• Atraktivní ceny
    • Dobrá lokalita kamenné prodejny
    • Webové stránky jsou nepřehledné a designem jako z minulého století, ale vyhledávání funguje ok.

Jeden ze dvou zakoupených Asus routerů byl DOA. Vadný zdroj, nebo celý router, vůbec se nezapnul. Čelní strana routeru byla navíc poškrábaná a kabely nebyly svázané jako u nového zboží. Bylo zřejmé, že byť byl router prodáván jako zcela nový, někdo ho už měl v ruce. Následná reklamace sice bez problému, ale toto není solidní jednání - ve srovnání s jinými eshopy, kde je použité příp. vybalené zboží jasně označené a zákazník se sám rozhodne, zde mu za to sleva stojí. Další perlička - společnost v minulosti zahrnula do své majetkové podstaty "unikátní knowhow pro správu zákazníků a dodavatelů" v hodnotě řádově 1 mio Kč. Když toto srovnáte s kvalitou eshopu, je docela viditelné, že šlo o účelový účetní krok, patrně se záměrem uměle zvýšit kredibilitu společnosti. Vítám každou konkurenci Alzy, ale pokud nepotřebujete zrovna to, co má skladem Anacomp, jsou zde solidnější varianty.

• Zboží jsem si měl vyzvednout na provozovně, na dveřích byla cedule že obchod je do dovolání uzavřen. Na email nikdo nereagoval.

• asi skončil

tlf.čísla odpojena :(

• nevím?
    • nekomunikovali, přišel jen email že objednávku zpracovávají a dál nic
    • Po 14 dnech jsem si výrobek zakoupil v Alze

nekomunikovali, přišel jen email že objednávku zpracovávají a dál nic

Po 14 dnech jsem si výrobek zakoupil v Alze

• V současné době nefunguje vůbec, takže nelze hodnotit klady.
    • Firma je v insolvenci, řeší to tím, že majitelé a zaměstnanci dělají "mrtvého brouka", je to neslušnost vůči zákazníkům a a nevychovanost, bohužel je to sále ještě dědictví komunistické éry.

Prosím vás už u nich nic neobjednávejte a hlavně neplaťte předem.

• Obchod nekomunikuje.

• Stále čekám na reakci obchodu, stránky se nenačítají...

Zboží má být skladem, obchod 14 dni nereaguje

• dobré ceny
    • nekomunikuje

již nefunguje ani telefon

• Žádné

Velká nespokojenost
    Zboží jsem objednala, ihned zaplatila převodem 27.12.2015
    V lednu 2016 jsem se ptala na dodání,bylo mi odpovězeno,že mi vrací peníze a nějaké výmluvy ohledně objednávky.
    Přišlo mi potvrzení objednávky i faktura.
    Na můj dotaz nereagoval.

• Nedodali zboží, nekomunikují

• Kdo si chce pocuchat nervy ať nakupuje
    • Úplně všechno

Kdo rád riskuje může platit předem

Zboží jsem objednala a do 6 dnů bez jakékoli reakce ze strany obchodu (do 2 dnů měl přijít potvrzovací email).V mezidobí jsem zasílala email s dotazem, bez reakce. Proto jsem se na obchod obrátila telefonicky, bylo mi sděleno, že zboží není a ani nebude na skladě, o čemž se mě nikdo neobtěžoval kontaktovat. Proto jsem objednávku okamžitě stornovala. Po několika dalších dnech mi přišla reakce ze strany obchodu, prý žádnou takovou objednávku neevidují, že jsem si nejspíš objednala z jiného internetového obchodu, což mě nakonec pobavilo :D

• Vážení,
    Vámi uváděné zboží jsem ve Vašem obchodě objednal dne 21.12.2015 a dosud jsem nic neobdržel, takže nemám zatím co hodnotit.

• nevím
    • Nevím jaké má slabiny, ale mě dorazilo zboží, které jsem si neobjednal.

Já jsem s tímto obchodem měl velmi špatnou zkušenost z důvodu, že mi přišlo zboží které jsem si neobjednal(věděli že to co jsem si objednal už nemají, ale přes to mi poslali jiný typ). Objednal jsem si výrobek u kterého mi bylo odsouhlaseno že je skladem a že můžu provést platbu předem na ůčet. Bohužel mi dorazil výrobek jiný s horšími parametry. Řádně jsem ho odeslal ihned zpět a žádal o navrácení peněz zpět na můj ůčet. I když to nebyla moje chyba, bylo mi řečeno že peníze mi budou vráceny až za třicet dnů.S tím jsem se jakž takž smířil, ale bohužel po třiceti dnech peníze stále nikde. Následovalo psaní emailů a telefonování, poslouchání stále stejných výmluv a lží. Peněz zpět jsem se dočkal až po zastrašení, že situaci budu řešit přes příslušné orgány a najednou to šlo. Za mě tento obchod nebrat, je spousta jiných, kde si zákazníka váží a takovéto obchody dělají těm slušným ostudu.

• Nevím
    • Mizivá komunikace. Obdržel jsem pouze tento automatický email: "Vážený zákazníku, děkujeme za Váš nákup. Vaše objednávka byla úspěšně přijata do systému a bude dále zpracována našimi pracovníky,
    • kteří Vám po její kontrole zašlou potvrzení objednávky." a už se nikdo neozval...

Obchod nefunguje.

• Nedostatečná informace zákazníků

Objednané zboží jsem zaplatil a bylo mi sděleno, že zboží bohužel nemají.

• zboží inzerováno skladem....nic nedorazilo

• Nekomunikuje,objednávku jsem odeslal,posléze po šesti dnech se ptal...a od té doby uz nevím nic.Podle mě nemají vlastní sklady,a jen preprodavaji zboží,proto ta čekací doba.

Vyhnout se zdaleka

• žádné výhody neexistuhí.. naprosto zbytečný obchod, jak nejsou schopní dodat zboží včas... v dnešní době nikoho nezajímají nějaké výmluvy na vytíženost a podobné blbosti, jak nemáte na to dělat obchod pořádně, tak to zabalte a jděte si raději házet šutry do rybníka nebo nevím..
    • slabá komunikace oproti konkurenci.. a nedodání zboží včas..

jedno velké zklamání, měli by se na to vykašlat a dělat třeba do zahradničení a nebo brát sociální příspěvky a nepodnikat...

Zboží jsem objednal - na webu uvedeno dostupné do druhého dne, objednávka ze strany obchodu potvrzena, potud v pořádku. Pak týden nic, při urgenci slíbeno že je na cestě a bude druhý den, od té doby nic, telefon mi nezvedají, zkoušeno během několika dní opakovaně. Objednáno 8.12. dnes je 23.12 a komunikace 0... Stačilo napsat 1 mail, že zboží není a nebude, to by se dalo pochopit.
    Objednávku ruším, a obchod ostatním nedoporučuji.