• Design na přání. To hodně lidí opravdu využije. :)
    • Po odeslání objednávky mi nepřišel žádný informační email. Nevím tedy, kdy zboží dorazí, a zda bylo už vůbec vyexpedováno :( (odjednáno 16.5.2014)

Věřím, že vše je jen malé nedorozumění a balíček nakonec dorazí. Nic jiného než čekat mi stejně nezbývá :/

Reakce obchodu Alucca

Prosím mám tu neskutečně hodně objednávek letos, nemusít hned psát hodnocení, stačí se znovu připomenout - zeptat mailem. I já jsme jen člověk a může se stát, že mail přehlédnu, nepotvrdím atd. Proto píšu neplaťte dokud nepotvrdím - nevyžaduji peníze dokud se nedomluvíme co a jak. Dodací lhůta je dle pořadníku a dostupnosti materiálu.

• žádná komunikace

Reakce obchodu Alucca

Mrzí mě, že máte pocit žádné komunikace - ale jak píšu telefony opravdu nestíhám zvedat, to je nad moje síly a deněn tu mám na 40 mailů a dotazů, takže je musím odbavovat stsle, že jednou za pár dní sednu a na vše odpovím. Jinak bych neměla čas ani malovat a vyrábět... A pokud se někomu nedostane odpovědi, může se přece ozvat znovu a připomenout se, mě to určitě nevadí, naopak všem říkám ať se připomínaj, jsem taky jen člověk co občas zapomene...