Doporucuji, cena, rychlost dodani, vse ok.

Reakce obchodu Alphega

vážíme si Vašeho nákupu a děkujeme za laskavou zpětnou vazbu. Pokud budete mít v budoucnu chuť nás znovu navštívit, budeme tady pro Vás.
    Přejeme vám skvělý den!
    S pozdravem, Zuzka, tým Alphega.cz

Stačí říct- velmi dobře.

Reakce obchodu Alphega

děkujeme za Váš nákup a za to, že jste si našli chvíli na psaní recenze. Jsme rádi, že jsme naplnili Vaše očekávání.
    Mějte se krásně!

• Vyzvednutí v lékárně

• Příznivější ceny než jinde

Reakce obchodu Alphega

Vaše spokojenost je pro nás hnací silou. Děkujeme za Váš nákup a za milá slova, která nás motivovala k dalšímu úsilí.
    Přejeme Vám úžasný den!
    S úctou, Zuzka od Alphega.cz

• Dobrá dostupnost, výhodné ceny, možnost osobního vyzvednutí
    • -

Jsem spokojená.

Mějte se krásně!

• Vše probíhalo v pořádku

• Spolehlivost

Přejeme Vám úžasný den!
    S úctou, Zuzka od Alphega.cz

• spolehlivé doručení i s nečekaným dárečkem

Reakce obchodu Alphega

Vaše spokojenost je pro nás tou nejlepší odměnou. Děkujeme za Váš nákup a za Vaši příznivou zpětnou vazbu.
    Přejeme Vám pohodový den!
    S úctou, Zuzka od Alphega.cz

Zatím vždy vše v pořádku ......

Reakce obchodu Alphega

Vaše slova nám udělaly velkou radost! Děkujeme za nákup a za to, že jste si našli čas vyjádřit svou spokojenost.
    Přejeme Vám skvělý den!
    S pozdravem, Zuzka od Alphega.cz

+++

Přejeme Vám krásný den!
    S pozdravem, Zuzka z Alphega.cz

Alphega je prima lékárna. Doručí brzy.

Reakce obchodu Alphega

srdečně děkujeme za Vaši kladnou recenzi a za Váš nákup. Jsme nadšení, že jste si u nás našli to, co jste hledali. :-)
    Přejeme Vám krásný den!

• Přehledný web, dobré ceny

Reakce obchodu Alphega

Vaše objednávka nás potěšila stejně jako Vaše vlídná slova. Jsme rádi, že jsme mohli přispět k Vaší spokojenosti.
    S přáním hezkého dne, Zuzka z Alphega.cz

Dobré ceny, široká nabídka a rychlé a spolehlivé dodání. Navíc v posledních 2 zásilkách přišel vždycky jako dárek vzorek zdarma, např. AurisClean nebo Vitaleg.

Reakce obchodu Alphega

Velice si vážíme Vašeho nákupu i Vašich vřelých slov. Jsme moc rádi, že jsme mohli přispět k vaší spokojenosti.
    Mějte se moc hezky.

Reakce obchodu Alphega

Chtěli bychom vám poděkovat za nákup a za milá slova, která jste s námi sdíleli. Jsme rádi, že jsme mohli přispět k Vaší plné spokojenosti.
    Krásný den.
    S úctou, Zuzka z Alphega.cz

• Bezproblémový nákup, jsem spokojená, určitě využiji e-shop znova. Bezplatné doručení do lékárny. Výhodné ceny.

Reakce obchodu Alphega

Jsme rádi, že jste si vybrali právě nás a děkujeme za Vaši vstřícnou odezvu. Pokud se k nám v budoucnu vrátíte, budeme tu pro Vás.
    Přejeme vám krásný den!
    S úctou, Zuzka a tým Alphega.cz

• Rychlost kvalita cena

S úctou, Zuzka, Alphega.cz

• nejvýhodnější cena, dárek k nákupu

Reakce obchodu Alphega

velice si vážíme Vašeho nákupu i milé zpětné vazby. Jsme moc rádi, že jsme splnili Vaše očekávání. Pokud budete mít v budoucnu další přání, neváhejte nás kontaktovat.
    S pozdravem, Zuzka, Alphega.cz

• Zboží nelze vyzvednout v žádné z Kroměřížských poboček (Lékáren Alphega)- není zde výdejní místo internetového obchodu Alphega

Reakce obchodu Alphega

aktuálně je zapojeno přes 150 lékáren, avšak ne všechny lékárny jsou součástí našeho systému. Pracujeme aktivně na rozšiřování sítě výdejních míst, aby bylo více možností pro naše zákazníky. Věříme, že se nám podaří postupně rozšířit naši působnost i do lékáren v Kroměříži a dalších okolních oblastí. Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.
    Mějte se moc hezky.
    S pozdravem Zuzka, Alphega.cz

Rychlost

Reakce obchodu Alphega

Vaše recenze nás potěšila stejně jako Váš nákup. Děkujeme za projevenou důvěru a za milá slova.
    Přejeme Vám den plný radosti!

Vše OK.

Reakce obchodu Alphega

děkujeme Vám za nákup a za krásná slova, která jste nám zanechali. Jsme rádi, že jsme mohli přispět k Vaší spokojenosti.
    Mějte se hezky!