• Pěkné jednání se zákazníkem Rychlá doprava a doručení.pavel

Žádnou nevýhodu sem nenašel.pavel

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Dobry den psal jsem Vam email ale do ted zadna odpoved.Chybi mi navod k vyrobku a jak se to čistí a jaka je zarucní doba protoze vybrace nekdy vypadavaji samy od sebe...Díky

rychlost

• Seriózní jednání

Rychlé dodání, hezky zabaleno , potěšili mě malé drobnosti pribalene navíc

• Rychlost a ochota a i doprava je zajištěna na maximální spokojenost zakaznika .Pavel
    • Žádnou sem nenašel .Pavel

Jsem velice spokojený. Zboží dobře zabaleno obchod velice dobře komunikuje. Zboží přivezeno včas

• Obratne rychle jednání

• diskretnost, vyber, komunikacia
    • slevy na dalsie nakupy 20 a 10% ale treba uplatnit do par tyzdnov

• Pěkné jednání se zákazníkem

Nic nemohu namítat vše je velmi pěkné
    Nevihody žádné nemá

• Je to supr v pondělí objednám a ve středu to už mám . Pavel