Objednavka stale neni vyrizena. Obchod sam nekomunikuje, ze je nekde problem. Po telefonnim kontaktu, jsem za par dnu dostala mail, ze objednavka bude zpozdena o vic jak mesic…

Objednáno 26.11.2023 a zboží nikde.

Reakce obchodu Alfa-svitidla.cz

mrzí nás, že jsme Vás dostatečně neinformovali o dostupnosti. Termín dostupnosti uvádíme u každého produktu a následně v rekapitulaci objednávky a v potvrzení.
    Někdy se nám stane, že se objednávka mírně zpozdí. O této skutečnosti Vás ale vždy informujeme a děláme vše proto, aby byla objednávka poslána co nejdříve.
    Svítidla pro Vás odešleme 18.12.2023.
    děkuji za pochopení pavel z alfa svitidla

Nedostatečná informace o zboží. Objednal jsem si stříbrnou lampu. Nikde jsem se nedozvedel, že není kovová ale z umělé hmoty natřená nota bene matnou stribrenkou. Z obrázku něco podobného dedukovat nelze. Řekl bych téměř podvod.

Dobrý den
    musím reragovat na Vaši negativní recenzi, protože Vaše vyjádření, že se jedná o "podvod" je urážkou pro všechny kteří náš obchod dlouhou dobu provozují a rozvíjejí.
    Svítidlo LOLEK které jste si objednal, je vyrobeno z kovu, v popisu je uvedeno, že svítidlo a krk je kovové a klip je plastový, zde uvádíte nepravdivé obvinění. Dále z obrázku je zřejmé, že svítidlo není leskle chromované, ale je matně stříbrné, takže také to, co píšete, tedy že z obrázku nelze dedukovat barvu, se nezakládá na pravdě. Proto není pravdivé ani tvrzení, že je nedostatečná informace o zboží!
    Domnívám se, že Vám šlo především o zveřejnění negativní recenze a poškození dobré pověsti našeho obchodu. U poskytovatele služby HEUREKA budu požadovat zrušení této neoprávněné recenze.
    Pavel Bujáček jednatel www.alfa-svitidla.cz

U výrobku bylo napsáno, že produkt je skladem. Opomenuli dodat, že u dodavatele... Jsme v očekávání.

V balení chybělo montážní věci -hmoždinky i když v navodu byly uvedeny,

• Bohužel stropní svítidlo, které jsem si objednala, zaplatila a vyzvedla je nefunkční. Uvidíme, jaký bude další přístup obchodu

Reakce obchodu Alfa-svitidla.cz

za recenzi, i když negativní Vám děkuji. Jak uvádíte, s rychlostí dodání zboží i kvalitou dopravy jste byla na 100% spokojena, za to jsme rádi.
    Bohužel se stalo, že výrobek, který jsme Vám poslali, měl skrytou vadu a není funkční, což se stává u každého druhu zboží a u každého dodavatele. Další postup z naší strany je standardní a o něm jsme Vás informovali - pošleme k Vám pro vadné zboží na naše náklady kurýra. Po přijetí zboží u nás projde výrobek technickou kontrolou a budeme dále postupovat dle reklamačního řádu a Vašich požadavků. Předpokládám, že budete s tímto postupem spokojena a pochopíte vzniklou situaci. děkuji Pavel Bujáček www.alfa-svitidla.cz

dosud nedoručeno

Dobrý den pane Petře,
    musím se Vám touto cestou omluvit, jelikož jedno ze tří svítidel, která jste si u nás objednal, jsme měli aktuálně vyprodána. Je to velmi dobře prodejný typ, rychle ze skladu mizí a v současných turbulentních situacích jsme nedokázali ve spolupráci s výrobcem naskladnit dostatek tohoto zboží tak, abychom všechny zákazníky uspokojili v garantovaném termínu.
    Je to vyjímečná situace, což vidíte i na hodnocení zákazníků na našem webu, kdy máme průměrnou dobu dodání ve dnech cca 3 dny a celková spokojenost s obchodem je 4,9 bodu z 5 bodů možných. Každopádně Vám jako výraz naší omluvy za zdržení posíláme k objednaným svítidlům LED žárovku zdarma.

děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám Pavel Bujáček www.alfa-svitidla.cz

Vše bylo napsáno skladem a dodnes zboží nedorazila?!

svitidlo bylo praskle.

Reakce obchodu Alfa-svitidla.cz

situace, kdy zákazníkovi dojde prasklé nebo jinak poškozené svítidlo, nás velmi mrzí. Snažíme se neustále zdokonalovat probalení křehkých výrobků. Věnujeme hodně času a nákladů na důkladné probalení, ale jelikož posíláme křehké zboží-svítidla mají obvykle skleněné nebo plastové součásti, při dopravě se toto bohužel stane.
    Každopádně máme s přepravci dohodnut reklamační postup a pokud k tomuto dojde, standartně do několika dnů po oznámení této skutečnosti posíláme zákazníkovi nové svítidlo a drobný dárek za jeho trpělivost. Pokud jste tedy reklamoval vadnou dodávku, tento postup platil i pro Vás. Bohužel, Vaši reklamaci vadné dodávky jsme nezaznamenali - předpokládám, že jste ji u nás ani um přepravce neuplatňoval. Nevím tedy, jak bychom Vám mohli nyní, deset dnů po dodání svítidla pomoci?

děkuju za pochopení Pavel Bujáček www.alfa-svitidla.cz

• Žádná výhoda
    • Dodací termín neodpovídá skutečnosti. Až na telefonický dotaz mi bylo sděleno, že výrobce zboží dodá až někdy po novém roce.

