• Žádné - zboží jsem zaplatila a nedorazilo, nulová komunikace ze strany obchodu - neodpovídají na maily, nezvedají telefony!!!
    • Nekomunikuje - neodpovídá na maily, nezvedá telefony, nezasílá zboží.

Hrůza, naprosto nedoporučuji!!!

• strašně dlouhá dodací doba a přitom měli zaplaceno dopředu!

Reakce obchodu ANABELKA.cz

Vážený zákazníku.Objednávku jste vytvořila v sobotu 9/4 na zboží u kterého je uvedená expedice 7 pracovních dní.Platbu jsme obdrželi 11/4.Zboží bylo odeslané již 15/4 což je 4 den od obdržení platby.Hezké dny obchod Anabelka.cz

• V popisu produktu není uvedeno,že se nejedná o originální balení, ale zboží je rozléváno z velkého balení.

Reakce obchodu ANABELKA.cz

Vážený zákazníku,
    pokud nejste se zbožím spokojen,máte možnost ho vždy po obdržení do 14ti dnů vrátit.

Zboží Aloe First balení 30ml a 120ml je plněno do originální sprejové lahvičky.
    Menší balení Firstu bylo vytvořeno na základě žádostí zákazníků,kteří nechtěli zbytečně kupovat velké balení.Po Vašem hodnocení, jsme tuto možnost prodeje zrušili.

Dáváte zápor na dodací lhůtu a komunikaci obchodu.
    Zboží Vám bylo dodáno během 3dnů od objednání.

Komunikujeme se záklazníkem,jak nejvíce to jde,dostává mail při vytvoření objednávky,při vyřizování,při odeslání zásilky.Další oznámení chodí na mail a SMS od přepravce,kdy bylo zboží odesláno a kdy bude zboží dodáváno.
    Pokud má zákazník jakýkoliv dotaz,odpovídáme během několika desítek minut.

Pokud je potřeba,kontaktujeme zákazníka telefonicky nebo zákazník může kdykoliv kontaktovat nás.

Velice nás mrzí Vaše nespokojenost.
    S pozdravem a hezkých dní Obchod Anabelka