Výborný obal, rychlé doručení, přijemné ceny.
    Jen JackD Apple přijel trochu otevřený etiket, par kápek bylo na lahvičce, jinak ok.

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Nabízíme spoustu lahví ve slevě či akčních nabídkách. Také si zakládáme na rychlé expedici objednávek – je pro nás důležité, aby Vám objednávka včas dorazila a mohli jste tak její obsah co nejdříve vychutnat. Pokud Vám však dorazila tekoucí lahev, ozvěte se nám prosím na e-mail [email protected], situaci s Vámi vyřešíme k Vaší spokojenosti.

tým Alkohol.cz

Přehledný eshop, rychlé vyřízení objednávky, využil jsem možnosti vyzvednutí zboží na prodejně. Vše proběhlo bez komplikací.

Dobrý den, Ricci The Lionheart,

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Máme radost, že je pro Vás náš e-shop přehledný a rád u nás nakupujete. Věříme, že bez komplikací budou i budoucí objednávky a již nyní se na Vás těšíme.

• Rychlé, kvalitní

Dobrý den, Aleši,

vážíme si Vaší pozitivní recenze. Na rychlé expedici zásilek si zakládáme, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. Děkujeme a těšíme se zase příště.

tým Alkohol.cz

Naprostá spokojenost, rychlé dodání a perfektně probalené.

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme Vám za pěknou recenzi. Každou objednávku se snažíme expedovat co nejdříve po jejím vytvoření nejen proto, abychom dosáhli naprosté spokojenosti zákazníka, ale také, aby mohl její obsah vychutnat co nejdříve. Všechny lahve navíc balíme velmi pečlivě, aby zákazníkovi objednávka dorazila v pořádku. Těšíme se zase příště.

tým Alkohol.cz

Velký rozsah sortimentu. Rát zde nakupuji

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme za Vaší recenzi a pochvalu šíře sortimentu. Ten totiž neustále rozšiřujeme tak, abychom uspokojili chutě i těch nejnáročnějších zákazníků. Máme velkou radost, že se k nám vracíte a těšíme se na Vás u příští objednávky.

• Rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

vážíme si Vaší recenze. Na rychlé expedici zásilek si zakládáme, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. Tomu pomáhá i pečlivé balení každé lahve tak, aby nedošlo k poškození při přepravě zásilky. Těšíme se zase příště.

tým Alkohol.cz

Objednáš...obchod rychle reaguje a skvěle komunikuje...den,dva počkáš...a třetí den si už můžeš nalít
    Prostě skvělá práce a ráda si od vás objednám znova...mimochodem ten gin co jsem objednala, tak z toho dělám rebarborový gin...a fakt lahůdka

Dobrý den, Edito,

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás spokojenost s naší komunikací, kolegyně ze zákaznické podpory se vždy snaží mile a co nejrychleji odpovědět na všechny nevšední dotazy našich zákazníků a také pomoci v případě nejasností s objednávkou. Jsme rádi, že jste s objednaným ginem tak spokojená a budeme se na Vás těšit zase v budoucnu.

Vše OK!

• objednávám kávu a musím ukazovat občanku

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Vzhledem k tomu, že jsme u externích dopravců zařazeni v sekci destiláty, lihoviny a alkoholické nápoje, je nutné ověřovat věk i u zákazníků, kteří objednali nealkoholické položky. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

tým Alkohol.cz

Super komunikace a rychlé dodání.

Dobrý den, Marcelo,

vážíme si Vaší recenze. Těší nás spokojenost s naší komunikací, kolegyně ze zákaznické podpory se vždy snaží mile a co nejrychleji odpovědět na všechny nevšední dotazy našich zákazníků a také pomoci v případě nejasností s objednávkou. Na rychlé expedici zásilek si navíc zakládáme tak, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. Těšíme se na Vás u příští objednávky.

tým Alkohol.cz

• Jiz nakupuji podruhe... jednou doruceni na dorucovaci misto, podruhe vyzvednuti osobne na prazske pobocce a pokazde velka spokojenost. Skvele ceny, rychle vyrizeni objednavek, neporusene baleni, doruceni jeste drive nez bylo avizovano. Moc doporucuji.