Reakce obchodu Alfa-svitidla.cz

Dobrý den , vzniklá situace mě velmi mrzí, ale bohužel se stalo to, že jste si objednal 2 kusy svítidla v doprodeji - připraveno na vyřazení ze sortimentu - nyní je již ze sortimentu vyřazeno. V době Vaší objednávky jsme měli k odeslání pouze jeden poslední kus svítidla (Vy jste chtěl do kompletu 2 kusy), pokoušeli jsme se ještě jednat s výrobcem, ten nám přislíbil, že se pokusí "najít" alespoň jeden kus pro Vás, ale bohužel jej dodá až v prvním týdnu ledna 2020. Zde vzniklo to, že jsme Vám nemohli vyhovět v termínu, který by Vám vyhovoval pro 2 kusy svítidel. Dodací termín byl odpovídající nabídce, ale pouze pro jeden kus svítidla, ten jsme mohli odeslat ihned. Omlouvám se Vám za způsobené obtíže. Pavel Bujáček
    www.alfa-svitidla.cz

Obchod nabízí, že má zboží skladem, což znamená, že má pouze jediný kus a další není schopný dodat. Nakonec nám jako alternativu za venkovní svítidlo bylo nabídnuto světlo do koupelny !!!

Reakce obchodu Alfa-svitidla.cz

Vážená paní Švecová, v našem obchodě uvádíme variantu zda máme nebo nemáme zboží skladem. U Vámi vybraného zboží jsme měli uvedeno skladem - což je pravdivá informace. Vy jste si objednala 7 ks a na to jsme Vám obratem odepsali, že 7 ks nemáme, ale máme poslední jeden kus, jelikož se jedná o doprodejovou sérii a proto jsme Vám nabídli alternativu - svítidlo s ještě vyšší odolností proti vlhkosti než jste si vybrala u původního svítidla-tedy svítidlo pro venkovní použití ještě vhodnější. Pokud se Vám svítidlo jevilo jako výhradně koupelnové, je to věc vašeho estetického vjemu, ten máme každý jiný. O těchto všech skutečnostech jsme Vás informovali ihned po obdržení objednávky a vaše reakce byla velmi nagativní až urážející naši dobrou vůli Vám vyhovět. Všech zákazníků si vážíme, vycházíme jim vstříc a velká většina našich zákazníků je spokojeno.
    Ve vašem případě tomu tak nebylo, což mně mrzí, ale i toto se stává. Tímto bych Vás chtěl požádat v případě stížností o uvádění reálných a pravdivých informací, nikoliv nepravdivých a zavádějících , které nespravedlivě očerňují náš obchod. Děkuji za pochopení. Pavel Bujáček www.alfa-svitidla.cz

• dlouhá doba doručení
    • poškozený výrobek

Tutu firmu nedoporučuji protože trvalo skoro týden dodání a to vzhledem ke konkurenci kdy v pátek objednám a v sobotu ráno mám doma prostě není možné a to ani nemluvím o oděrkách a škrábanci na výrobku.

Kouzelné, když si objednáte svítidlo v pátek. Přijde na e-mail, že bude expedováno v pondělí. Super. Tak čekáte. Čekáte info na mail/telefon buď od prodejce nebo dodavatele a týden nic. Napíšete, jestli bylo expedováno. A odpověď? Dodavatel má dovolenou. Takže: prodejce má svítidlo "na skladě" i když ho na skladě vlastně nemá, informační e-maily posílá asi robot a prodejce není ani schopen informovat o tom, že svítidlo nebude další 2 týdny, protože má dodavatel dovolenou. Obchod na dvě věci.

U nabídky bylo psáno,že bude doručena do 24hodin-dorazila za 10dni!!!Jinak je lustr krásný a jsem s ním spokojená.

Objednávka měla být expedována do 24 hodin, pak mi napsali že že objednávka bude expedována o týden později, už je to 14 dní a zatím mi nic nedorazilo, jsem nespokojený s vašimi průtahy.

Na zboží jsem čekala cca 14 dní a potom jsem objednávku zrušila

nemůžu být spokojen jelikož žboží ani po deseti dnech nedorazilo ačkoliv bylo slíbeno do týdne.jsem troch zklamán.

• velký výběr zboží

komunikace s obchodem zda přijali platbu, kdy bude zboží odesláno atd.
    je nulová, takže zatím stále čekám kdy zboží dorazí, od 28.12.2017. Nyní je 7.1.2018.

• Zboží zatím nedorazilo, už nedorazí ani do 21 dnů od objednávky. Upozornění na webu, že expedice zboží je do 24 hodin je zavádějící.

• Špatná komunikace i pozdní dodání