• Přístup
    • Dostupnost dílů, které se mi nedařily sehnat
    • Podivná lhůta dodání

Objednávku jsem vytvořil ve čtvrtek 16.6. Předpokládal jsem tedy, že by mohla být odeslána druhý den v pátek, což se ale nestalo. Až v pondělí mi přišel e-mail s tím, že je objednávka "Doručována-vyřízená". Den na to jsem si telefonicky vyžádal číslo zásilky, kde mi bylo zároveň řečeno, že by objednávka měla dorazit ještě ten den nebo nejpozději ve středu. Po vyhledání zásilky jsem se ale dozvěděl, že Zásilkovna stále čeká na dodání odesílatelem, což mi přišlo zvláštní... Nechal jsem to tedy být, a až ve středu, kdy měl být balík dodán, byla zásilka přijata. Dnes, tedy ve čtvrtek 23.6. ráno, mi dorazil tento dotazník spokojenosti, přestože jsem zboží pořád neměl, což je taky trochu udivující. :D Naštěstí, před polednem téhož dne zásilka dorazila... Za největší zápor tedy pokládám dodací lhůtu, přičemž tentokrát není chyba na straně dopravce, ale na straně obchodu, který zásilku předal až 21.6. Předem zdůrazňuji, že bylo všechno objednané zboží uvedené jako skladem, a tak netuším, v čem mohlo být to prodlení.

Dále bych chtěl poukázat na to, že mi nebylo na pár emailů odpovězeno, a tak jsem pro jistotu zavolal číslo uvedené na stránkách, kde se všechno povedlo během chvilky vyřešit.

Abych ale pouze nekritizoval, tak bych chtěl pochválit pána na výše zmíněné infolince s přátelským přístupem. Kdyby byli na infolinkách takoví všichni, nekolovalo by tolik špatných zkušeností s infolinkami obecně.

Reakce obchodu Altmanmoto

děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel máme občas problém se službou zásilkovny, protože veškerou administrativu dělají externí pracovníci. My se snažíme co nejvíc přiblížit našim zákazníkům a proto jsme se rozhodli stát jedním z výdejních míst zásilkovny.
    Abychom mohli mít balíky více pod kontrolou a tak lépe vyhovět našim zákazníkům. Od příštího týdne už bude možné posílat přímo z našeho obchodu a zároveň bude možné si u nás i objednávky vyzvednout.
    Děkuji Vám a přeji příjemný víkend.
    Altmanmoto.

• Skvělá komunikace
    • Rychlá doprava
    • Kvalitní zboží
    • Měl jsem problém s platbou a obchod můj problém rychle vyřešil

Reakce obchodu Altmanmoto

Děkujeme za Váš názor a přejeme mnoho najetých kilometrů.

Bez problémů

Reakce obchodu Altmanmoto

Děkujeme za Váš komentář.
    Altmanmoto

Одна претензія, до якості продукції Vicma, ліве зеркало без проблем, праве неякісно заклепаний механізм, зеркало болталось, прийшлось приложити руки, молоток і дульчик...

Jeden nárok na kvalitu výrobků Vicma, levé zrcátko bez problémů, pravý nekvalitní nýtovaný mechanismus, zrcátko viselo, musel jsem dát ruce, kladivo a důlčík...

Reakce obchodu Altmanmoto

děkujeme za Váš názor a komentář.
    Přejeme mnoho kilometrů v jedné stopě.

Vše Ok

Reakce obchodu Altmanmoto

děkujeme za pozitivní recenzi.
    Mnoho kilometrů v jedné stopě přeje Altmanmoto.

• Měli to co jsem potřeboval
    • Slušná cena
    • Rychlost vyřízení

Internetový obchod , který funguje jak má

Reakce obchodu Altmanmoto

děkujeme za Vaši recenzi a přejeme mnoho najetých km.
    Altmanmoto

Zboží zatím nemám. Bylo skladem a po týdnu ještě nebylo ani odesláno a přišel mi tento dotazník spokojenosti na úplně jiné zboží , které jsem neobjednal. No zatím nic moc.

Reakce obchodu Altmanmoto

my jsme objednávku odeslali za tři dny od vytvoření objednávky. Nerozumíme tomu, že Vám přišla Heureka na jiné zboží než to, které jste si objednal. Dotazníky spokojenosti odesílá Heureka a my nemůžeme jako obchod ovlivnit její formuláře.
    Hezký den.
    Altmanmoto

Vše v pořádku, rychlé dodání, doporučuji

Dodanie bez problémov k

Reakce obchodu Altmanmoto

Děkujeme Vám za kladnou reakci.
    Altmanmoto

Nekoupil jsem páčku spojky, ale membrány karburátoru. S obchodem jsem spokojen, naopak hrubě nespokojen jsem s dopravcem PPL. Ráno SMS od řidiče, zásilku doručím mezi 10 až 12 hod. Něco po 11. hod. zvoní mobil, než jsem ho vzal přestal, bylo to jenom prozvonění, mrknu z okna, bílá dodávka PPL projela kolem aniž by zpomalila. Zavolal jsem na číslo řidiče, ozvalo se, řidič nemůže přijmout váš telefon, protože má padla. V 11,10 hod. Asi za 3 hod. přišla SMS, že si zásilku mám vyzvednout v jakési jejich ůložence ve čtvrti kde bydlím. Ale já jsem si ZAPLATIL za dopravu až do domu.

Reakce obchodu Altmanmoto

děkujeme Vám za pozitivní reakci k obchodu.
    A zároveň se Vám omlouváme za jednání služby PPL. Služba PPL je naším smluvním partnerem a my bohužel nemůžeme ovlivnit její doručení a nebo řidiče.
    Děkuji Vám a přeji hezký den.

OK

Reakce obchodu Altmanmoto

děkujeme Vám za kladné hodnocení.
    Altmanmoto

• Obchod nabizi neco co ani nema!!!

Neojednavam uz nic. Nabizi něco co ani nemaji!!

Reakce obchodu Altmanmoto

Vámi objednané zboží je na objednávku od Německé firmy Fehling. Informaci o dostupnosti v řádu 4 týdnů jste dostal a neodpověděl, zda chcete objednávku zachovat. Speciální doplňky máme na objednání od dodavatele. O celé situaci i dostupnosti jste byl informován bez Vaší zpětné reakce. A proto nerozumíme Vašemu hodnocení.
    Tým Altmanmoto.

• Solidní ceny

Altmanmoto.

• Výhodné ceny.

Reakce obchodu Altmanmoto

děkujeme za kladné hodnocení.

Bezproblémový nákup

dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Altmanmoto

moc děkujeme za pozitivní komentář.

Rychlé jednání

Reakce obchodu Altmanmoto

děkujeme Vám za kladnou reakci.

• Příjemný, slušný pán na Tel. lince
    • Zboží není skladem jak avizují na e-shopu

Altmanmoto

• Přesný stručný popis produktu a výběru.

Reakce obchodu Altmanmoto

moc Vám děkujeme za kladné hodnocení.
    Tým Altmanmoto

Tak perfektní službu už jsem dlouho nezažil. Vše rychle a bez problémů....Určitě jak budu něco potřebovat budu hledat zde. Doporučuji.

Reakce obchodu Altmanmoto

moc Vám děkujeme za kladné hodnocení a přejeme mnoho najetých kilometrů v jedné stopě.
    Tým Altmanmoto

Zboží bylo dodáno hned druhý den po objednání. Perfektní !

Reakce obchodu Altmanmoto

děkujeme Vám za Vaše hodnocení.