Dobrý den, Martino,

děkujeme Vám za krásnou recenzi. Na rychlé expedici zásilek si zakládáme, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. Tomu pomáhá i pečlivé balení každé lahve tak, aby nedošlo k poškození při přepravě zásilky. Mimo to nabízíme i spoustu produktů ve slevách a akčních nabídkách. Těšíme se na Vás u příští objednávky.

• Platba EUROM
    • Veľký výber tovaru

Dobrý den, Matúši,

děkujeme za doporučení obchodu. Máme radost, že jste spokojen s naším sortimentem. Ten totiž neustále rozšiřujeme tak, abychom uspokojili chutě i těch nejnáročnějších zákazníků. V případě potřeby u nás můžete platit i eurem. Těšíme se zase příště.

• rychlé dodáni.

• Velká nabídka zboží a dobrá dostupnost k osobnímu odběru.

Dobrý den, Lenko,

děkujeme za hezkou recenzi. Náš sortiment pravidelně rozšiřujeme nejen o různé druhy lihovin, vín či piv, ale také o spoustu druhů nealkoholických nápojů, aby si u nás vybral opravdu každý. Máme radost, že je pro Vás naše kamenná prodejna snadno dostupná. Dorazit k nám můžete tramvají, autobusem v docházkové vzdálenosti je i linka metra C. Těšíme se na Vaši příští návštěvu.

• rychlost dodání

Dobrý den, Petře,

děkujeme za pochvalu rychlosti dodání. Na rychlé expedici zásilek si zakládáme, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. Budeme se těšit na Váš příští nákup.

• všechno skvělé

Reakce obchodu ALKOHOL.cz

máme velkou radost, že jste s námi spokojený. Věříme, že Vám objednané pití chutná a že s námi budete spokojený i nadále. Děkujeme a těšíme se u příštího nákupu.

tým Alkohol.cz

vše super! ochota, rychlost!

Dobrý den, Ubberham,

děkujeme Vám za pochvalu rychlosti doručení Vaší objednávky. Na rychlé expedici zásilek si totiž zakládáme tak, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. Pokud je to v našich silách, snažíme se vždy vyhovět všem požadavkům našich zákazníků. Těšíme se u příští objednávky.

tým Alkohol.cz

• Super výběr. Mě osobně bylo zboží doručené už druhý den.

Dobrý den, Jakub,

děkujeme za pochvalu. Náš sortiment pravidelně rozšiřujeme nejen o různé druhy lihovin, vín či piv, ale také o spoustu druhů nealkoholických nápojů, aby si u nás vybral opravdu každý. Navíc si na rychlé expedici zásilek si zakládáme tak, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. Těšíme se zase příště.

• rychlost, spolehlivost

Dobrý den, Sonio,

děkujeme za pozitivní recenzi. Každou objednávku se snažíme expedovat co nejdříve po jejím vytvoření tak, aby byla u zákazníka co nejdříve. Tomu pomáhá i pečlivé balení každé lahve tak, aby nedošlo k poškození při přepravě zásilky. Těšíme se u příští objednávky.

tým Alkohol.cz

• výborná komunikace, rychlost dodání

Dobrý den, JR,

vážíme si Vaší recenze. Milá a rychlá komunikace se zákazníkem je pro nás prioritou. Kolegyně ze zákaznické podpory se vždy snaží mile a co nejrychleji odpovědět na všechny nevšední dotazy našich zákazníků a také pomoci v případě nejasností s objednávkou. Na rychlé expedici zásilek si navíc zakládáme tak, aby byla zákazníkovi objednávka doručena co nejdříve po jejím vytvoření. Budeme se těšit na Váš příští nákup.