• rychlost dodání
    • dobrá komunikace

vřele doporučuji nákup

Dobrý den,paní Jano,

• Gutes Modellangebot, Lieferung nach Deutschland und Bezahlung ohne Probleme und schnell!
    • ---

Sehr gut! Gerne wieder. Danke.

Guten Tag, Herr Ralf,
    Danke für Ihre Meinung und den Einkauf bei uns.
    Wir freuen uns auf die zukünftige Zusammenarbeit möglich.

Schönen Tag Obchod Anabelka

Dobrý den,pane Ralf,
    děkujeme za hodnocení a za nákup u nás.Budeme se těšit na případnou další spolupráci.

Hezký den Obchod Anabelka

Vše na výbornou

Dobrý den,paní Jano,

• Objednávka byla vyřízena okamžitě.
    • Zboží, které jsem hledala měla jen tato firma.

Vše bylo perfektní, doporučuji tento obchod ostatním.

Dobrý den,paní Jarmilo,

• Velký výběr zboží v pohodlí domova!
    • O žádných nevím :-)

Velký výběr zboží a krátké dodací lhůty.

Dobrý den,paní Soňo,
    děkujeme za Vaše hodnocení.Těší nás Vaše spokojenost a budeme se těšit na případnou další spolupráci.Krásné nastávající velikonoční dny Anabelka.cz

• Zbozi,ktere jsem jinde nenasla
    • Nenapadaji me

Spokojenost

Dobrý den,paní Dano,

• Dobrá cena

Dobrý popis zboží, dobrá cena,doporučuji

Dobrý den,paní Ivano,

Spokojená, bez problémů

Dobrý den,paní Pavlo,

• perfektní komunikace
    • dostatečné informace o průběhu objednávky
    • ochota, profesionalita

bezproblémové, pohodové, dobrá komunikace, nemám výhrady

Reakce obchodu ANABELKA.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.Těší nás Vaše spokojenost a budeme se těšit na případnou další spolupráci.Krásné dny Anabelka.cz

Vše bylo v pořádku nato že zboži nedylo skladem došlo brzo.

Reakce obchodu ANABELKA.cz

• Široká nabídka pěnového puzzle a hlavně velmi příjemná a vstřícná komunikace. Extrémní ochota vyhovět požadavkům zákazníka. Rozhodně doporučuji.

Vstřícnost při speciálních požadavcích na zboží, rychlá a příjemná komunikace. Ze strany samotného obchodu telefonát den před vypršením uložení zásilky, zda nepotřebuji lhůtu prodloužit. Určitě doporučuji nákup.

Dobrý den,paní Ivano,

shanela jsem nahradni kazety do kose na pleny,sehnala v tomto obchode,objednala a zbozi dorazilo behem par dni.doporucuji.

Dobrý den,paní Danielo,

• Jinde,kromě modelářské burzy,neseženu modely MM Brno.
    • Žádné mě nenapadají.

Perfektní komunikace a ještě lepší ochota.Osobní převzetí bylo možné i v neděli dopoledne.

Reakce obchodu ANABELKA.cz

Vynikající, promptní, osobní, vstřícná komunikace.

Děkujeme za Vaše hodnocení.Krásné dny Anabelka.cz

• spolehlivost
    • nevím

Reakce obchodu ANABELKA.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.Těší nás Vaše spokojenost a budeme se těšit na případnou další spolupráci.Krásné adventní dny Anabelka.cz

doporučuji každýmu

• přehlednost www stránek

perfektní

Reakce obchodu ANABELKA.cz

Velmi vstřícný, prozákaznický přístup. Doporučuji.

• kvalitu
    • spokojenost
    • podle me zadne

v poradku
    spokojenost

Reakce obchodu ANABELKA.cz

Dobrý den,paní Tittlerová,děkujeme za Vaše hodnocení.Těší nás Vaše spokojenost a budeme se těšit na případnou další spolupráci.Krásné dny Anabelka.cz

• výdejní místa po čr
    • nevím