• Super komunikace, moc milá paní! A razítka jsou nádherná!Moc děkuji i za dáreček navíc!
    • Žádná

Vřele doporučuji,originální a kvalitní ruční práce tvořená srdcem ! Určitě znovu využiji!

• Výborná komunikace, na žádost byl změněn text u razítka, které je překrásné a brzy bude zdobit balíčky pro mé klienty.

Obchůdek doporučuji, je plný překrásných věciček. Určitě se do obchůdku vrátím.

• Krásné, originální a kvalitní věci.
    • Rychlé a vstřícné jednání.

Všem vřele doporučuji :)

• focení svatby kamarádky:
    • velmi osobní přístup a nasazení
    • originální pojetí
    • velká invence
    • příjemná osobnost a tedy i příjemná spolupráce

Nechcete-li nudnou klasiku, strohost a "pásovou výrobu", volte ALUCCA.cz... :-)

• Krásné ručně vyráběné výrobky, milá paní :)
    • Žádné

Super, rozhodně doporucuji ;)

• Design na přání. To hodně lidí opravdu využije. :)
    • Po odeslání objednávky mi nepřišel žádný informační email. Nevím tedy, kdy zboží dorazí, a zda bylo už vůbec vyexpedováno :( (odjednáno 16.5.2014)

Věřím, že vše je jen malé nedorozumění a balíček nakonec dorazí. Nic jiného než čekat mi stejně nezbývá :/

Reakce obchodu Alucca

Prosím mám tu neskutečně hodně objednávek letos, nemusít hned psát hodnocení, stačí se znovu připomenout - zeptat mailem. I já jsme jen člověk a může se stát, že mail přehlédnu, nepotvrdím atd. Proto píšu neplaťte dokud nepotvrdím - nevyžaduji peníze dokud se nedomluvíme co a jak. Dodací lhůta je dle pořadníku a dostupnosti materiálu.

• Žiadne
    • Z žiadne

Super

• Jsem naprosto spokojená s komunikací, paní má krásné a originální věci, které budou krásnou vzpomínkou :)
    • Žádné, za nás 100% spokojenost

Vřele nákup doporučujeme!

• úžasné provedení, krásné nápady, vstřícnost a ochota, rychlé vytvoření

dostala jsem od přítele zásnubní prstýnek v krabičce od Aluccy - krabička dokreslila ten krásný okamžik, je úžasná, originálně vytvořená přímo pro mě

Reakce obchodu Alucca

jéééé tak to m moc těší, že se to takhle povedlo. Krabička byla dělaná přímo na přání vašeho snoubence, to on ví co máte nejradši ;-) Takže moc gratuluju, určitě to bylo krásné požádání ;-)

Super, doporučuji :)

• Není žádné proti

Super

• žádná komunikace

Reakce obchodu Alucca

Mrzí mě, že máte pocit žádné komunikace - ale jak píšu telefony opravdu nestíhám zvedat, to je nad moje síly a deněn tu mám na 40 mailů a dotazů, takže je musím odbavovat stsle, že jednou za pár dní sednu a na vše odpovím. Jinak bych neměla čas ani malovat a vyrábět... A pokud se někomu nedostane odpovědi, může se přece ozvat znovu a připomenout se, mě to určitě nevadí, naopak všem říkám ať se připomínaj, jsem taky jen člověk co občas zapomene...

Líbí se mi, že to jsou věci ručně dělané.Mají velkou hodnotu. Toto poděkování rodičům, co jsem koupila, je krásné a hlavně srdeční.

• - skvělé nápady a ještě lepší provedení
    • - rychlá, ne-li přímo blesková komunikace
    • - paní je velmi ochotná a přístupná všem nápadům a výmyslům:)
    • Žádné proti, určitě doporučuji!!

S čím více dodavateli při organizaci svatby spolupracujete, tím více oceníte milý a vstřícní přístup každého z nich. A Alucca je ukázkovým příkladem ochoty a vstřínosti, a navíc její výrobky jsou pečlivě a hlavně originálně provedené! Takže určitě chválím a doporučuji!!

• úžasné nápady a skvělé dárky, doporučuji všem :-)

• výborná a velmi příjemná komunikace, originální nápady, rychlé dodání, možnost domluvy prakticky na všem...a hlavně krásná práce opravdu od srdce
    • nemůžu nic vytknout

Připadá mi, že naše domácnost je obklopená výrobky od Lucinky (stoličky, razítko, cedulky, krabičky na vzpomínky, andělky, pirát, hrnečky...a mohla bych pokračovat). Její věci srdcem vytvořené mají opravdu duši, nápad a rozsvítí okolí, nehledě na to, jak z nich jsou nadšené děti....takže moc doporučuji a těším se na další objednávky :-)

• Alucca tvoří srdcem.
    • Maximální vstřícnost
    • Kreativita
    • Velmi dobrá a rychlá komunikace.
    • Originalita.
    • Precizní provedení.

Mohu jedině doporučit.

• Vyborny obchudek!Mam uz celkem hodne veci .Vzdy pani Lucie vyhovela mym pozadavkum na 100%! Ma skvele napady a je strasne sikovna!
    • Vsem doporucuji!

Jen same plusy!

• Skvěla komunikace i dobře poradi když člověk presne neví jak a co :-)
    • všechno krasne zabaleno i s dárečkem pro potěšení

Mohu jen doporučit

Mohu jen doporučit krásný obchudek moc šikovná a sympatická prodavačka Lucie určitě si vyberete pro sebe i krásný dáreček