Zboží bylo dodáno hned druhý den po objednání. Perfektní !

Reakce obchodu Altmanmoto

děkujeme Vám za Vaše hodnocení.
    Tým Altmanmoto

• zboží bylo předáno řidiči, který to zdrbal. Obchod vše ochotně zařídil a poslal nový kus. Super

Reakce obchodu Altmanmoto

děkujeme Vám za kladné hodnocení.

Rychlé dodání

Reakce obchodu Altmanmoto

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení.
    Tým Altmanmoto

Na eshopu obchodu vyfocený krásný čistý karburátor na CB600F vč. filtru. Proto jsem objednal. Přišel zahnojený starý díl který se nedá použít. Již je to podruhé co jsem objednal díl u tohoto prodejce a podle fotky a dostal něco jiného v žalostném stavu.

Reakce obchodu Altmanmoto

velice nás mrzí Vaše negativní hodnocení. Dle naší internetové databáze jste objednal jen jednou a to Vámi objednané karburátory. Karbutorátory jsou reálně focené a jelikož se jedná o použitý díl, tak máme vždy jen jeden kus- tedy nemohlo dojít k záměně. Pokud Vámi objednaný díl nebyl dle Vašich představ, tak jste mohl zboží vrátit. Originální karburátor na Váš motocykl stojí cca 60 000,-Kč a námi prodané jsou za 2 000,-Kč a proto nerozumíme Vašemu hodnocení.
    Tým Altmanmoto

Perfektní domluva, vstřícnost a rychlé dodání zboží.

Reakce obchodu Altmanmoto

moc děkujeme za pozitivní hodnocení a přejeme Vám mnoho najetých kilometrů.
    Tým Altmanmoto.

Příjemné a vstřícné jednání

Reakce obchodu Altmanmoto

děkuji Vám za kladné hodnocení. Přeji Vám mnoho úspěchů v jedné stopě.
    David za Altmanmoto

• špatná komunikace

Špatná komunikace nejsou schopni zavolat že zboží není nebo zatím nejsou schopni zajistit dopravu

Reakce obchodu Altmanmoto

objednávku jsme odeslali dle naší telefonické komunikace. Doprava však nedoručila balík ve středu a doručení bylo dopravou přeloženo na čtvrtek. Ve čtvrtek ráno jste nám telefonoval a objednávku zrušil. My jsme tedy volali dopravci a doručení zásilky zrušili dle Vašeho přání.
    S pozdravem Altmanmoto.

• Velice slušné vystupování, vstřícnost, ochota. Připadal jsem si že jsem v jiném světě. Doporučuji tento obchod jak kvalitou, cenou a rychlostí. Děkuji MN.

Reakce obchodu Altmanmoto

moc děkujeme za Váš názor a Vaše hodnocení. Přejeme Vám mnoho úspěchů v moto světě bez nehod.
    Ještě jednou děkujeme.

Bezproblémový obchod.

Reakce obchodu Altmanmoto

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi.

• jednoduchost
    • osobní vyzvednutí je na adrese velice vzdálené od větsích měst, nutnost auta/motorky

Reakce obchodu Altmanmoto

Děkujeme Vám za pozitivní hodnocení a přejeme mnoho kilometrů bez nehod.

Reakce obchodu Altmanmoto

Děkujeme Vám, za kladnou recenzi a přejeme mnoho úspěchů v jedné stopě.
    Altmanmoto

První nákup a jednání velice na dobré úrovni. Vstřícní a obchod proběhl rychle.

Reakce obchodu Altmanmoto

moc Vám děkujeme za Vaši reakci. Přejeme ať Vám zboží dobře slouží a mnoho najetých kilometrů bez nehod.

• Mají co potřebuji. Super

Můj první nákup a určitě né poslední. Doporučuji.

Reakce obchodu Altmanmoto

děkujeme Vám za vaši recenzi a přejeme mnoho najetých kilometrů.

• Rýchle doručeni

Reakce obchodu Altmanmoto

děkujeme Vám za kladnou reakci a přejeme mnoho najetých kilometrů.
    Altmanmoto.

Naprosto bezproblémový nákup i doručení.

Reakce obchodu Altmanmoto

děkujeme Vám za pozitivní recenzi.
    Přejeme Vám hezký den a mnoho najetých kilometrů.
    S pozdravem Altmanmoto.

• rychlé a vše v pohodě

Reakce obchodu Altmanmoto

děkujeme za Vaši kladnou recenzi.
    Jsme tu pro Vás.
    Altmanmoto.

• Nefunguje vyhledávání podle značek a typu motocyklu.

Reakce obchodu Altmanmoto

děkujeme Vám za upozornění. Na vyhledavači neustále pracujeme.
    Přejeme Vám krásný rok 2021.

• Dopravce

Reakce obchodu Altmanmoto

objednávku jsme odeslali ve standartním režimu. Zásilkovna je v těchto předvánočních časech přetížena a nestačí objednávky doručovat na výdejní místa ve standartních doručovacích dobách. V těchto dnech doporučujeme zvolit dopravní službu, která Vám doveze zásiku na adresu.
    Děkuji za pochopení a přeji hezký den.
    Altmanmoto.

• Majitel umí říct 6x v jedné větě slovo "prosím"
    • Zboží není skladem, jen přeprodává z "externího skladu"
    • Po 4 dnech jsem se musel připomenout co je s objednávkou, než se něco začalo dít
    • Zásilka byla odeslána na jinou adresu než jsem požadoval
    • 13 dní od objednání "zboží skladem" nemám balíček stále v ruce

Tomuto obchodu se už raději vyhnu. Nízké ceny kompenzuje nulovou skladovou zásobou a tak nejdříve musí zboží objednat jinde, přebalit a pak teprve posílá. Tedy nic pro toho kdo na zboží pospíchá. 4 dny od objednávky nulová komunikace. Musel jsem sám volat, abych urgoval dodání zboží. Tak mi do telefonu řekl že pozítří budu mít zboží doma. Nechápu proč, ale 13 dnů od objednávky zboží stále nemám. Je stále kdesi na cestě..

Reakce obchodu Altmanmoto

dle naší telefonické domluvy 23.11.2020 jsme balík odeslali viz. data ze zásilkovny. Zásilkovna je v těchto dobách přetížena a tak je balík stále v jejich databázi doručení. Pro rychlejší doručení doporučujeme volit jinou dopravní službu, která ve vašem kraji lépe funguje.
    David za Altmanmoto.
    20. 11. 2020 08:39:23 Příjem elektronických dat k zásilce.
    24. 11. 2020 09:25:30 Příjem zásilky na podacím místě Slaný, Masarykovo náměstí 110 - Top Drogerie.
    25. 11. 2020 15:18:16 Příjem zásilky na expedičním depu Praha-Ruzyně, U Silnice 949/11.
    26. 11. 2020 18:01:49 Příjem zásilky na expedičním depu Liberec, Volgogradská 17.
    30. 11. 2020 06:12:07 Zásilka je na cestě na výdejní místo Alzabox Jablonec nad Nisou (OC Central), Komenského 18.

• Super domluva zmeny adresy doruceni. Palec hore
    • Přehledné stránky

Těším se na další nakup.