Na základě negativních hodnocení zákazníků, Heureka.cz nedoporučuje nákup v obchodě Androidlevne.cz.

• komunikace
    • nemám telefon a ani peníze a nejsem sama

Komunikace byla tři měsíce..po změne jiného modelu...že dojde...nedošel...storno nabídnuto...a nic
    Až dnes vysvětleni

vzhledem k dlouhodobým komplikacím zapříčiněných naší společnosti ze strany dodavatelů, je naše společnost nucena ukončit k září roku 2018, po 5 letech provozu, svou obchodní činnost a zastavit tak provoz e-shopu. Vlivem těchto faktorů se společnost potýká s platební neschopností. V současné době naše společnost zhodnocuje své skladové zásoby a další majetek, aby mohla v souladu se zákonem uspokojit zbylé pohledávky ze strany zákazníků.

V případě existující pohledávky vůči naší společnosti, prosíme o zaslání informací na email pohl.tbusiness@gmail.com. Případně poštou na adresu:

TERAE BUSINESS s.r.o.
    Rybná 716/24
    Praha 11000

• telefon objednaný v červnu včera dorazil
    • příslušrnství
    • neofpovídajicí termín fodání

Na objrdnávku jsem čekal přes 2 měsíce. Snaha komoenzovat toto zpoždění je sice pěkná, ale na druhou stranu bych čekal, že zboží přijde mnohem dříve. Příště sibraději připlatím, nebo počkám až budou mít telefon skladem

• Lži

V květnu jsem objednával mobilní telefon pred měsícem a půl jsem objednavku zrusil, doted nemám peníze, jen asi 25 emailů v kterých jsou jen kecy a lzive informace, uz vam došli peníze apod. Pán si asi dělá z lidí vyloženě srandu! Čekám ještě 2 dny, pokud nepřijdou peníze podávám trestní oznámení, pokud se nekdo bude chtít přidat budu jen rád.

• plus za cenu a komunikaci
    • šílená dodací lhůta

Telefon jsem si objednal u nich, protože už ho jinde neměli a cena byla lákavá. Objednávku jsem měl puvodně dostat už v červenci, ale po několika odkladech mi telefon došel předminulý týden. Vzhledem k tomu, že dodací lhůta byla téměř dvojnásobná, než původně avizovali, nabídli mi kompenzaci. Vybral jsem si obal. Ten mi konečně už taky přišel. Jsem rád, že jsem nečekal zbytečně a obchodník fostál toho co slíbil, přesto doporučuji, jen v případě, že Vám to za to čekání stojí. Myslím, že kdybych si telefon objednal z Číny sám, měl bych jej rychleji. I tak nakonec děkuji.

• dlouhé dodací termíny
    • lživé e-maily
    • nemožné sledování zásilky

Telefon objednaný už 13.7. 2018 stále nepřišel. Po domluvě na jiném modelu stále nic. Stále dokola zdržení na clení, odesláno, pak zase zdržení na clení, pak problém se zásilkou. Po doručení možnost opravy recenze.
    Nikomu tento obchod nedoporučuji!!!

• nedodaní v termínu
    • po stornu dlouhé čekání na vrácení peněz

Už jeden telefon od nich mám, kupoval jsem ho v roce 2016 a dodnes slouží. Letos jsem objednával telefon jako dárek pro syna, takže pro mně dodržení termínu bylo zásadní. Objednávku jsem stornoval a peníze už mi vrátili. Škoda, že s lhůtami fodaní je takový problém, jinak bych byl spokojený.

• trochu komunikace
    • nedodání zboží

• Komunují
    • Snaha vyjít vstříc
    • Nedostupnost objednaného zboží
    • Vše trvá věčnost

Telefon jsem si u nich objednal už v červnu, vzhledem k tomu, že ani na konci srpna objednaný telefon nedošel, domluvili jsme se, že mi pošlou novější model a já si doplatím. Telefon mi už přišel, dá se říct, že jsem spokojený, kdyby vše netrvalo věčnost a termíny se neposouvaly.

• Snaha komunikace
    • Dlouha doba cekani
    • Nedodrzeni objednavky
    • Lzive informace

Psala jsem panovi vzdy pres priteluv email. Na telefon cekam dva mesice. Bylo mi napsano, ze expedice probehla a ze telefon prijde ve stredu. Nestalo se. Psala jsem tedy dnes panovi, ze objednavku stornuji, tak uvidime na co se vymluvi. Doufam, ze uz nikdo neudela takovou chybu jako ja a uz si u nej nic neobjedna. Pokud nekdo podal trestni oznameni dejte vedet s pritelem se radi pripojime. Preji hezky den.

• Mají nízké ceny
    • Snaha rychle odpovídat na emaily
    • Nesmyslně dlouhé dodací lhůty a čekání na vrácení platby

Objednával jsem telefon Xiaimi ale po třech týdnech jsem objednávku zrušil. Peníze už mi došly zpátky. Nabízeli mi i slevu, když telefon koupím na dobírku, ale už jsem si telefon koupil jinde.

