude to jen slovní výměna názoru na danou věc. Nakonec to už jedna z recenzí citovala,

ještě máte zájem si koupit mobil třeba jen o pár stovek levnější, já už ne koupil jsem jinde a dobře a na tento druh prodeje z vysoka …

vážení probuďte se a s podobnými podvodníky zatočme - sice tou delší cestou - právní, ale věřte že svůj výsledek to bude mít.

JÁ NESLIBUJI, JÁ KONÁM.

Reakce obchodu Androidlevne.cz

Dobrý den, vzhledem k tomu že se nám dodávka Vámi objednaného modelu zpozdila vrátili jsme Vám 13.6 po domluvě uhrazenou platbu s tím, že zboží Vám zašleme na dobírku. Přijetí platby jste nám potvrdil, prosíme tedy o doplnění této recenze.

• Nakonec jsem snad i spokojený, přes dlouhé čekání na objednávku byla cena bezkonkurenční a telefon funguje na jedničku

Objednával jsem telefon pro sebe a manželku na začátku dubna, počítal jsem podle referencí, že to potrvá déle, ale ne že to bude trvat skoro 2 měsíce. Každopádně zboží dorazolo a dostal jsem i nějaké příslušenství, takže jsem spokojený

Děkujeme za Vaši recenzi

• Vypadá to, že končí
    • Doba dodání
    • Nevrácení peněz po stornu objednávky
    • Špatná komunikace ze strany e-shopu

Nikomu nedoporučuji obchod androidlevne.cz!!!!

O pár stovek levnější než u konkurence za to nestojí.
    P. Oháňka lže v každém emailu. Dnes už jsem se nedostal ani na www stránku a email se vrátil jako nedoručený.
    Už jsem kontaktoval svoji banku o navrácení peněz, psal stížnost na dTestu.
    Už to vypadá pouze na podání stížnosti u ČOI a trestní oznámení u PČR.

Reakce obchodu Androidlevne.cz

Dobrý den, můžete prosím do recenze dopsat Vaše číslo objednávky? Bez čísla objednávky neurčíme o jakou objednávku se jedná, čili Vás nemůžeme kontaktovat

• Nízké ceny
    • Dlouhé čekání

Telefon mi dorazil včera a zdá se být v pořádku, objednávku provázelo několik zdržení a odkladů. Chápu, že při dovozu že zahraničí může nastat prodleva. Na druhou stranu cenu na objednaný model (Galaxy S7) měli bezkonkurenční. Ve výsledku jsem spokojený. Pokud máte trpělivost tak vzhledem k ceně doporučuji.