Vřele doporučuji eshop Amorův šíp super komunikace, vstřícnost,rychlost vyřízení, vše bylo tak jak má být.

• Diskrétnost rychlost komunikace se zákazníkem . Velice kvalitní e-shop jsem spokojen. Pavel

Super nákup vše v pořádku děkuji .

S obchodem jsem spokojený. Objednání bez problémů a rychlé dodání,diskrétní balíček.

Velice chválím zboží doručeno v pořádku.

Vše v pořádku.

• Rychlé doručení následující den
    • Dárek potěšil

• rychlé doručení
    • diskrétní balení

• Komunikace, ochota vyměnit zboží, dárky k objednávce.

Byl jsem spokojený s komunikací. Ochota vyměnit zboží. Nikde jsem takové chování na jiných e-shop nezažil + dárky k objednávce. Určitě budu nakupovat zde.

• Rýchle dodanie spokojnosť
    • Nekvalitný vyrobok

Reakce obchodu Amorův šíp

Dobrý den vážený kliente,
    zaregistrovali jsme Vaši referenci na zakoupený produkt. Dne 12.dubna jste si u nás objednal zajímavý a velice oblíbený produkt VAKUOVOU PUMPU S MASTURBÁTOREM. Jedná se o produkt, který se prodává u nás už mnoho let právě pro jeho velkou oblíbenost mezi našími náhodilými i pravidelnými opakovaně nakupujícími klienty. Proto jsme přesvědčení, že i ve Vašem případě musí být tento produkt plně ke spokojenosti a uspokojení jak Vás, tak kteréhokoli jiného klienta, který si tento produkt zakoupil, nebo v budoucnu zakoupí. Vedle toho je pravdou, že při zakoupení takových výrobků je potřeba mít určitou minimální znalost, jak takový výrobek používat a jak s ním celkově manipulovat a obsluhovat. Rovněž i samozřejmě hodně záleží na zdravotních, případně anatomických predispozicích každého klienta, užívatele. A pokud si jakýkoli produkt zakoupí člověk, který má zdravotní, nebo anatomické omezení, může se stát, že daný zakoupený výrobek nemusí fungovat plně 100% podle představ a očekávání kupujícího. Což mohlo být i důvodem ve Vašem případě. To nedokážeme posoudit. O to více nás zaskočil fakt, že jsme Vám nabídli, jak sám víte, při zjištění, že jste očekával od výrobku zakoupeného u nás něco víc, že nám ho můžete bezplatně a bezproblémově vrátit a to dokonce i na naše poštovní náklady. A že veškeré výdaje, které jste se zakoupením tohoto produktu, se kterým jste údajně nespokojen Vám absolutně v celé výši vyplatíme na Váš účet. Toto jste odmítl. Tento fakt jasně dokazuje Vaši spokojenost, nikoli nespokojenost se zakoupeným produktem. Usuzujeme z toho, že svou negativní referenci na zakoupený výrobek jste dal v prvotní chvíli, kdy jste ještě neuměl po obdržení zásilky s daným produktem plně manipulovat a používat. Naopak, z Vaší reakce plně svědčí, že jste se naučil náš produkt užívat, že jste s ním plně spokojen a že ho nejspíš i užíváte plně ke své spokojenosti a uspokojení. V opačném případě by každý nespokojený zákazník kdekoli cokoli zakoupí by využil vrácení zakoupeného produktu a získání všech svých financí zpět i včetně poštovních nákladů. U Vás je to jak zmiňujeme ale obráceně. Jsme rádi, že Vám zakoupený produkt nyní slouží plně ke spokojenosti a rozhodle jste se ho tedy i ponechat. V tom případě ale považujeme tuto negativní referenci na zakoupený produkt za nepravdivou a neodpovídající skutečnosti. Rovněž jako nepravdivou považujeme referenci na náš eshop, když jsme Vám obratem zaslali přesně to, co jste si objednal i včetně dalších nadstandardních dárků určených naším kleintům atd. A celé doručení proběhlo rovněž rychle a bezproblémově. A to dokonce do zahraničí, kde bydlíte. Skutečností je, že jsme splnili úplně všechno, rychle a kvalitně co jste po nás požadoval a u nás objednal. Vaše nedoporučení na náš eshop bylo pouze z důvodu Vaši neznalosti manipulace s čerstvě zakoupeným produktem. Věříme podle Vaší současné reakce, kdy jste se rozhodl si zakoupený produkt ponechat, že je nyní už vše vpořádku a že jste tedy plně spokojen. Přejeme Vám proto do budoucna plnou spokojenost se zakoupenými kvalitními produkty ať je zakoupíte u nás, nebo ve kterémkoli jiném profesionálním a kvalitním eshopu. S přáním všeho nejlepšího Váš tým eshop Amorův šíp.

• široký výběr
    • ceny
    • rychlá komunikace z obchodem
    • obchod asi nic

sice se moje objednavka nekde cestou ztratila ale obchod obratem zaslal jiny kus a ten uz dorazil

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Vše O.K.

• Rychlé odeslání, vše pečlivě zabaleno

Zboží je kvalitní a za přijatelnou cenu. Odpovídá popisu a jsem s ním spokojená.

• Rychlé dodání zboží krásné jednání se zákazníkem jsem velmi spokojen. Pavel
    • Žádná jsem nenašel