• Původně jsem objednávala Xiaomi Redmi Note 4x. Vzhledem k tomu, že telefon po 45 dnech nedošel nabídli mi změnu ba Redmi Note 5 se slevou
    • Většinou ochotná a rychlá komunikace
    • Telefon došel s kompletním balením včetně příslušenství
    • Dodací lhůty jdou asi jen orientační, objednávala jsem telefon, který měl být vyexpedován do 30 dní
    • Platba dobírkou nebyla možná

Nakonec jsem spokojena, i když čekání na objednávku mně stálo nervy, jsem ráda že domluva bxoa nakonec dobrá a s fofaným telefonm jsem více než spokojená. Doporučuji, si před nákupem ověřit dostupnost. Komunikace pouze po emqilu, ale většinou odpovídali rychle a na odpověď jsem nečekala déle, než do druhého dne.

• Není.
    • Výmluvy
    • Čekací lhůta - ne 30 dní, ale i 2,5 měsíce
    • Zavádějící komunikace, které bylo zneužito
    • Slibování a posouvání termínu zaslání platby při reklamaci

Nikomu tento obchod nedoporučuji. Tři měsíce řeším poměrně primitivní záležitost jako je reklamace jednoho telefonu po tom, co se VÝRAZNĚ prodloužila dodací lhůta. Kdybych nepsala, že mobil stále nemám, obchod by byl nadále pasivní.
    Termíny neplatí, sliby neplatí.

Pokud nemáte svatou trpělivost a čas cca 4 měsíce, doporučuji nenakupovat. To se ta nízká cena ani nevyplatí za všechny ty nervy.

Telefon mi už přišel. Komunikace s obchodem byla dobrá, ale foba fodání děs. Čekal jsem bez mála dva měsíce a přitom slibovali 30 dní. Telefon naštěstí funguje v pořádku.

• Nejasná dodací lhůta

Telefon mi včera dorazil, v balení chyběla faktura ale tu mi dnes doposlali. Počítala jsem, že dodání bude trvat déle. Pokud bude vše v pořádku, budu spokojená.

• Výmluvy
    • Nedodání zboží

Dneska na mobil už čekám 48. den, už mi ani neodepisuje na zprávy.

Panu Marku Ohankovi jsem napsal ze pokud mobil nedojde do konce tohoto tydne tak odstoupim od smlouvy a budu pozadovat vraceni peněz...pokud peníze nepříjdou do pondělí (10.9) podám na pana Ohanku trestní oznámení a postarám se aby se uz nikdo nenachytal.

Rád bych podal hromadnou žalobu pište mi na dominik.holkup@seznam.cz

Rozhodně NEDOPORUČUJI !

• Snaha komunikovat
    • Doba dodaní

Telefon dnes dorazil. Doporučuji pokud vám nevadí na objednávku měsíc a půl čekat. Snaha rychle komunikovat, ale lepší by bylo dodržovat termíny.

• pokus o komunikaci
    • navracení peněz
    • nedodání zboži
    • dlouhá čekací doba

Tento obchod nedoporučuji.Objednala jsem si telefon začátkem července.Stále telefon nemám ,tak jsem odstoupila od smlouvy.Snaha komunikovat,ale nevím jestli to nejsou jen lži.Pan Oháňka komunikuje a píše ,že peníze poslal,že dojdou do konce týdne,,že mám ještě počkat atd.........

Doplnění-Dnes 5.9 jsem dostala navracené peníze na náš účet.Telefon si koupím raději jinde.

• Po dvou měsících jsem se telefonu dočkal
    • Poslali mi "kompenzaci"
    • Velice dlouhá dodací lhůta

Telefon jsem si objednal 25.6, objednávku jsem hned platil. Pro nákup jsem se rozhodl i po prečtení recenzí, tento telefon měli v nabídce v česku jediní a cena vycházela lépe než kdybych si telefon nechal poslat z Číny. Několikrát jsem se musel na objednávku dotazovat a byl jsem ubezpečen, že zboží dorazí. Stornovat jsem objenávku nechtěl, jelikož bych se peněz nemusel taky dočkat. Minulý týden mi oznámili expedici a dnes mi telefon pošta doručila. K mému překvapení mi přibalili i malou kompenzaci, to cením, ale vzhledem k lhůtě dodání to je pochopitelné. Telefon vypadá že bude v pořádku, byl zabalen ve folii a v balení byla dokumentace. Trochu mě vyděsila nabíječka s konektorem neevropské verze, ale v obálce jsem našel redukci. Podrtženo sečteno, od obchodu který zde má za 5 let přes 2000 recenzí, bych čekal "trochu" rychlejší vyřízení objednávky. Na druhou strabu chápu, že priritou je cena. Doporučil bych k nákupu ale příště jen pod podmínkou, že zboží bude skladem. Čekat bych znova nechtěl.

• Žádná-snad jen, že komunikuje, ale jsou to jen samé lži.
    • zboží ani peníze nedorazily
    • telefon jsem objednával 21.6.2018

Obchod nedoporučuji.
    Po hodně dlouhé době dohadování konečně 12.9. peníze přišly.

• rychlá odpověď
    • dlouho trvajicí dodání

Telefon jsem si objednala tady, protože ho jako jediní měli ještě za normální cenu. Čekala jsem že dorazí už v půli srpna, ale několikrát se posunul termín odeslání a vznikala tak prodleva. Pošta mi dnes doručila zásilku, po zapnutí telefonu se zdá být vše v pořádku, takže věřím, že tomu tak i bude. Chtěla jsem objednat, ještě jeden, ale už telefon nenabízí. Pokud čekáte tak snad se taky dočkáte, za tu cenu jsem spokojená jen, by měli o zpoždění informovat sami a ne až se zákazník zajimá o svou objednávku.