• Má zboží, které jinde není k dostání.

Rychlý nákup, mnoho informačních mailů.

Reakce obchodu ANABELKA.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.Těší nás Vaše spokojenost a budeme se těšit na případnou další spolupráci.Krásné dny Anabelka.cz

Rychlé, spolehlivé, vyhověli mi i ve speciálních požadavcích. Doporučuji.

Reakce obchodu ANABELKA.cz

Paní Blanko,děkujeme za Vaše hodnocení.Moc nás těší Vaše spokojenost a budeme se těšit na případnou další spolupráci.Krásné dny Anabelka.cz

• perfektní jednání zaměstnanců, rychlé dodací lhůty, úžasné české výrobky
    • žádné nemá

Naprosto doporučuji známkování 1* dvakrát podtržená:)

Reakce obchodu ANABELKA.cz

Paní Koukalová,děkujeme za Vaše hodnocení.Těší nás Vaše spokojenost a budeme se těšit na případnou další spolupráci.Krásné dny Anabelka.cz

• Vždy dostanem to čo potrebujem
    • Žiadne

Verím že sú tak isto spokojný

Reakce obchodu ANABELKA.cz

Pane Kmec,děkujeme za další nákup u nás a za Vaše hodnocení.Těší nás Vaše spokojenost a budeme se těšit na případnou další spolupráci.Krásné dny Anabelka.cz

• eshop
    • nevim

dobrý

Obchod je OK doporučuji

• modely které sbírám

Je to jeden z nejlepších obchodů s tímto sortimentem co se týká rychlosti vyřízení objednávky. I ceny nejsou přemrštěné jak u některých prodejců.

Reakce obchodu ANABELKA.cz

• rychlé dodání a perfektní komunikace

nakupuji zde často a jsem maximálně spokojený

Reakce obchodu ANABELKA.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.Těší nás Vaše spokojenost a budeme se těšit na další skvělou spolupráci.Krásné dny Anabelka.cz

• možnost osobního odběru

Reakce obchodu ANABELKA.cz

• velký vyběr, skvělé ceny

Reakce obchodu ANABELKA.cz

• prijemna komunikacia, expresne dodanie tovaru

velka spokojnost!

• široký sortiment
    • v hlavním výběru, nalevo, trochu nepřehledné

jinak perfektní, rychlé dodání, komunikace se zákazníkem o stavu objednávky

Reakce obchodu ANABELKA.cz

• dobrá cena zboží dobrý výběr
    • nevím

Reakce obchodu ANABELKA.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.Těší nás Vaše spokojenost.Krásné prázdninové dny Anabelka.cz

• V popisu produktu není uvedeno,že se nejedná o originální balení, ale zboží je rozléváno z velkého balení.

Vážený zákazníku,
    pokud nejste se zbožím spokojen,máte možnost ho vždy po obdržení do 14ti dnů vrátit.

Zboží Aloe First balení 30ml a 120ml je plněno do originální sprejové lahvičky.
    Menší balení Firstu bylo vytvořeno na základě žádostí zákazníků,kteří nechtěli zbytečně kupovat velké balení.Po Vašem hodnocení, jsme tuto možnost prodeje zrušili.

Dáváte zápor na dodací lhůtu a komunikaci obchodu.
    Zboží Vám bylo dodáno během 3dnů od objednání.

Komunikujeme se záklazníkem,jak nejvíce to jde,dostává mail při vytvoření objednávky,při vyřizování,při odeslání zásilky.Další oznámení chodí na mail a SMS od přepravce,kdy bylo zboží odesláno a kdy bude zboží dodáváno.
    Pokud má zákazník jakýkoliv dotaz,odpovídáme během několika desítek minut.

Pokud je potřeba,kontaktujeme zákazníka telefonicky nebo zákazník může kdykoliv kontaktovat nás.

Velice nás mrzí Vaše nespokojenost.
    S pozdravem a hezkých dní Obchod Anabelka

• - zboží, které jsem chtěla nikdo jiný neposkytoval
    • - možnost osobního vyzvednutí v Praze (neplatí se doprava)
    • - delší doba dodání

- jsem spokojena

Reakce obchodu ANABELKA.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.Těší nás Vaše spokojenost.

Zboží skladem odesíláme do 24-48hodin od objednávky,/pokud je zvolená platba převodem,čekáme na platbu od zákazníka/. Pokud se nejedná o zboží skladem,snažíme se dodržovat termíny dostupnosti,které jsou u zboží uvedené.

Krásné dny Anabelka.cz

• nákup přes internet
    • že v olomouci na pobočce, to není nikde označené

super

Reakce obchodu ANABELKA.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.Těší nás Vaše spokojenost.
    Pobočka HeurekaPiontu v Olomouci je pobočka přepravce, neovlivníme proto její označení.Děkuji za pochopení a přejeme krásné dny Anabelka.cz

• kvalitní zboží

doporučuji pro skvělou komunikaci a služby

Děkujeme za Vaše hodnocení.Těší nás Vaše spokojenost.Krásné dny Anabelka.cz

• drahé poštovné a balné

spokojenost

Dobrý den,paní Heleno,
    děkujeme za Vaše hodnocení.

Balné neúčtujeme,je zdarma,náklady na dopravu máme dle účtovaného zasebníku dopravců,kde lze vybrat přepravné již od 33,-Kč.

Krásné dny Anabelka.cz

• dobré ceny
    • široký soritment
    • zboží zatím nedorazilo
    • žádné zprávy z obchodu, zda a kdy bude zboží dodáno

nemohu hodnotit produkt, zatím nedorazil

Dobrý den,paní Evo,
    velice nás mrzí,že jsme se opozdili s dodáním Vašeho zboží.Dodavatel nám nedodal zboží včas a byli jsme nuceni ukončit prodej těchto výrobků této značky.
    O této skutečnosti jsme informovali zákazníky mailem i informací na našich stránkách.Objednávky,které byly ještě přijaté se snažíme vyřídit a doufáme,že budeme moci ještě tento týden zboží expedovat.
    Omlouváme se ještě jednou za komplikace,které tímto vznikly.Jako omluvu,prosím,příjměte 10% slevu na případný další nákup u nás v shopu.
    Obchod Anabelka

• pěkné stránky,dobrý sortiment