• Obchod informuje o obědnaném zbožé pomocí sms
    • Obchod na Praze 4 v ulici 5. května je dost zastrčený a nejsou k němu při výstupu z metra naváděcí cedule.

• Dlouho čekám než dorazi zboží do prodejny .

Zbozi udajne skladem objednano 18.3. dnes je 4.3. a nikdo se ani neozval. V patek jsem se konecne dovolal na zakaznickou linku. Pry je problem na sklade a intenzivne se resi. Nicmene jednu objednavku uz jsem zde ze stejneho duvodu rusil pred 3 lety ... :)

• Dobré ceny
    • Dodací termín. U položky skladem a při objednání do určité doby stejně zboží nepřišlo ani po týdnu čekání

Až na dodací dobu jsem s obchodem spokojeny. V minulosti jsem v nem nakupoval a bylo vse v naprostem poradku ale posledni dobou je to spatny a nejen ja mam s tim problem

• Cena/distribuce pro CR
    • Možná jen přihlášení. Jelikož heslo z emailu si musím nejdřív napsat, protože mi nepustí přepnout okno.

Spokojen

• Iluzi z rychlého dodání.
    • Divil bych se, pokud by měli skladem byť jen tužkovou bateii.
    • Po první urgenci dodání mého objednaného zboží "skladem" osobně na pobočce jsem dostal informaci, že zboží již prý má PPL.
    • Po dalších 4 dnech jsem přišel dodávku urgovat znovu a že prý mají technický problém na skladě s výdejem. A to mi řekla ta samá osoba!
    • - skladem nemají nic
    • - dodací lhůty tragiceké
    • - personál lže

Nevadí-li Vám, že zboží skladem dostanete se štěstím možná za dva týdny a že vám prodejce bude do očí lhát, tak je to obchot právě pro vás ;)

• dobrá cena
    • špatná komunikace
    • nedodržení dodací lhůty

pokud je čas čekat na objednávku pak asi vhodný nákup, obchod sice málo ale alespoň komunikoval, přesto pokud se spoléháte na to že zboží je skladem tak tomu asi tak není

• přijatelná cena, rychlé vyřízení

rychlé vyřízení, možnost osobního odběru na dopravně dostupném místě, vstřícné jednání zaměstnanců prodejny a v neposlední řadě dobrá cena

• vyborne ceny
    • prehledny web
    • moznost osobniho odberu
    • ochota prodavajicich
    • zbozi, ktere je uvadeno jako skladem, nekdy skladem neni
    • delsi doba nez je zbozi pripraveno k vyzvednuti

Zatim dobra osobni zkusenost s obchodem.
    Ochotne jednani a poradenstvi.

• Mají nejlepší ceny, pokud najdete levnější, pokusí se dorovnat, ne vždy to jde, ale ve většině případů mi vyhověli
    • Objednávku mi připravili do dvou dnů
    • Ochotní prodejci
    • Zastaralý e-shop
    • Nemají tašky

Vřele doporučuji

• Cena,
    • ochota prodávajícího

dobré zkušenost s prvním nákupem

• široký sortiment zboží
    • co neměli, jsem poptal mailem, do nabídky zařadili za bezkonkurenční cenu
    • ve vybraných komponentech k počítači byli zdaleka nejlevnější
    • polovina objednávky byla ihned připravena, zbytek byl k vyzvednutí druhý den během dopoledne
    • starší design e-shopu
    • horší parkování

Určitě doporučuji, bylo to rychlé, přehledné, velice ochotní zaměstnanci na obchodě i na výdeji zboží. Jen tak dál.

• žádný
    • nekomunikuje

vyhnětě se mu

• žádné výhody.
    • zboží skladem. odesláno za 5 dní - dlouhý! :)

• Zboží uváděné jako "Skladem" bylo k vyzvednutí na prodejně až 3. pracovní den po odeslání objednávky.

• Skvele ceny
    • moznost vyjednat lepsi cenu, pokud na netu najdete v jinem obchode nizsi cenu
    • stranky nemusi byt pro kazdeho uplne prehledne

Celkove spokojenost :)

• Pokud někde zboží vidíte za lepší cenu, stačí tohoto prodejce informovat přímo kliknutím na odkaz u každé položky a on vám u zboží pravděpodobně sníží cenu. Mě se to povedlo snížit cca o 18%.
    • Ač bylo zboží vedeno jako skladem, trvalo dodání na pobočku pro osobní vyzvednutí 5dní. Následně ještě bylo dodáno zboží jiného typu a musel jsem čekat další 4dny přes víkend.

Vyzkoušejte a uvidíte:-)

• CENA